Szerző Téma: Állványok, dobozok, ládikák, tokok  (Megtekintve 139853 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #165 Dátum: 2012. Január 07. - 21:49:46 »
Snake, örülök, hogy sikerült! Meglátod, jól választottál. Tulajdonképpen ezekben a "vadásztokban" maga a cél eléréséig tartó út a legizgalmasabb.   ;)

KunEmber, most olvaslak, az unokám még csak 18 éves, igaz, hogy már egy jó nő.  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #166 Dátum: 2012. Január 07. - 22:00:55 »
Nem tudom más hogy működik, én mindenesetre ha belemerülök egy témába, akkor abba nagyon belemerülök.
Ha tartósabb fogyasztási cikket szeretnék vásárolni, akkor előtte napokig vagy akár hetekig is ennek vagyok a rabja, csak ez kattog a fejemben.
Nyilván ha gazdag lennék, akkor megvenném a legdrágábbat egy adott termékből, aztán jól van, de sajnos nekem figyelni kell valamennyire az árakra is, ezért a számomra legjobb ár-érték arányú termékeket keresem mindig (nem a legolcsóbbat!).
Na ez az, ami baromi sok időmet elveszi, viszont ezt (lehet, hogy furcsán hangzik) kifejezetten szeretem csinálni.

És mivel a legnagyobb költőt vettem feleségül, így mindig van miért a netet túrni.  :fetreng:
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #167 Dátum: 2012. Január 07. - 22:02:02 »

Gyermekeim az Úrban !

Volt már olyan aki végig nagyítós tükörben borotválkozott mondjuk késsel. Jómagam egyszer
próbáltam - nem az első késes borotválkozás volt, de annyira életveszélyesnek tűnt, hogy inkább átfordítottam 1:1 -re.


reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #168 Dátum: 2012. Január 07. - 22:05:06 »
Én igazándiból nem azért vettem, hogy ebben borotválkozzam, hanem hogy a művelet után jobban szemügyre tudjam venni az eredményt. A borotválkozás most hobbimmá vált, úgy véltem ez a kellék is kell hozzá.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #169 Dátum: 2012. Január 07. - 22:08:37 »
Gyermekeim az Úrban !

Volt már olyan aki végig nagyítós tükörben borotválkozott mondjuk késsel. Jómagam egyszer
próbáltam - nem az első késes borotválkozás volt, de annyira életveszélyesnek tűnt, hogy inkább átfordítottam 1:1 -re.


reofil

+1

Az én tükröm is 1:1 illetve nagyít. Nekem sem nyerte el a tetszésem a dolog.
DE és kés esetében sem.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #170 Dátum: 2012. Január 07. - 22:11:42 »
És mivel a legnagyobb költőt vettem feleségül
Nagyobb, mint Laár András?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #171 Dátum: 2012. Január 07. - 22:20:24 »
Szerintem nincs az a pénz, amit ne tudna elverni.  :D

Előbb írtam, hogy holnap visszamegyek egy komódot rendelni. Nos, azóta az már kettő, mert kell egy másfajta is.  :D
Még jó, hogy már megy aludni.  :D
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #172 Dátum: 2012. Január 07. - 22:27:17 »
Tibi, én már majd' két éve használom a nagyítóst borotválkozáshoz és nekem nagyon bevált. Szemüveg nélkül látok mindent és nem akad bele a kés.  :borz2:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #173 Dátum: 2012. Január 08. - 00:24:19 »
Remélem jövő héten lesz időm fényképezni. Karácsonyra a feleségem nagyapjától (89éves nagybajszú székely bácsika, háborús veterán) megkaptam a borotválkozós ládikáját. Kihajtható tükörrel, belevésett monogrammal, nagyon ott van. Sajnos nem tudtam kellőképpen átadni az átvételkor azt, hogy mennyit jelent nekem.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #174 Dátum: 2012. Január 08. - 07:57:33 »
Gratula ZOZO! Kíváncsian várjuk a fotót.  :)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #175 Dátum: 2012. Január 09. - 07:08:18 »
Nagyitós tükröt én is használok,igaz hogy első néhány alkalommal kicsit szédültem mire végeztem  ;D de hozzá lehet szokni, mostmár a rendes tükör furcsa  :crazy:
ZOZO kiváncsi vagyok a ládikára, biztos mutatós darab, ahogy a székelyeket ismerem  :)

Üdv, agyepüntúli.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #176 Dátum: 2012. Január 09. - 09:07:32 »
Neked.  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #177 Dátum: 2012. Január 12. - 20:33:13 »
Jysk áruházban leárazták a nagyítós tükröt, most az eddigi 2500 helyett valami 1700 pénzt kérnek érte.

Annyit szerintem megér.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #178 Dátum: 2012. Január 13. - 19:57:05 »


Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #179 Dátum: 2012. Január 13. - 20:53:13 »
Szép kis ládikó!  :borz2: Ez a feleséged nagypapájának tükröse ugye? 
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici