Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 506238 alkalommal)

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Szappan, krém
« Válasz #2835 Dátum: 2015. Március 11. - 20:30:21 »
... de szeretnék valami mentolabb, hűsebb, frissítőbb cuccot...

Mentolosban jó a Balatoni. A Proraso is hűsít, de annak nekem nem igazán jött be az illata.
Így kapásból a Balatonit javasolnám.
(Nem próbáltam még a 'jegesekből' sok félét! Nyárra tervezem a beszerzésüket.)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Szappan, krém
« Válasz #2836 Dátum: 2015. Március 11. - 20:45:00 »
Nekem mentolosból a Prep volt meghatározó! Lefagyott az egész fejem és a végeredmény is nagyon jó!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Mrs.Selgir

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Re:Szappan, krém
« Válasz #2837 Dátum: 2015. Március 11. - 22:26:29 »
Nekem mentolosból a Prep volt meghatározó! Lefagyott az egész fejem és a végeredmény is nagyon jó!
Nagyon szívesen próbálgatnék ilyen szappanokat.
Szívesen csereberélnék egy próbányi adagért a sajátjainkból!

(Kezd komollyá válni a profilkép helyzet: többet van az én képemen borotvahab, mint Mr.Selgir arcán :D mondjuk én pengét arcon nem használok, tehát a siklás tesztek nálam nincsenek.)

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Szappan, krém
« Válasz #2838 Dátum: 2015. Március 12. - 07:22:50 »
Prep szappan nagyon jó, de nekem az se hozza az arcfagyasztó élményt.
Ebből a szempontból a full zöld proraso verhetetlen. ;)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Szappan, krém
« Válasz #2839 Dátum: 2015. Március 12. - 07:24:52 »
Balatonit próbáltad?

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2840 Dátum: 2015. Március 12. - 07:50:28 »
Prep szappan nagyon jó, de nekem az se hozza az arcfagyasztó élményt.
Ebből a szempontból a full zöld proraso verhetetlen. ;)
Shaving Yeti a Te szappanod

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Szappan, krém
« Válasz #2841 Dátum: 2015. Március 12. - 08:12:40 »
Arko Extra Fresh krém szerintem a zöld Prorasot is veri arcfagyasztásban.
Meg még állítólag ez nagyon durva, de még nem próbáltam: http://www.queencharlottesoaps.com/Vostok_p_45.html
(szerintem)

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:Szappan, krém
« Válasz #2842 Dátum: 2015. Március 12. - 13:08:17 »
A mentol szappanok koronazatlan kiralya a Stirling Glacial. Nalam a Vostok van rotacioban az is kb.10szerese a zold Prorasonak. Yeti, Frostbyte szinten zenesz.

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Szappan, krém
« Válasz #2843 Dátum: 2015. Március 12. - 21:11:56 »
Köszi fiúk, akkor van még hova fejlődnie az arcfagyasztásomnak. ;)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Szappan, krém
« Válasz #2844 Dátum: 2015. Március 13. - 13:51:29 »
Köszi a válaszokat, kicsit elment a mentol téma "melyik a legarcfagyasztóbb" irányba, de sebaj.
Jó ez a lista, egy összehasonlítós vélemény mondjuk még jobb lenne :)
A Balatoni rendelés csak idő kérdése, de azt hiszem előbb megvárom míg elfogy az asszony propoliszos pipere szappanja.
A Balatoniról direkt nem ott akartam kérdezni, remélve hátha valaki összehasonlítja a Cinkével :)
Azt hiszem előbb az itthoni kézműves vonalat járom végig, olcsóbb is, meg támogassuk a hazait. No meg működésre(is) tényleg tetszik a meglévő Cinkém.
Aztán utána jöhet a külföldi rendelés, ha jól sejtem egyiket se lehet itthon beszerezni.
Addig meg szagolgatok mindent, amit látok, meg elolvasom mit írnak róla, mert bevallom az illat leírások nagy része se sokat mond jelen pillanatban.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Szappan, krém
« Válasz #2845 Dátum: 2015. Március 13. - 14:20:30 »
Köszi a válaszokat, kicsit elment a mentol téma "melyik a legarcfagyasztóbb" irányba, de sebaj.
Jó ez a lista, egy összehasonlítós vélemény mondjuk még jobb lenne :)
A Balatoni rendelés csak idő kérdése, de azt hiszem előbb megvárom míg elfogy az asszony propoliszos pipere szappanja.
A Balatoniról direkt nem ott akartam kérdezni, remélve hátha valaki összehasonlítja a Cinkével :)
Azt hiszem előbb az itthoni kézműves vonalat járom végig, olcsóbb is, meg támogassuk a hazait. No meg működésre(is) tényleg tetszik a meglévő Cinkém.
Aztán utána jöhet a külföldi rendelés, ha jól sejtem egyiket se lehet itthon beszerezni.
Addig meg szagolgatok mindent, amit látok, meg elolvasom mit írnak róla, mert bevallom az illat leírások nagy része se sokat mond jelen pillanatban.
A Cinke jelenleg készen van és kint van a piacon. ÉS nem biztos, hogy találsz jobbat. :)

A Balatoni kísérleti fázisban van, gondolom láttad, hogy a fórumról tesztelgetjük sokan, de még nem teljesen piackész. Összehasonlítani maximum utána lenne illő, de lehet, hogy akkor is alma-körte lesz...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2846 Dátum: 2015. Március 15. - 19:32:30 »
Kicsit bevásároltam. :crazy:
Ami a lényeg hogy ha berakom hűtőbe a krėmeket, /Taylor/, akkor mennyivel hosszabítja meg a szavatosságukat? Volt erről szó nagyon korábban de sehogy nem találtam meg. Tudom alapban is elvan másfelet.
Eladni meg nem annyira szeretném jelenleg.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Rulez78

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Szappan, krém
« Válasz #2847 Dátum: 2015. Március 18. - 18:12:44 »
Egész finom kis illatok vannak ebben a cikkben felsorolva:
http://pamacsespenge.blog.hu/2010/11/29/madame_scodioli_csudalatos_vilaga
Valaki esetleg próbálta ezen termékek egyikét?A Laudanum illat nagyon izgatja a fantáziámat...

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2848 Dátum: 2015. Március 18. - 18:17:10 »
Kicsit bevásároltam. :crazy:
Ami a lényeg hogy ha berakom hűtőbe a krėmeket, /Taylor/, akkor mennyivel hosszabítja meg a szavatosságukat? Volt erről szó nagyon korábban de sehogy nem találtam meg. Tudom alapban is elvan másfelet.
Eladni meg nem annyira szeretném jelenleg.
Senki nem tárol sokáig krėmeket?:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #2849 Dátum: 2015. Március 18. - 18:52:53 »
Nem ;D , sőt arra szoktam rá, hogy csak a felét/harmadát tartom meg minden új beszerzésnek, a többi mellett még így is "túl" sokáig elég.

Senki nem tárol sokáig krėmeket?:)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici