Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők

Szappan, krém

<< < (752/753) > >>

Forri:

Ki milyen faggyús szappannal ill jól ápoló ASB-vel nyomul mostanság?
Így 40 felett valahogy ezeket igényli már a bőröm, nem az agyonillatozott szirsz##okat.

Kentet használtam anno, jó volt, de nekem nem habzott túl könnyen.
Ami régebben nagyon bejött, a razorock faggyús szappanjai, próbáltam XXX ill. Mudder Focker meg még talán valami harmadikat. Most egy Fine Fresh Vetiver van kifogyóban, az is egész jól ápol, nem szárít. Balatoni kezdetben jó, de aztán mire kifogy, szvsz már a hatása sem olyan, mint amikor megkezdi az ember.

AS helyett szintén bejött az ASB vonal.
Bielenda Only for Men barber arckrémet használtam ASB-nek, ami most fogy el, illetve Natura Siberica Yak and Yeti is egész jó volt, nemrég fogyott ki.

Szóval rendelnem kellene, de nem tízfélét mint régen  ;D, hanem csak 1-2, de az tuti legyen.
Ötletek, tapasztalatok?
 :thanks:

mano66:
Ha egy-két termékre kellene szűkítenem a szappan kollekciót. Pedig van egy pár prémium és közép kategóriás szappanom is, de ezek magasan a legjobbak. Igaz nem faggyús, de remek habot és ápolást adnak. Martin de Candre Agrumes és a Vetiver. Az Agrumes egy friss citrusos nyári illat. A Vetiver meg pont az őszi téli hónapokban jó. Az Agrumeshez a Abbate Y La Mantia Citrus Accord-ot. A Vetiverhez pedig álltalában a Abbate Y La Mantia Marduk-ot, vagy esős nyirkos időben a Taylor of Old Bond Street Sandalwood-ot. AS vonalon szívesen használom a Razorock termékeket is. 

TAM340R:
Melyik szerinetetek a legjob magyar faggyús borotva szappan és lehet e Pesten kapni ?

Köszönöm

Tam

romsitsa:
Magyar faggyús kb. a Cinke, rendelhető.

hoper:
A ma reggeli menet egy Nom borotvaszappannal történt, valami német cucc, anno még a Mullerben vettem. Kissé citromos illatú, bődületes mennyiségű habot ad, érzésre volt már rosszabb és jobb szappanom is.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése