Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1602735 alkalommal)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19425 Dátum: 2017. December 04. - 16:07:43 »
Ki tapasztalta a Futur klónnál az asszimetriát?
Nálam most jelentkezett,kb. 5-10 használat után.

Mi lehet az oka,hogyan lehet kiküszöbölni?
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19426 Dátum: 2017. December 04. - 18:21:49 »
Azt hiszem, Roti említette itt valahol: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=3.1665 , és Wasytsur a következő lapon.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19427 Dátum: 2017. December 04. - 20:29:36 »
Gondoltam elmesélem nektek milyen mókás dolog esett meg velem tegnap, oda voltunk az asszonnyal üdülni. Szombat reggel fain kis beretválkozás, gondoltam nem viszek magammal felszereléseket, erre este az asszony megszól, hogy milyen szúrós vagyok, egészen elszokott ettől, amióta rendszeresen borotválkozok. Azt persze még ehhez tudni kell, hogy mielőtt ennyire rákaptam a dologra heti 2 max. 3-szor volt arcszőrtelenítés. :)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19428 Dátum: 2017. December 04. - 20:33:41 »
Ma esti kellekek: Goodfella - Feather - Supply - AC

Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19429 Dátum: 2017. December 04. - 22:03:29 »
Ez melyik pamacs?

Ma esti kellekek: Goodfella - Feather - Supply - AC
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19430 Dátum: 2017. December 04. - 22:12:04 »
Ez melyik pamacs?

Ma esti kellekek: Goodfella - Feather - Supply - AC

Supply szinti. Emlekeim szerint 24 mm. Biztos van ennel jobb szinti, de ez nekem nagyon bejott. Merete idealis, jo gerinces szinti, egy igazi igaslo.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19431 Dátum: 2017. December 05. - 17:22:38 »
A külseje alapján tetszik, de nem szeretem a gerinces pamacsokat, azt tapasztaltam, hogy sokkal jobban dolgoznak a floppy szintik, mint a gerincesek.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19432 Dátum: 2017. December 06. - 12:56:51 »
Télapó átadta az egyik szappanom  :boldog:

 :bor:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19433 Dátum: 2017. December 06. - 13:50:53 »
Szerencséd, hogy szakállas...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19434 Dátum: 2017. December 06. - 14:34:52 »
Tervben volt egy slant a gyűjteménybe és régóta nézegettem a neten a 37C-t. Az ebay-en találtam viszonylag jó áron egy prágai eladónál: https://www.ebay.com/usr/nomorebeard_outlet. Gondoltam várok vele, de összesen csak 6 db-ot hirdetett és bár sokáig megvolt neki négy a múlt héten azt vettem észre, hogy már csak egy maradt. Így aztán egy haveromon keresztül csütörtökön dél körül megvettem az utolsót. Gyorsan ideért, hétfőn már át is vette a srác, ma délelőtt jutott el hozzám. Szépen be volt csomagolva logózott karton dobozba, kibélelve valami természetes hánccsal, ami megvédte a borotva dobozát és benne a borotvát a sérüléstől. Járt hozzá egy 5-ös pakk Derby Premium penge és ráadásként küldtek egy köszönő kártyára felragasztott pici üvegben mintát a saját gyártású after shavejükből is. Szimpatikus eladó, nálam csillagos ötösre vizsgázott.

Merkur 37C
Voskhod @1
Balea szinti
Cinke White Citrus
No More Beard Citrus Forrest AS

A neten olvasgattam és egy blogon a 37C-hez a Voskhodot ajánlották. Kár volt odatévedni, mert nem nagyon voltak jó páros, bár az is lehet, hogy bennem volt a hiba és nem találtam elsőre a megfelelő szöget az új, ráadásul slant borotvánál, de az előkészítést se vittem túlzásba. Egyébként erősebb volt a borostám a megszokottnál, mert vártam már a borotvára és azt hittem könnyen elbánik majd vele, de az első kör végén szinte alig vitt le valamit, a második körnél se volt túl határozott, a harmadik körre sikerült tisztességes eredményt elérnem, de azért nem kimondottan BBS. Szokni kell, meglátjuk pár használat után és más pengével. Maga a borotva egyébként nekem tetszik, bár tudom, hogy megosztó a külleme. A minőségben nem találtam kivetnivalót, a súly is rendben, a méreteknél van bajom: a nyél tűnik nekem túl rövidnek, de mivel kétrészes, így ez van, ezt kell szeretni... A borotvához kapott Citrus Forrest AS-t akartam felavatni és így a Cinke White Citrussal párosítottam. Mindkettő szuper cucc, az AS-nek hihetetlenül jó illata van. Citrusos de mellette erőtejes férfias jellegű illat. Nagyon tetszik. A minta max. 3 borotválkozáshoz lesz elég, ha esetleg Prágában járok, vagy lesz még tőlük rendelésem, akkor egy AS-t is hozzácsapok.




Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19435 Dátum: 2017. December 06. - 17:09:16 »
Próbáld ki Featherrel! Nálam az vált be a 37c-vel a legjobban.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19436 Dátum: 2017. December 06. - 18:35:05 »
Köszi a tippet! Szerintem is muszáj lesz valami komolyabb pengét ebbe is betölteni :)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19437 Dátum: 2017. December 06. - 21:05:16 »
Tervben volt egy slant a gyűjteménybe és régóta nézegettem a neten a 37C-t. Az ebay-en találtam viszonylag jó áron egy prágai eladónál: https://www.ebay.com/usr/nomorebeard_outlet. Gondoltam várok vele, de összesen csak 6 db-ot hirdetett és bár sokáig megvolt neki négy a múlt héten azt vettem észre, hogy már csak egy maradt. Így aztán egy haveromon keresztül csütörtökön dél körül megvettem az utolsót. Gyorsan ideért, hétfőn már át is vette a srác, ma délelőtt jutott el hozzám. Szépen be volt csomagolva logózott karton dobozba, kibélelve valami természetes hánccsal, ami megvédte a borotva dobozát és benne a borotvát a sérüléstől. Járt hozzá egy 5-ös pakk Derby Premium penge és ráadásként küldtek egy köszönő kártyára felragasztott pici üvegben mintát a saját gyártású after shavejükből is. Szimpatikus eladó, nálam csillagos ötösre vizsgázott.

Merkur 37C
Voskhod @1
Balea szinti
Cinke White Citrus
No More Beard Citrus Forrest AS

A neten olvasgattam és egy blogon a 37C-hez a Voskhodot ajánlották. Kár volt odatévedni, mert nem nagyon voltak jó páros, bár az is lehet, hogy bennem volt a hiba és nem találtam elsőre a megfelelő szöget az új, ráadásul slant borotvánál, de az előkészítést se vittem túlzásba. Egyébként erősebb volt a borostám a megszokottnál, mert vártam már a borotvára és azt hittem könnyen elbánik majd vele, de az első kör végén szinte alig vitt le valamit, a második körnél se volt túl határozott, a harmadik körre sikerült tisztességes eredményt elérnem, de azért nem kimondottan BBS. Szokni kell, meglátjuk pár használat után és más pengével. Maga a borotva egyébként nekem tetszik, bár tudom, hogy megosztó a külleme. A minőségben nem találtam kivetnivalót, a súly is rendben, a méreteknél van bajom: a nyél tűnik nekem túl rövidnek, de mivel kétrészes, így ez van, ezt kell szeretni... A borotvához kapott Citrus Forrest AS-t akartam felavatni és így a Cinke White Citrussal párosítottam. Mindkettő szuper cucc, az AS-nek hihetetlenül jó illata van. Citrusos de mellette erőtejes férfias jellegű illat. Nagyon tetszik. A minta max. 3 borotválkozáshoz lesz elég, ha esetleg Prágában járok, vagy lesz még tőlük rendelésem, akkor egy AS-t is hozzácsapok.

A leírtak alapján nem a pengében lesz a hiba... amúgy a készülék eléggé mindenevő.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19438 Dátum: 2017. December 06. - 21:32:43 »
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19439 Dátum: 2017. December 07. - 05:27:16 »
A mai korai.

"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici