Többé-kevésbé OFF > Minden, ami OFF

"Férfias" receptek, szomjoltó italok

<< < (163/164) > >>

gregg:
Srácok,
ki az aki belebonyolódott már úgy igazán az édesburgonya sütésbe? A cél az lenne, hogy sütőben, tehát nem olajban kisütve elérni egy viszonylag ropogós állagot. Tudom, azt a szintet így nem lehet elérni, mintha olajsütőben készülne, de a lokális maximum érdekelne. Szerintem már mindent kipróbáltam, de hátha mégsem. :)

Rotbart:
De mi tetszik vele? Az, hogy a belseje puha marad? Én azt direkt kedvelem benne.

kezdőmókus:

--- Idézetet írta: gregg - 2019. Május 27. - 22:39:36 ---ki az aki belebonyolódott már úgy igazán az édesburgonya sütésbe? A cél az lenne, hogy sütőben, tehát nem olajban kisütve elérni egy viszonylag ropogós állagot.

--- Idézet vége ---

Whirlpool mikróban szoktam sütni hozzávaló "crisp" tállal és programon, 13 percig, négyfelé vágva. Tudtommal a legtöbb mikróhoz van valami pirítótál. Belseje puha, külseje megpirul. De ez nekem inkább téli kaja :D

astra501:
Ugyan ropogósra sütni nem próbáltuk még, de szeretjük a zacskóban sült verziót répával és lilahagymával vegyítve :)

SicTransit:
Én csak elég vékonyra szelve tudtam ropogósra sütni, elég forró levegővel, légkeveréssel.

Az olajos-keményítő+fűszeres előkészítés gondolom ismert.


--- Idézetet írta: gregg - 2019. Május 27. - 22:39:36 ---Srácok,
ki az aki belebonyolódott már úgy igazán az édesburgonya sütésbe? A cél az lenne, hogy sütőben, tehát nem olajban kisütve elérni egy viszonylag ropogós állagot. Tudom, azt a szintet így nem lehet elérni, mintha olajsütőben készülne, de a lokális maximum érdekelne. Szerintem már mindent kipróbáltam, de hátha mégsem. :)

--- Idézet vége ---

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése