Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok

Pamacs felújítások, újranyelezések/kötegelések

<< < (2/75) > >>

jrabi:

--- Idézetet írta: ZOZO - 2011. Július 14. - 10:19:37 ---tehát a szőr cserélve volt bennük?

--- Idézet vége ---
Igen...igen!  ;)

Ez volt a kiindulási, ez meg a végső állapot.  :borz2:

cotag:

--- Idézetet írta: jrabi - 2011. Július 14. - 10:36:37 ---
--- Idézetet írta: ZOZO - 2011. Július 14. - 10:19:37 ---tehát a szőr cserélve volt bennük?

--- Idézet vége ---
Igen...igen!  ;)

Ez volt a kiindulási, ez meg a végső állapot.  :borz2:

--- Idézet vége ---

Gratuálok, nagyon szépek! Vállalsz ilyen felújítást? Van egy nyelem, amit nagyon szeretek, de a benne lévő pure badgert nem tudom használni, jó lenne bele egy silvertip köteg. Ajándékba kaptam, így elkotyavetyélni sem szeretném.

arszab:

--- Idézetet írta: jrabi - 2011. Július 12. - 09:50:39 ---
--- Idézetet írta: cotag - 2011. Július 12. - 07:02:49 ---Ezeket te újítottad fel?

--- Idézet vége ---
Természetesen igen!  ;)

--- Idézet vége ---

Gyönyörűek gratula!  :borz2:
Eccer majd nekem is lesz csak annyi különbséggel hogy a nyelét én fogom késziteni.Persze ahhoz előbb kéne ibéjezni... na de majd eccer  :D

jrabi:
Köszönöm szépen!  :sör:

cotag: nem nehéz megcsinálni, ha érdekel esetleg részletesebben le is írom. Én sem vagyok egy nagy műszaki érzékkel megáldott ember (Salmo meg tudná mondani  ;) ), de viszonylag könnyedén megcsinálható. Persze ha semmiképpen nem akarnál Te nekivágni, megcsinálom egyszer szívesen.

jrabi:

--- Idézetet írta: arszab - 2011. Július 14. - 22:27:09 --- előbb kéne ibéjezni... na de majd eccer  :D

--- Idézet vége ---
Ha eljut odáig a projected, hogy csak a köteg kell, de nincs paypal accountod szívesen kisegítelek ebben.  :sör:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése