Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Richie

<< < (3/7) > >>

Richie:
Majd csak belejövök én is :)

bgakos:
Tuti  :kv2:


--- Idézetet írta: Richie - 2015. Január 29. - 09:29:17 ---Majd csak belejövök én is :)

--- Idézet vége ---

Richie:
 :sör:

Richie:
Ígértem képet, szóval itt láthatjátok a jelenlegi borotváimat:

Richie:
Ma is új tapasztalattal lettem gazdagabb. Én nem tudok naponta borotválkozni. Nem, nem szétkaszabolás, és nem irritáció miatt. Részletek lejjebb.

Szóval. Tegnapi borotválkozás után olyan messzinek tűnt a legközelebbi, és mivel vasárnap is van, rá is értem, gondoltam egyet, s olyat tettem, amit még soha. Rápróbálkoztam az egy napos borostámra. Gondoltam vagy fasza lesz és kiderül, hogy megy ez vagy pedig szétvágom a pofám lesz ami lesz. Szokásos előkészületek, ma habosítottam először tálkában és az nagyon bejött. Majd beizzítottam a Weishit. Nekimentem egyből ATG-ben. Semmi. Kiröhögött a borosta. Na mondom a Weishi túl gyengéd lesz. Elővettem a Slim Twist-et amivel már frankó BBS-t tudok elérni. Hát ez se vitte. Talán a kaparáson kívül egy picit szedett is le, de ahogy végigfutottam az orcámon, közel ugyanúgy néz ki mint borotválkozás előtt. Ezek szerint nekem egy nap alatt nem nő a szőröm annyit, hogy borotválkozhassak :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése