Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 62047 alkalommal)

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #300 Dátum: 2014. Május 29. - 16:37:17 »
Geo. F. Trumper Eau de Portugal EdT



Szikrázó citrom- és narancsvirágolaj, amelyet az érzékien simogató keserű narancs és pézsma ölel fel. Inspiráló, éltető és igazán izgató.

Felmosták a kollégiumfolyosót. Erős, szúrós citromos nyitány, ami hála a drága jó Istennek, viszonylag hamar csendesedik. Hogy mi marad utána? A felmosót nem öblítették el, de állni hagyták pár napig. Kellemetlen, a végén enyhén dohos, szintetikus citromos szag, nagyon nem gyere be.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #301 Dátum: 2014. Május 29. - 16:44:37 »
Még, még! Like!   ;D

(A felölel is a te leleményed?)

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #302 Dátum: 2014. Május 29. - 16:50:57 »
Még, még! Like!   ;D

(A felölel is a te leleményed?)

A szót nem én találtam ki, de a fordítás az saját. :D
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #303 Dátum: 2014. Május 29. - 17:31:27 »
Nyilván csak ebben a kontextusban gondoltam, mert – ha meg nem sértlek – ez így értelmetlen.   :bocs:

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #304 Dátum: 2014. Május 29. - 17:48:14 »
Nyilván csak ebben a kontextusban gondoltam, mert – ha meg nem sértlek – ez így értelmetlen.   :bocs:

Már h érted, h értelmetlen? A mondatrészek megvannak, inkább csak túl van bonyolítva a mondat, legalábbis én ezt próbálom elérni vele.

A felöleli szót úgy gondoltam, hogy az (a pézsma és a narancs) adja az alapját az illatnak, az alapillatok közt szerepel, összefogja az egészet, név szerint a citrom- és narancsvirágot, mint főillatot.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #305 Dátum: 2014. Május 29. - 17:54:03 »
Töszömfő' így hangzott tranzitul: "Sparkling, bright notes of lemon and neroli essential oils are gently caressed by the intensely tantalising tones of Bitter Orange and a base of Musk. Inspiring, invigorating and truly arousing."  :coffee:

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #306 Dátum: 2014. Május 29. - 17:56:54 »
Töszömfő' így hangzott tranzitul: "Sparkling, bright notes of lemon and neroli essential oils are gently caressed by the intensely tantalising tones of Bitter Orange and a base of Musk. Inspiring, invigorating and truly arousing."  :coffee:

Bezony. Nem szó szerint fordítottam ugye, úgy még inkább egy nagy katyvasz lett volna. :D

szerk: Ja, még egyszer elolvasva az angolt, a narancs nem alapként szerepel.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #307 Dátum: 2014. Május 29. - 21:01:19 »
Tetszenek a leírások, a képekkel illusztrálva.
Köszönet érte!
 :handshake:

még,még,még
 ;D

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #308 Dátum: 2014. Június 07. - 21:00:50 »
A skin food-okban van parabén? Meg tényleg olyan borzasztó dolog az? Itt nem sokat találtam róla fórumon neten meg írnak ezt is azt is róla. Tipikusan olyan mint a legtöbb dolog manapság, hogy annyi az ellentétes info róla hogy nehéz eldönteni mi az igazság..... (TOBs krémemre rá is van írva hogy nem tartalmaz!)  :nemtom:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #309 Dátum: 2014. Június 07. - 21:09:38 »
Lime skinfood

Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate, Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Astragalus Gummifer, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolionen, Methylisothiazolinone, Citronellol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #310 Dátum: 2014. Június 07. - 21:12:15 »
A skin food-okban van parabén? Meg tényleg olyan borzasztó dolog az? Itt nem sokat találtam róla fórumon neten meg írnak ezt is azt is róla. Tipikusan olyan mint a legtöbb dolog manapság, hogy annyi az ellentétes info róla hogy nehéz eldönteni mi az igazság..... (TOBs krémemre rá is van írva hogy nem tartalmaz!)  :nemtom:
Nem értek hozzá, de ez elég alaposnak tűnik: http://www.kockazatos.hu/anyag/parab%C3%A9nek. Mondjuk a holnap szerkesztőire befolyással van a norvég lobbi, ami nyilván a pusztulásunkat akarja, tehát lehet, hogy minden fordítva van.  ;)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #311 Dátum: 2014. Június 07. - 21:50:24 »
Lime skinfood

Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate, Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Astragalus Gummifer, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolionen, Methylisothiazolinone, Citronellol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

akkor ebbe nincs is parabén? az jó mert egyébként nagyon bejött a működése és már jó ideje gondolkozom, hogy beszerzek egy adagot!



A skin food-okban van parabén? Meg tényleg olyan borzasztó dolog az? Itt nem sokat találtam róla fórumon neten meg írnak ezt is azt is róla. Tipikusan olyan mint a legtöbb dolog manapság, hogy annyi az ellentétes info róla hogy nehéz eldönteni mi az igazság..... (TOBs krémemre rá is van írva hogy nem tartalmaz!)  :nemtom:

Nem értek hozzá, de ez elég alaposnak tűnik: http://www.kockazatos.hu/anyag/parab%C3%A9nek. Mondjuk a holnap szerkesztőire befolyással van a norvég lobbi, ami nyilván a pusztulásunkat akarja, tehát lehet, hogy minden fordítva van.  ;)


aham. hát nem írnak túl jokat és több nemzet általi kisérletre is hovatkoznak, szóval lehet benne valami. klasz hogy valahol olvastam, hogy kozmetikai cuccok több mint 80%-ban van..........biztató.  :fejtor:

Köszönöm a válaszokat meg a segítséget!  :thanks:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #312 Dátum: 2014. Június 07. - 21:56:39 »
Sztem a Trumper nem nagyon használ parabént. Vele együtt az össze premium brit cucc sem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #313 Dátum: 2014. Június 08. - 00:30:36 »
Kicsit utána olvastam ennek a parabén dolognak: nem értem ezt a nagy parát tőle :( úgy tűnik, hogy fogyasztunk belőle pl eper formátumban is, ráadásul bőrön keresztül nem is annyira parás mint szájon át. Ha azt veszem, hogy a csapvízből mennyi hormont iszik ki az ember, meg hogy miket eszünk... Bár hiszek a természetes cuccokban, de - szigorúan saját vélemény - ezek miatt nem stresszel ha az 5 borotvakrémemből az egyik esetleg tartalmaz parabént!
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #314 Dátum: 2014. Június 24. - 09:42:12 »
Ma délután: EJ Chatsworth Barley - Feather - BK4 - Trumper szantál család

 :borz2:

Bár nem mostani hozzászólásodra reagálok Qka  (ez még májusi),de képed felébresztette a szunnyadó kisördögöt bennem (vásárolj,vásárolj,vásárolj mondogatja) :) és igaz szükségem nincs most rá, azóta nem hagyott nyugodni.
El is mentem tegnap a Neroliba szaglászni.Ez a szantál rabul ejtett!!!
Mennyire tartós a skinfood illata?Gyorsan elillanó, vagy azért 20-30percet tart még borotválkozás után?
Ápol-e?
Borzalmas maszk érzés van-é?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici