Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 859634 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9360 Dátum: 2015. Április 18. - 20:23:37 »
Ma leolvasták a vízóránkat. Az egyiken február óta összejött 373 köbméter!!!! Eddig havi három volt a fogyasztás. Csőtörés nincs, ha a csapot elzárom áll az óra. Kimértem 10l vizet, az óra 8l alatt mutatott! Kiváncsi leszek mit mond a szolgáltató!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #9361 Dátum: 2015. Április 18. - 21:19:49 »
Nem volt nyitva valami egy darabig?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9362 Dátum: 2015. Április 18. - 21:56:36 »
Nem. És ha elzárom a csapot akkor az óra sem mér. Viszont most kiengedtem kb 40-50 liter vizet (fürdetés stb) és azt mutatja hogy elfogyott vagy fél köbméter! Fura
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9363 Dátum: 2015. Április 18. - 22:20:10 »
Hát, ez csereszagú.

Kérdés mi lesz az eddigi mennyiséggel. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9364 Dátum: 2015. Április 18. - 22:23:14 »
A csere az biztos. Meg az is hogy nem fogyasztottunk ennyit. Úgy tűnik lesz egy komolyabb meccsem a vízművekkel, mert ezt én biztosan nem fizetem ki! Az óra biztosan rossz és csőtörés sincs úgyhogy ez téves! Hétfőn kiderül hogy mit mondanak.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Kávézó
« Válasz #9365 Dátum: 2015. Április 19. - 01:14:38 »
Kérjél labor vizsgálatot. Kimérik és szétszedik. Az sem árt, ha ott vagy, ezt kérheted tőlük.
És sasold az embert, amikor elviszik. Jó, ha már most utána nézel az ide vonatkozó szabályoknak. Ha tudsz, dokumentálj (fényképező gép).

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9366 Dátum: 2015. Április 19. - 08:00:18 »
Köszi. Úgy lesz :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #9367 Dátum: 2015. Április 19. - 08:26:04 »
Ugyan ez Elművel megvolt egy kollégámnak. A "szakértő"  rájuk fogta, hogy meg van mágnesezve az óra, azért mér TÖBBET. Ez tehát illegális áramvétel, és x százezer lesz. Jogász fiú nem hagyta magát. De hosszú menet volt. Ezek a rohadt szolgáltatók azt képzelik, hogy hatóságok.
Utálom az összes közmű céget, mint a szart.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9368 Dátum: 2015. Április 19. - 08:54:58 »
Nincsenek illúzióim. Biztosan lesz szemétkedés de nem fogom hagyni magam! Inkább veszek 1-2 borotvát ebből a pénzből :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Kávézó
« Válasz #9369 Dátum: 2015. Április 19. - 12:05:57 »
Nekem volt vízórás esetem. A leolvasók letaposták a plombát, de nem vették észre, csak a későbbi csapat èrzéklte. Kértem bemérést. Minden és mindenki korrekt volt.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9370 Dátum: 2015. Április 19. - 14:54:21 »
Remélem így lesz! Úgy tudom a társasháznak van főmérője. Ha ekkora fogyasztás van azon is látszania kell. Ez az egész háznak is komoly mennyiség két hónapra!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Kávézó
« Válasz #9371 Dátum: 2015. Április 19. - 16:58:04 »
Remélem így lesz! Úgy tudom a társasháznak van főmérője. Ha ekkora fogyasztás van azon is látszania kell. Ez az egész háznak is komoly mennyiség két hónapra!

Ez jó fogás lehet. Bár úgyis a bemérés eredményét fogják figyelembe venni, amit írsz, azzal max csak magadat nyugtathatod.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Kávézó
« Válasz #9372 Dátum: 2015. Április 19. - 17:07:39 »
Remélem így lesz! Úgy tudom a társasháznak van főmérője. Ha ekkora fogyasztás van azon is látszania kell. Ez az egész háznak is komoly mennyiség két hónapra!

Ha van a társasháznak főmérője akkor a szolgáltató azt olvassa és számlázza le a társasháznak, a Te illetve a többiek mérői pusztán almérők ami alapján egymásközött elosztjátok a fogyasztást. Főleg azt a fogyasztást ami az almérők összege és a főmérő által mutatott különbség.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9373 Dátum: 2015. Április 19. - 17:09:48 »
Ez eddig így is volt. De most már a vízművek nálunk olvas le. Nem a főmérőt. Hétfőn hívom őket és meglátjuk.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Kávézó
« Válasz #9374 Dátum: 2015. Április 19. - 17:13:35 »
Nálunk is van a háznak vízórája, és a lakások egy részében (nem mindenhol, nálam például igen) van külön vízóra.
Én közvetlenül a vízművektől kapom a számlát, nekik kell lejelentenem az állását, a házzal nem kell foglalkoznom.
... a nyúlon túl?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici