Szerző Téma: Módszerek, technika  (Megtekintve 153153 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Módszerek, technika
« Válasz #480 Dátum: 2016. November 06. - 07:53:21 »
Mi? Téged a hab vagdosott össze- vissza? :crazy:

Megeshet, hogy a Figaró ls a Barbon krémnél ( mint általában minden krémnél ), hogy annyira lojális a vízhasználatra, hogy kevesebb és aa több folyadékkal is tökéletes habot gyárt, s így a jevesebb vízzel gyártott hab, nem hidratál úgy be.

Mert ugye a keményszaopan, viszonylag sok vízzel gyárt habot, ebből kifolyólag azok a kollégák, akik ilyenkor a krémet hibáztatják, próbáljanak nedvesebb habot kreállni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Módszerek, technika
« Válasz #481 Dátum: 2016. November 06. - 08:07:13 »
Mi? Téged a hab vagdosott össze- vissza? :crazy:

Igen. :jajne: Nem hallottál még az irritációról? Pont neked kellene kiállnia a R41 mellett.Én csak azt mondom inkább a szappan a hibás nem a penge + készülék.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Módszerek, technika
« Válasz #482 Dátum: 2016. November 06. - 08:15:39 »
Nekem nincs r41-em.
Az adjustot is 6-oson használom a persona pengével. Mondjuk én csak nyakon borotválkozom.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Módszerek, technika
« Válasz #483 Dátum: 2016. November 06. - 08:18:29 »
Amúgy meg az r41 eleg gyilkos gep. Nem veletlen hogy kevesen hasznaljak.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:Módszerek, technika
« Válasz #484 Dátum: 2016. November 06. - 08:43:39 »
Konkrétabban az R41 2011 nem biztonsági DE borotva készülék. Csak úgy néz ki, de nem az.
Ez a funkció hiányzik belőle.

Illetve annyira az mint a két sima lap közé szorított penge.
Pont ennyire nincs rajta 'guard', használható GAP nyílás, meg megfelelő ívre hajlított penge.

Meg ez ilyen pontvérzések tömkelege az eredménye, ha valaki azt mantrázza egy kis közösségben folyamatosan, hogy X éve csak ezt használja, mert neki mennyire fasza, bevált készülék  az R41 2011.  :jajne:
Így lesz valaki vélemény formáló, követendő minta sokaknak. Holott számtalan tényleg frankó készülék közül választhatna.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Módszerek, technika
« Válasz #485 Dátum: 2016. November 06. - 08:44:54 »
A pontvérzésért szerintem sem a krém hibáztatható. Pirosodásért, viszketésért, száraz maszkszerű érzésért igen.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Módszerek, technika
« Válasz #486 Dátum: 2016. November 06. - 08:55:13 »
A pontvérzésért szerintem sem a krém hibáztatható. Pirosodásért, viszketésért, száraz maszkszerű érzésért igen.

Amikor a Barbon-t használtam.Gyönyörű hab,de a borotválkozás közben éreztem valami nem stimmel.Mire végeztem egy csomó pontvérzés lett a vége.Két napra rá Erika szappan vérzés nélkül.Na mondom újra esély a Barbonnak megint tele pont vérzéssel.Mióta nem használom nincs gond csak ha megvágom magam.Én még mindig azt mondom,hogy a szappannak is köze lehet a pontvérzéshez.
Az R41/2013-as meg nem olyan gyilkos mint a 2011-es.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Módszerek, technika
« Válasz #487 Dátum: 2016. November 06. - 09:10:46 »
Na! Ez a sok ismeretlenes egyenlet iskola példája. Pontverzes nálam akkor lesz, ha szaraz a bőröm (nem hidratal eléggé a krém/szappan) sietek és nem "megbocsajto" a penge.
Szerintem a leginkább előre vivő, ha szépen vegigzongorazod a fentebb leírtakat: szög varia; penge; krém esetleg borotva csere.
Erős borostahoz nagyon patent az R41. Én nagyon bírom benne, hogy két körös etapokkal ott vagyok, ahol más borotvak hárommal. Az R41 rajongas a forumtarsak körében nem véletlen! Biztos, hogy nem ez a szent grál, ami mindenkinek egyformán jó, de az esetek 99℅-ában tapasztalati úton jön a pozitív velemeny, nem a marketing eredménye.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Módszerek, technika
« Válasz #488 Dátum: 2016. November 06. - 09:17:49 »
Az r41 jó igen. A 2011 a gyilkos vad.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Módszerek, technika
« Válasz #489 Dátum: 2016. November 06. - 09:28:24 »
Az r41 jó igen. A 2011 a gyilkos vad.

És Megyer, Neked melyik van?

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Módszerek, technika
« Válasz #490 Dátum: 2016. November 06. - 09:29:52 »
A pontvérzésért szerintem sem a krém hibáztatható. Pirosodásért, viszketésért, száraz maszkszerű érzésért igen.

Amikor a Barbon-t használtam.Gyönyörű hab,de a borotválkozás közben éreztem valami nem stimmel.Mire végeztem egy csomó pontvérzés lett a vége.Két napra rá Erika szappan vérzés nélkül.Na mondom újra esély a Barbonnak megint tele pont vérzéssel.Mióta nem használom nincs gond csak ha megvágom magam.Én még mindig azt mondom,hogy a szappannak is köze lehet a pontvérzéshez.
Az R41/2013-as meg nem olyan gyilkos mint a 2011-es.


Csak egy próbaként. Kend be az arcod habosítás előtt olivaolajjal (vagy bármi ami olajos).

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Módszerek, technika
« Válasz #491 Dátum: 2016. November 06. - 09:49:34 »
Szerintem technika probléma csak.

Mert nind,ahogy ketten tudjuk, helyes teknikával, az agresszív borotvák irritálnak a legkevésbé.

Egy frászt. Akarom mondani csudát! Helyesen ez így hangzik:
Helyes technikával irritálnak legkevésbé az agresszív borotvák... egyébként pedig jó eséllyel igen.
Hozzá tehetjük még, hogy technikától függetlenül a nem agresszív borotvák irritálnak a legkevésbé, vagy hogy helyes technikával a nem agresszív borotvák tökéletesre borotválnak, miközben irritáció SZINTE BIZTOSAN nem lesz.
Hagyjuk már ezt az R41 nem irritál dolgot! Ennek az állandó szajkózásával csak megtévesztjük a kezdőket. Örülünk, hogy tudunk azzal is borotválkozni, meg késsel is sőt, veszett éles shavettekkel is, de attól még ezekkel vigyázni kell és de: könnyedén bele lehet futni egy félresikerült borotválkozásba! Pont.

A ződ Astrával én a minap egy átlag készülékben is összehoztam pár pontvérzést a nyakamon. Elszoktam már tőle, reggel 5 óra volt, stb. és elmélázva feleslegesen többet húzogattam a kelleténél. Ennyi is elég a hibához. Na még egy pont.

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Módszerek, technika
« Válasz #492 Dátum: 2016. November 06. - 09:53:54 »
Kicsit felpörgettem a fórumot.  :whoops:
Nekem a szelídebb r41-s van. Mint írtam most fordult elő először ennyire véres eredmény. Proraso szappant is használok az talán "minőségibb" mint a Figaro. Bár a Figarónál többször előfordult, hogy rászáradt az államra mivel azt illetve a bajuszrészt hagyom utoljára. De van más szappanom is majd azokat is letesztelem.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Módszerek, technika
« Válasz #493 Dátum: 2016. November 06. - 11:00:30 »
Hadd pörögjön!  :thumbup: Legalább nem csak állandó off van.

A Figaró parádés cucc, nem vitás. Lehet, hogy neked jobban puhít, mint más és az arcbőrőd is túlpuhítja, ezáltal könnyebben sérül.   :fejtor:

De az durvaisten, hogy az r 41 brutál cucc és kell hozzá gyakorlat, tapasztalat, tudás, stb...  Kezdőknek nem ajánlom kapásból én sem, pedig meseszép, kell ilyen a fürdőbe. Eszetlen borotva igenis.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Módszerek, technika
« Válasz #494 Dátum: 2016. November 06. - 11:30:50 »
Jelzem, Bowának, 2011-s volt az első DE-je!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici