Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 62046 alkalommal)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #285 Dátum: 2014. Május 12. - 12:39:10 »
Tud valaki más  gyártónak olyan termékét amely hasonlit illtabam az Eucris-re?  Persze árfekvésben kedvezőbb érdekelne....  :naughty:
Tudtommal a GFT illata, csak nekik van. Drágának tűnik, de SZVSZ jó sokáig elég, szóval ha tényleg ez jön be, akkor lehet érdemes venned.

Njaj hogy fél évente találok valamit ami tetszik és az is egy vagyon.  Mindig ez van...  :peace:

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #286 Dátum: 2014. Május 12. - 13:11:02 »
Tud valaki más  gyártónak olyan termékét amely hasonlit illtabam az Eucris-re?  Persze árfekvésben kedvezőbb érdekelne....  :naughty:
Tudtommal a GFT illata, csak nekik van. Drágának tűnik, de SZVSZ jó sokáig elég, szóval ha tényleg ez jön be, akkor lehet érdemes venned.

Njaj hogy fél évente találok valamit ami tetszik és az is egy vagyon.  Mindig ez van...  :peace:
Nem tudom miért drágállod... pl a szappanjuk (doboz nélkül) £11.00, ami nem tűnik kiemelkedően drágának ebben a minőségi kategóriában, és valszeg elég legalább egy fél évig.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #287 Dátum: 2014. Május 12. - 13:25:32 »
Tud valaki más  gyártónak olyan termékét amely hasonlit illtabam az Eucris-re?  Persze árfekvésben kedvezőbb érdekelne....  :naughty:
Tudtommal a GFT illata, csak nekik van. Drágának tűnik, de SZVSZ jó sokáig elég, szóval ha tényleg ez jön be, akkor lehet érdemes venned.

Njaj hogy fél évente találok valamit ami tetszik és az is egy vagyon.  Mindig ez van...  :peace:
Nem tudom miért drágállod... pl a szappanjuk (doboz nélkül) £11.00, ami nem tűnik kiemelkedően drágának ebben a minőségi kategóriában, és valszeg elég legalább egy fél évig.

Jaj nem az okes inkabb a cologne.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #288 Dátum: 2014. Május 12. - 13:34:12 »
Márkás EDT/Cologne ára is simán az €1/ml nagyságrendben szokott lenni, szóval a GFT ebben se drága, sőt megkockáztatom hogy kifejezetten olcsó. Menj be egy parfümboltba, és nézegesd a márkás, de egyáltalán nem ennyire exkluzív férfiillatokat, nem hiszem hogy sok olcsóbbat találsz. Kár persze hogy feleakkora kiszerelés nincs a GFTből.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #289 Dátum: 2014. Május 12. - 15:14:27 »
Márkás EDT/Cologne ára is simán az €1/ml nagyságrendben szokott lenni, szóval a GFT ebben se drága, sőt megkockáztatom hogy kifejezetten olcsó. Menj be egy parfümboltba, és nézegesd a márkás, de egyáltalán nem ennyire exkluzív férfiillatokat, nem hiszem hogy sok olcsóbbat találsz. Kár persze hogy feleakkora kiszerelés nincs a GFTből.

Jó az igaz!   :hat:

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #290 Dátum: 2014. Május 17. - 16:25:37 »
Geo. F. Trumper Sandalwood EdC



Titokzatosság és érzékiség sejlik fel a bársonyosan finom szantálfa kölniből, míg a fás melegség mellett borsszerű illat is megjelenik e pompás aromában. Egy igazán luxus illat, amely hódolattal adózik a megtestesült férfiasság oltára előtt. Ezt a faszságot, atya világ... Sikerült a végletekbemenőleg érthetetlen marketingszövegként lefordítanom. :fetreng:

Ha valaki ropogós, fanyar, kéregillatot keres, az nem ezt az illatot keresi. A fejillatok között bergamottot, citromot, levendulát, zsályát és egyéb fűszeres illatokat találunk, a szívillatok között megtalálható a jázmin, a szegfű, a geránium, illetve a rózsa, míg az alapillatok a szantálfa, a pacsuli, a borostyán, a vanília és a bőr. A felhasznált illatokból is látszik, hogy nem azt a megszokott szantálfa aromát kapjuk, amire elsőre gondolna az ember. Édeskés, szinte már krémes illat, nagyon tartós, számomra nagyon kellemes. Egyértelműen kiérezhető az az enyhe szantál illat, amit nyújt, de nem ez játssza a központi szerepet, sokkal inkább az édeskés vanília és jázmin. A kedvenc illatom eddig, ami a mintacsomagban jött, kétség kívül.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #291 Dátum: 2014. Május 17. - 20:56:47 »
Tud valaki más  gyártónak olyan termékét amely hasonlit illtabam az Eucris-re?  Persze árfekvésben kedvezőbb érdekelne....  :naughty:
1szer használt van, csere valamire?

Küldtem Pü.-t

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #292 Dátum: 2014. Május 17. - 21:05:55 »
Freddy: Egyetértek a leírással. Nagyon bejön nekem is, ha gondolod, közös beszerzés?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #293 Dátum: 2014. Május 17. - 21:09:48 »
Esetleg coral skin food-ot nem akar valaki felezni/harmadolni?
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #294 Dátum: 2014. Május 17. - 21:12:27 »
Esetleg coral skin food-ot nem akar valaki felezni/harmadolni?

hány miliset meg melyiket?

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #295 Dátum: 2014. Május 17. - 21:13:21 »
Hát én deci/fő-ben gondolkodnék
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #296 Dátum: 2014. Május 18. - 08:04:30 »
Freddy: Egyetértek a leírással. Nagyon bejön nekem is, ha gondolod, közös beszerzés?

Nem tudom még, h parfümöt rendelnék-e, ami tuti, az a szantálos hair & body-juk, samponként használva nagyon bejön, sokkal tartósabb, mint bőrre, tusfürdőként. Illetve egy szantál skin food is fix.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #297 Dátum: 2014. Május 18. - 21:30:27 »
Én a kolonyban gondolkodom.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #298 Dátum: 2014. Május 18. - 21:56:07 »
Vagy na, én is arra gondoltam, nem parfüm.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #299 Dátum: 2014. Május 28. - 16:48:19 »
Geo. F. Trumper Marlborough EdC



Egy ropogós, aromás illat levendulával, gerániummal és cédrusfával.

Ez az az illat, ami után kedve támad az embernek baltát ragadni, felvenni egy mosómedveprém sapkát és hasogatni tűzifának valót. De tényleg. Ízig-vérig fanyar, fás, kifejezetten füstös illat, én ebben semmi citrusosságot nem érzek. Rögtön, már felvitelkor elterít a ropogós kéregillat. Határozottan férfias aroma, de ez nem a modern megközelítése a dolognak, sokkal inkább egy tradícionálisabb, régimódibb férfiasságot tükröz. Nagyon tetszik.



Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici