Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 447225 alkalommal)

Nem elérhető nkoszta

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2715 Dátum: 2015. Október 11. - 17:29:39 »
Sziasztok,

anno még egy nagyapától kapott Gillettte slim twist-el kezdtem, majd az akkor nagyon divatos 2, 3 pengés Mach sorozat volt az utolsó amit használtam. Évek óta Philips körkéses borotvák vannak szolgálatban, amikre  most untam rám.

Így lett egy Edwin Jagger DE89 GOLD.  Most próbáljuk szokni egymást, kevés szerencsével :(
Még egy esélyt kap Derby pengével ha az sem jön be akkor sajnos mennie kell!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2716 Dátum: 2015. Október 11. - 18:26:02 »
Üdv!

Azt javaslom, ha nem jön be a 89-s fej -ahogy nekem se az a karakterisztika, amit egy borotvától elvárok ( bár a mac3 élszöge állítólag pont a 89-s geometriája )-, próbálj ki minél több készüléket. S valószínűleg a készülékek, s a bennük kipróbált pengék, türelmes keresgélés után, meghozza a várva várt kombinációt.

Soha ne add fel!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető nkoszta

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2717 Dátum: 2015. Október 11. - 20:57:43 »
Üdv!

Azt javaslom, ha nem jön be a 89-s fej -ahogy nekem se az a karakterisztika, amit egy borotvától elvárok ( bár a mac3 élszöge állítólag pont a 89-s geometriája )-, próbálj ki minél több készüléket. S valószínűleg a készülékek, s a bennük kipróbált pengék, türelmes keresgélés után, meghozza a várva várt kombinációt.

Soha ne add fel!

Masodik teszt meg vokt :-[  mennie kell....

Nem elérhető wape

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2718 Dátum: 2015. Október 20. - 23:32:38 »
Sziasztok!
Bár már krisztusi korba léptem, a borotválkozás terén még kezdőnek számítok. Jelesebb események kivételével, csak nullás géppel borotválkoztam.
Úgy egy hónapja észrevettem, hogy az egyetlen borotvám elkallódott, szóval elszaladtam venni egyet a Müllerbe. A szokásos Wilkinson Sword Classic mellé újdonságképp vettem pamacsot, és szappant is. Mikor kipróbáltam az új szerzeményeket rájöttem, hogy sokkal jobban tetszem magamnak - meg az asszonynak is - frissen borotválva.
Az internetet böngészve találtam rá erre a fórumra. Azóta már beszereztem egy Edwin Jagger DE89-es borotvát is, de még csak ismerkedünk. A műanyag Wilkinsont jobban tolerálja az arcom egyenlőre.

Üdv, Wape

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2719 Dátum: 2015. Október 20. - 23:37:44 »
Üdv!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2720 Dátum: 2015. Október 21. - 00:40:48 »
wape, érezed jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2721 Dátum: 2015. Október 21. - 05:58:47 »
Sziasztok!
Bár már krisztusi korba léptem, a borotválkozás terén még kezdőnek számítok. Jelesebb események kivételével, csak nullás géppel borotválkoztam.
Úgy egy hónapja észrevettem, hogy az egyetlen borotvám elkallódott, szóval elszaladtam venni egyet a Müllerbe. A szokásos Wilkinson Sword Classic mellé újdonságképp vettem pamacsot, és szappant is. Mikor kipróbáltam az új szerzeményeket rájöttem, hogy sokkal jobban tetszem magamnak - meg az asszonynak is - frissen borotválva.
Az internetet böngészve találtam rá erre a fórumra. Azóta már beszereztem egy Edwin Jagger DE89-es borotvát is, de még csak ismerkedünk. A műanyag Wilkinsont jobban tolerálja az arcom egyenlőre.

Üdv, Wape
Szia!

Isten hozott és lelj sok örömet a DE borotválkozásban. Az EJ89 egy nagyon barátságos borotva, szinte biztos vagyok benne, hogy meg fogja szokni a bőröd.  :2thumbup:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2722 Dátum: 2015. Október 21. - 07:14:34 »
Üdv!

Próbálj ki vele több pengét, van pár tíz fajta.

Tudod kinek a pap, kinek a papné, nekem speciel a Sulcz Gizi!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2723 Dátum: 2015. Október 21. - 07:18:23 »
Sziasztok!
Bár már krisztusi korba léptem, a borotválkozás terén még kezdőnek számítok. Jelesebb események kivételével, csak nullás géppel borotválkoztam.
Úgy egy hónapja észrevettem, hogy az egyetlen borotvám elkallódott, szóval elszaladtam venni egyet a Müllerbe. A szokásos Wilkinson Sword Classic mellé újdonságképp vettem pamacsot, és szappant is. Mikor kipróbáltam az új szerzeményeket rájöttem, hogy sokkal jobban tetszem magamnak - meg az asszonynak is - frissen borotválva.
Az internetet böngészve találtam rá erre a fórumra. Azóta már beszereztem egy Edwin Jagger DE89-es borotvát is, de még csak ismerkedünk. A műanyag Wilkinsont jobban tolerálja az arcom egyenlőre.

Üdv, Wape

Üdv itt!

Az EJ egy igen jó és megbocsájtó fej, megfelelò pengével. Szinte mindenknek megtalálható egy közülünk.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2724 Dátum: 2015. Október 21. - 07:19:47 »
-1

:bocsi:


De tényleg sokaknak leginkább bevállt.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető wape

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2725 Dátum: 2015. Október 21. - 07:50:52 »
A DE89-nél nem éreztem, hogy vágja a szőrt. Hang nélkül dolgozott, és szerintem ennek hatására elkezdtem jobban rányomni az arcomra. Na akkor szabadult el a pokol  :). A technikámon kell még javítanom + más pengéket is be kell szereznem. Eddig csak Derby-t próbáltam.
Majd ha begyógyultak a sebeim, újra próbálkozom.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2726 Dátum: 2015. Október 21. - 08:00:45 »
Alapszabály. Sose nyomd rá!
Viszi a szőrt úgy is, két kör oda vissza és jó is.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Galambos Tarzan

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2727 Dátum: 2015. Október 22. - 07:11:30 »
A DE89-nél nem éreztem, hogy vágja a szőrt. Hang nélkül dolgozott, és szerintem ennek hatására elkezdtem jobban rányomni az arcomra. Na akkor szabadult el a pokol  :). A technikámon kell még javítanom + más pengéket is be kell szereznem. Eddig csak Derby-t próbáltam.
Majd ha begyógyultak a sebeim, újra próbálkozom.

Zöld Astrát tegyél bele, ég és föld lesz a különbség :) Sok helyen lehet kapni, kiváló penge ehhez a borotvához. Egyáltalán ne nyomd az arcodra a borotvát, 3 körben borotválkozva tökéletesen simára le lehet húzni az arcot, vágás nélkül, max a végén kell egy kis korrekció. Hagyni kell magától dolgozni, a saját súlyával. A szöggel, ahogy tartod az arcodhoz, azzal viszont érdemes kísérletezgetni. Akkor lehet érezni, hogy adott módon tartva tényleg borotválkozol, vagy csak a habot húzod le az arcodról. Nálam pár alkalom után nem volt tapintható borosta a végén. Jól elő kell készíteni az arcot, nekem a forróvizes törölközős módszer jött be a legjobban. Patikában lehet kapni körömvirág krémet, az rendbeteszi az arcot nagyon hamar, én minden borotválkozás után használom már, akkor is ha nincs vágás vagy irritáció, nagyon hatásos. Meg a végén, a krém előtt egy hidegvizes alapos arcmosás is sokat dob a dolgon. Én timsót is mindig használok, de azt leginkább a "feeling" miatt, egyébként vágásokra az is jó. Youtubeon vannak fent jó videók ahol el lehet lesni a technikákat.

Nem elérhető wape

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2728 Dátum: 2015. Október 22. - 10:43:17 »
Köszönöm szépen a tanácsokat, megfogadom őket!

Nem elérhető Canibel

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2729 Dátum: 2015. Október 28. - 11:18:44 »
Sziasztok!

Kb. 1 hónapja kezdtem el használni DE borotvát. Eddig egy elektromosat használtam, de azt nagyon nem szerette a bőröm, ezután váltottam az eldobhatóakra. Egy ideig bírtam őket, de valamiért már azoktól is nagyon és a nyakamon a bőr. Nagyapámnál a szekrényben keresve találtam egy Soluna borotvát meg hozzá Wilkinson pengét, gondoltam kipróbálom. És ég és föld a különbség, szerelem volt első használat után. A csoporttárs hölgyek is megdícsérték, hogy végre nem piros a nyakam, és sima az arcom a körszakállam mellett. ;D

Nemrég találtam rá a fórumra, és meglepődtem, hogy még ennyien használnak borotvakést. Gondolkoztam, hogy én is kipróbálnám, de nem nagyon tudom, hol kezdjem el. De erről a megfelelő helyen informálódom itt a fórumon.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici