Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 500492 alkalommal)

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Szappan, krém
« Válasz #2115 Dátum: 2013. December 31. - 15:31:46 »
Pl egy Coca-Colának több mint 78 millió like-ja van.
Különben sokan lájkolnak külföldről is! Az Asszonyék csinálnak egy motoros oldalt a facebookon és hiába magyarul van sokan követik külföldről is - arányaiban a fele!
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #2116 Dátum: 2013. December 31. - 16:33:49 »
Megnéztem, az én fb ismerőseim közül (399) 25-en követik, ezek közül 1 ha vásárolt valaha natúrszappant, a többi azok közül kerül ki, akik minden "lájkolj, és nyerhetsz egy gombóc fagyit megosztva" típusú FB akcióra nyomják a gombot.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Szappan, krém
« Válasz #2117 Dátum: 2013. December 31. - 16:37:26 »
Valahogy én is így képzeltem a tetszésnyilvánítások jelentős része mögötti felelősségvállalást, komolyságot.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Szappan, krém
« Válasz #2118 Dátum: 2013. December 31. - 16:57:06 »
Kíváncsiságból rágugliztam, ezt találtam:  :o
 

Használati útmutató is van hozzá a végén.
http://mannaszappan.hu/apro-meglepetes
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2119 Dátum: 2013. December 31. - 17:12:34 »
"Amit a legjobban szeretnek benne a férfiak, hogy természetes összetevőinek köszönhetően könnyedén csúszik a bőrön, így kopottabb borotvával is használható."

Azért erre kíváncsi lennék — csúszni csúszhat, ha nem vág :) Mindenesetre pozitív hogy van hagyományos borotválkozási csomagjuk.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Szappan, krém
« Válasz #2120 Dátum: 2013. December 31. - 17:16:37 »
"A keményfa markolat és a minőségi sörték a valódi luxus borotválkozást biztosítják. Válaszd Te is a természetes, vegyszermentes borotválkozást. A Borotvapamacs nem állati szőrből készült."
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2121 Dátum: 2013. December 31. - 17:37:03 »
Na mindkét idézett reklámduma inkább tűnik számomra dilettáns lózungnak, mintsem hozzáértő termékleírásnak, ajánlónak.  És a korona a tetejébe az, hogy - az itt olvasottak szerint - a borotvaszappan használhatatlan.  De legalább a csomagolás a fotó szerint egészen kultúrált. Az is valami. Csomagolás és duma. Sokaknak ez elég is a vásárláshoz. A beltartalom másodlagos.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #2122 Dátum: 2013. December 31. - 17:43:59 »
Azért is rossz ez, mert a Mannaszappan vásárlóinak döntő többsége nő, ők ezt jól veszik ajándékba a hímjeiknek, azok meg tapasztalat és összehasonlítás híján elkönyvelik a hagyományos borotválkozást valami misztikus, működőképtelen hülyeségnek.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #2123 Dátum: 2013. December 31. - 17:50:36 »
"Amit a legjobban szeretnek benne a férfiak, hogy természetes összetevőinek köszönhetően könnyedén csúszik a bőrön, így kopottabb borotvával is használható."

Azért erre kíváncsi lennék — csúszni csúszhat, ha nem vág :) Mindenesetre pozitív hogy van hagyományos borotválkozási csomagjuk.

Haha, ezen én is jót röhögtem, mert a cédrusos borotvaszappannál is szerepel, csak más szavakkal:

A Cédrus Borotvaszappan krémje alaposan habzik és bevonja bőröd, így még az életlen bortva is könnyedén siklik a borostán.

Ugyanez jutott eszembe, hogy mi van, siklik az életlen a borotva, hát nem szánkózni akarunk, hanem borotválkozni...   :naughty:

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Szappan, krém
« Válasz #2124 Dátum: 2013. December 31. - 17:51:16 »
 Amíg a sales és a marketing fontosabb, mint a vásárló és a minőség, nem kell semmin csodálkozni. A nők pedig... Ők is használnak borotvát, igaz, általában más helyeken, másképp. Eldobható "csodákkal", szárazon, jobb esetben zuhanyzás/fürdés közben. Az első mondatom érvényes marad, őket is meggyőzi a reklám. És nem nagyon van ki elmondja nekik, hogy van jobb alternatíva. Pedig akad...
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2125 Dátum: 2013. December 31. - 18:00:24 »
Azért is rossz ez, mert a Mannaszappan vásárlóinak döntő többsége nő, ők ezt jól veszik ajándékba a hímjeiknek, azok meg tapasztalat és összehasonlítás híján elkönyvelik a hagyományos borotválkozást valami misztikus, működőképtelen hülyeségnek.
Szerintem ez majdnem minden ajándékkal így van: ha vki vmihez nem ért, szinte garantált hogy megtalálja a gagyit. Ezen nem mi fogunk változtatni; ha nem a Mannaszappan árulná, akkor valaki más.

Lehet, hogy még így is kapudrog, ugyanúgy mint az Extrametálos borotva: lehet hogy vki a rossz tapasztalatok után idetalál.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Szappan, krém
« Válasz #2126 Dátum: 2013. December 31. - 18:04:27 »
Kíváncsi természet lévén, egyszer lehet, hogy rávisz a lélek egy borotvaszappanjuk kipróbálására.
Az mindenesetre biztos, hogy iszonyatosan túl vannak árazva a cuccaik. Szerintem azért ennyit nem érnek...
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2127 Dátum: 2013. December 31. - 18:35:00 »
Azért is rossz ez, mert a Mannaszappan vásárlóinak döntő többsége nő, ők ezt jól veszik ajándékba a hímjeiknek, azok meg tapasztalat és összehasonlítás híján elkönyvelik a hagyományos borotválkozást valami misztikus, működőképtelen hülyeségnek.

Így igaz.

"A Cédrus Borotvaszappan krémje alaposan habzik és bevonja bőröd, így még az életlen bortva is könnyedén siklik a borostán."

Vagy mi tévedünk és olyan kjó a szappan, hogy még egy szekercével is meg lehet borotválkozni.  Sőt azzal lehet igazán. :fetreng:
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető cbandi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:Szappan, krém
« Válasz #2128 Dátum: 2013. December 31. - 19:46:34 »
Én is azt tapasztalom autószerelőként, hogy a duma meg a körítés előrébb van a munka minőségénél.  :fejfal:

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Szappan, krém
« Válasz #2129 Dátum: 2013. December 31. - 20:02:36 »
OFF
Én is ezt tapasztalom az autószerelőknél. :))
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici