Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 859513 alkalommal)

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Kávézó
« Válasz #6450 Dátum: 2013. Május 27. - 13:11:44 »
Ha szabad annyit hozzátennem -annak ellenére, hogy fehege álláspontja áll hozzám közel-, én nem éreztem deka hozzászólását sarkosnak, netalántán élesnek. Persze vannak olyanok, akik élesebben, erősebben fogalmaznak, de ezek mögött a vélemények mögött is segítő szándékot látok. És ami ebből az esetből számomra megint világossá vált, hogy nagyon szubjektív tud lenni a borotválkozás műfaja is, pont úgy, mint az egész élet  :crazy: .
Ami lényeges lehet ebből a mostani esetből is, hogy az új tagok, érdeklődök is felismerjék azt, hogy nincs egyetlen igazság, s mindenkinek személyre szabottan meg kell találnia a maga útját. Nincs egyetlen tökéletesen működő módszer, nincs egyetlen tökéletes eszköz. Ami viszont biztossá vált számomra ebben a néhány évben, az az, hogy a borotválkozásnak eme műfaját soha többé le nem cserélném.

És, hogy témába illő is legyek, részemről maximális respect a szintit kedvelőknek, illetve a természetes köteget jobban kedvelőknek egyaránt! Valószínűnek tartom, hogy mindenkettőnek megvan a maga szubjektív oka. :bor:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Kávézó
« Válasz #6451 Dátum: 2013. Május 27. - 13:50:45 »
Teljesen témától függetlenül: valakire neheztelni, mert az általa jónak v rossznak mondott dolog neked nem ül minimum FURA.

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Kávézó
« Válasz #6452 Dátum: 2013. Május 27. - 13:56:23 »
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=sujSTntcfG0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=sujSTntcfG0</a>
Szintetikust használsz? Buzi-e vagy?
Borzot használsz? Buzi-e vagy?
Sörtét használsz? Buzi-e vagy?
Buzi-e buzi-e buzi-e vagy?


 :fetreng: :fetreng: :fetreng:
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #6453 Dátum: 2013. Május 27. - 14:19:41 »
Most már kezd tisztulni a kép, olvasgatom a pipás fórumokat szorgalmasan. Vannak itt is akik pöfékelnek?
Tritrek, Stacio, én...
Gyere át a www.magyarpipatorium.com -ra... Tritrek éltárs a gazdája.
Érdemes előbb abban a témában is olvasgatni, mert ott is be lehet vásárolni!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kávézó
« Válasz #6454 Dátum: 2013. Május 27. - 14:22:10 »
deka, kazam, a továbbiakat kérem rendezzétek - rendezzük privátban.

Köszönöm.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #6455 Dátum: 2013. Május 27. - 14:23:30 »
Topi!

 :cimbi: :handshake:
Legalabb mi buzik tarsunk ossze!
Ha mar a szinti-borz hivok szethuznak!

Egyébként a kevert borz-sörte pamacsom az egyik legfaszabb, a szinti utan es kozvetlenul a borz mellett.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető deka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 325
Re:Kávézó
« Válasz #6456 Dátum: 2013. Május 27. - 14:31:01 »
Kedves Deka!

1. Nem illik úgy szerkeszteni az idézetet hogy csak neked legyen jó.
2. CTRL+C és CTRL+V: " Láthatóan időt és energiát áldozol rájuk, és általában is fensőbbséges-lekezelő hangnemben írsz. Mégis, nekem az "elemzések" a nagy terjedelmük ellenére inkább tűnnek hályogkovácsolásnak, mint a többször hangsúlyozott mérnöki mivoltodból következtethetően alapos és körültekintő munkának."

Na erre írtam hogy mit képzeltek magatokról
3. Ami kicsapta a bitosítékot az hogy ezen személyeskedés mellé egy moderátor is odaállt. Ha jól látom törölte ezt a megnyilvánulását. Ez is engem igazol.

Úgy látom hogy a fenti üzenetedet menet közben törölted. Bár nem vagyok moderátor de a jóizlés nekem azt diktálja hogy megkérlek arra hogy azt is töröld amiben fehege irányába személyeskedtél.

Kedves Kazam!

Sajnos nem tudom visszaidézni fehege törölt eredeti írását, így nem tudok élő példával szolgálni. Az én válaszomat sem én töröltem, hanem alighanem egy modi. Bocs a nevükben.

Viszont a szöveg tartalmára vonatkozó állításaimat továbbra is fenntartom, annak ellenére, hogy ezt te személyeskedésnek veszed. Igen, azt gondolom, hogy az a bejegyzés sok olyan elemet tartalmazott, ami minimum véleményes, de inkább tudományoskodó, sőt, "hályogkovács". Mivel valóban nincs előttem az eredeti szöveg, csak egyetlen pontot emelek ki, amire emlékszem. Fehege azzal indította a szöveget, hogy nem csinál részletes tesztet a pamacsról, mivel itt van előtte két darab, és nem egyformák. Ezekről egyrészt kiderült, hogy azért nem egyformák, mert az egyik az időközben továbbfejlesztett verzió. Másrészről általában senkit se szokott zavarni teszteléskor, hogy a pamacs öreg/fiatal/custom, sőt, az olyan tesztek se ritkák, ahol kimondottan eltérő gyártójú, tulajdonságú pamacsokat tesztelnek. Erre hívtam fel a figyelmet, amit fehege nyugtázott is. Ezen kívül úgy a nyílt szálon, mint magánüzenetben többen jelezték, hogy maguk is hasonlóképp értékelték az eredeti dolgozatot, így ha nem is igazolva érzem magam, de legalábbis úgy gondolom, lehetett abban valami.

Viszont az az érzésem, hogy az immár másodszor is terítékre vett "mit képzelsz magadról" már nem tartalmi irányba viszi el ezt a levelezést. Kérlek, ha valóban velem való személyeskedni valód van, azt folytassuk magánban. A fórumon, úgy tűnik, a tartalmi vita már érdemben nem fejlődik tovább.

A fogadatlan prókátorkodásra nem kíváncsiak nevében is köszi.

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Kávézó
« Válasz #6457 Dátum: 2013. Május 27. - 14:32:56 »
Topi!

 :cimbi: :handshake:
Legalabb mi buzik tarsunk ossze!
Ha mar a szinti-borz hivok szethuznak!

Egyébként a kevert borz-sörte pamacsom az egyik legfaszabb, a szinti utan es kozvetlenul a borz mellett.

Vazz!

Tényleg a mesztic pamacsokkereket kihagytam:

 borz x malac
malac x borz
Szinti x malac
Szinti x borz

És a tríszom: malac x borz x szinti

Valamint a genbeng: malac x szinti x borz x ló

Ecsém....!

Még jó, hogy rex felügyelő nem szállt be a buliba, mert akkor a pamacs ugatna! (Bár Fonitnak nem így hívják az ebecskéjét? Csoda cuki!)

U.I.: Ezt a kevert vonalat ki sem tárgyalták az urak a pamacs topicon :-(
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #6458 Dátum: 2013. Május 27. - 14:59:33 »
A ló-borz-sörte hívők nevében, mint fogatlan provokátor tiltakozom. Ezt a harmást miaf@szé hagytad ki?! He?!
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #6459 Dátum: 2013. Május 27. - 15:06:52 »
mint fogatlan provokátor

 :fetreng: :fetreng: :fetreng:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=l5tO6QQ71Xc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=l5tO6QQ71Xc</a>
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Kávézó
« Válasz #6460 Dátum: 2013. Május 28. - 15:19:01 »
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=57YpWDgGYSU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=57YpWDgGYSU</a>

0:28 nál a következő párbeszéd hangzik el:

Lelőtte a macskámat!
- Gunar, nagyon szépen kérlek hagyjuk a vádaskodást. Öreg macska volt és véletlenül akkor esett le, amikor Kalid lövöldözött. Megbeszélhetjük, de annak nem most van itt az ideje.
- Nem.
- Jó!


Hát ez zseniális.
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #6461 Dátum: 2013. Május 28. - 15:39:48 »
Ez egy megdöbbentő film.
Nem a kedvencem, de nem rossz...
most, hogy újra nézem, jó film.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Kávézó
« Válasz #6462 Dátum: 2013. Május 28. - 15:55:00 »
Tényleg jó film!  A lényeg benne van!

Hosszú idő óta a legjobb film, amit láttam! :bow:
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Kávézó
« Válasz #6463 Dátum: 2013. Május 28. - 18:09:22 »
Egy kis könnyed klipp:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=E-dYeDWp1XM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=E-dYeDWp1XM</a>
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #6464 Dátum: 2013. Május 28. - 20:08:35 »
Eközben Rómában:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=HHvyLryblk0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=HHvyLryblk0</a>
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici