Szerző Téma: Arko  (Megtekintve 120328 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Arko
« Válasz #570 Dátum: 2015. Április 21. - 07:37:29 »
Szerintem zárjuk le az Arko topicot.

Már semmi másról nem szól csak egymás ugratásáról, de érdemi információ nem hangzik el benne.

Szerintem.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Arko
« Válasz #571 Dátum: 2015. Április 21. - 08:29:50 »
Hát nincsen egy nem bohóckodó hozzászólás?
Csak egy?
Idézet
Ez ebben az esetben sokszorosan is igaz, mert ha tudok venni közel ezen az áron jó illatú, és ugyan ilyen jó, hanem jobb működésű szappanokat - Cinke, Balatoni - miért kellene vegyihulladék imitációval borotválkoznom?
Ő legalább érvel
Csak kettő:) Néhány hozzászólással korábban én is leírtam első tapasztalatomat. Sajnos kuka lett a vége! Ahogyan írtam is ez egy jól működő szappan, viszont a szagát nem lehet tolerálni szvsz. Jó illatú és jól működő szappanból pedig van még itthoni gyártás is (Balatoni/Cinke) Akkor miért kellene ezt használnom. Azt meg hogy ne lehessen viccelődni egy szappanon! Hát...
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Arko
« Válasz #572 Dátum: 2015. Április 21. - 13:17:11 »
Szerintem menjünk át egy másik termék topikjába. Én most szereztem Ach Brito Lavandát. Az is tisztítószer jellegű, csak épp nem citromos, hanem levendulás, de egykutya. Gyertek, menjünk oda!  ;D

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Arko
« Válasz #573 Dátum: 2015. Április 21. - 13:23:30 »
Szerintem menjünk át egy másik termék topikjába. Én most szereztem Ach Brito Lavandát. Az is tisztítószer jellegű, csak épp nem citromos, hanem levendulás, de egykutya. Gyertek, menjünk oda!  ;D

Ez jó!

Offoljunk szét módszeresen minden termék topicot!  :naughty:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Arko
« Válasz #574 Dátum: 2015. Április 21. - 14:09:23 »
Szerintem menjünk át egy másik termék topikjába. Én most szereztem Ach Brito Lavandát. Az is tisztítószer jellegű, csak épp nem citromos, hanem levendulás, de egykutya. Gyertek, menjünk oda!  ;D

Ez jó!

Offoljunk szét módszeresen minden termék topicot!  :naughty:

 :fetreng:   :handshake:

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Arko
« Válasz #575 Dátum: 2015. November 06. - 08:23:07 »
Tegnap jártam a török boltban (1082 Budapest, Baross utca 109.), Arko szappan: 325,-Ft., volt it egy kis infláció. Kettőt vettem  ;) és egy doboz diós Lokumot (bár ez nem ide tartozik  ;D

Az Arko-t kíváncsiságból szereztem be. Ma reggel volt próba, szerintem teljesen korrekt. Az ára még ezzel a hyper-inflációval is a vicces kategóriában van. Arcra dörzsöltem és arra jött a pamacs. Működik, bár azt hiszem legközelebb tálkába nyomkodom. Ezt valószínűleg a megszokás miatt.

Egyébként nagyon emlékeztet egy szappanra (aminek sajnos a nevét már elfelejtettem) amit anno Németországban vásároltam  ('80-as évek, akkoriban arra leledztem, minek is jöttem vissza!? ;) A formátum és illat kb stimmel, bár az halványzöld színű volt és a végén volt neki egy kis recés műanyag kupak-szerű fogója.
A csomagolás szintén valami ilyesmi papír volt. Akkoriban nem is értettem, hogy Magyarországon miért nem lehet kapni hasonlót, ti. ez nyugaton is tömegtermék volt. A tégelyes prémium-osztályos borotva-szapanok ott is és akkor is / az akkori vásárló-közönség többségének is ('áltlagMayer'  ;D túl drágának számítottak. (kb amilyeneket most már nálunk is lehet kapni 'x'-ezer forintokért).

(FaTip, LORD Platinum Class, Arko, Wilkinson sörte, Pitralon AS /CZ, ez utóbbi thanx to SicTransit ;)


Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Arko
« Válasz #576 Dátum: 2015. November 06. - 09:48:55 »
Engem az alábbi natúr termékekre emlékeztet az illata:



vagy


mitöbb


Kifejezetten élmény az arcon.
Negatív élmény.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Arko
« Válasz #577 Dátum: 2015. November 06. - 09:56:07 »
Ilyenünk van otthon, és nagyon hasonló az illata:


Ettől függetlenül szeretem az Arkót, jobb habot ad, mint néhány nevesebb versenytársa. :)
(szerintem)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Arko
« Válasz #578 Dátum: 2015. November 06. - 10:05:47 »
Ilyenünk van otthon, és nagyon hasonló az illata:


Ettől függetlenül szeretem az Arkót, jobb habot ad, mint néhány nevesebb versenytársa. :)
Lehet, hogy sűrített VIM kerámia tisztító habból van... :D
Gillette Tech 1951

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Arko
« Válasz #579 Dátum: 2015. November 06. - 11:18:54 »
Arko-ból tégelyeset itthon lehet kapni? Akár az említett töröknél?

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Arko
« Válasz #580 Dátum: 2015. November 06. - 12:49:45 »
Arko-ból tégelyeset itthon lehet kapni? Akár az említett töröknél?

Ott nem láttam, a stick-ből volt azt hiszem 3 teljes doboz és egy halom kirakva, ezek mellett egyéb tubusos, flakonos dolgok voltak.

Korábbi illat-hozzászólásokhoz: erre is kíváncsi voltam (nem csap-e agyon a szagával?)
Most próba után csak találgatok miért zavarhat ez másokat (őszintén, mindenféle pejoratív mellékzönge nélkül), ill. én ezt miért nem értem. Talán: nekem gyermekkorban a tisztálkodáshoz a következők tartoztak (ifjabbaknak: ez még a pre-vezetékes víz időszak, a víz alapértelmezett helye a kútban volt  ;D : háromlábú lavór-állvány, rajta fehér zománcos lavórral, az állvány egyik oldalán a törülköző, a másik oldalán tartóban a Flóra szappan. Na ez az az illat-világ. Talán ezért nem találom zavarónak :)
(Hja igen: még a törülköző sem frottír volt, hanem egy négyzetrácsos -mármint anyagában rácsos- vastag szövet, mostanában olyat sem láttam jó ideje.)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Arko
« Válasz #581 Dátum: 2015. November 06. - 13:12:28 »
Illata nekem se jött be.

Belenyomtam vagy hatot egy befőttes üvegbe, mert a teljesítménye vitán felüli, és fél évre kiraktam a garázsba, ott kiszellőzött.

Így használható.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Arko
« Válasz #582 Dátum: 2015. November 06. - 16:49:37 »
Pont mostanában gondolkodtam, hogy elő kellene venni az arko t. Szekrénybe van egy bontatlan, de már a 3. palmolive rud után vár.
Én még 160 Ft vettem. Többet nem is ér.
Az illat kellemes natúr.  ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Arko
« Válasz #583 Dátum: 2015. November 06. - 21:43:55 »
Khm...szerintem meg rózsa  :naughty:

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Arko
« Válasz #584 Dátum: 2015. November 15. - 18:54:19 »
Talán van uj a nap alatt. Jónéhány oldalt végigböngésztem az ARKO termékekkel kapcsolatban itt, de ma valami ujabb került a kezembe.  A nyiregyházi piacon voltam ma - mit tesz Isten  - és ott jutottam hozzá kemény 220 Ft-ért a 65 g-os ARKO Extra Sensitive borotvakrémhez. Ma egyelőre csak a habképzést próbáltam ki: állaga szerint viszonylag puha krém, közepesen habzik. Ami a meglepetés, hogy az ARKO szappannal szemben nagyon-nagyon halvény natur illata van. Így első megközelitésben azt mondanám, hogy egy szagtalanított Wars krém. Biztos, hogy borotválkozáshoz is ki fogom próbálni a napokban. Már bánom, hogy csak egyet vettem...

Üdvözlettel: longball

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici