Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pengék márkák szerint

Rapira

<< < (2/4) > >>

bgakos:
4. alkalom után cserélem, de ezért az árért kiváló.

pmol322:
Holnap indul a Rapira Ladas teszt!

pmol322:
Tehát első benyomás, a Rapira Ladas Super Stainles pengéről.

Rendhagyó egy penge.

A 2011-s R41-ben, - miről tudjuk, igencsak válogatja a pengéket, csak egy éles és élgeometriába tartozó pengék csoportját kedveli igazán, ellentétben a nádjából mindenevő Tech-el -, olyan érzést ad, mintha nem lenne benne penge.
Gondolok itt arra a pillanatokra, mikor serceg, mikor akarva-akaratlan vágószöget váltunk húzás közben. nincs állandó visszacsatolás, ellenben a végzett munka végeredménye a készüléktől elvárt, tükör simaság.

Nem tudom, hogy nevezhetem-e megbocsájtó pengének, hiszen, eddig nekem a "megbocsájtó" előnévvel illettet pengék, mind utómunkálatokat kértek borotválkozás közben. Azoknál igaz volt a mondás: A megbocsájtásnak ára van, dolgozni kell érte!

Itt nem kell dolgozni, kicsit olyan mint a zöld Astra egy-két használat után, mármint élességére tökéletes, de irritáció nincs, figyelmi szükséglet nulla. De tegyem hozzá, a penge siklását nem érezni a bőrön.

Éltartósságáról majd a továbbiakba írok.

pmol322:
Hát, hát és hát!

Öt alkalom s nem több. Már első körben kezdett ma húzni, de egy húzással később, már tépett. De kibírtam.

Holnaptól Rapira Platinum Lux.

zenith:

--- Idézetet írta: pmol322 - 2016. Május 18. - 07:13:12 ---Hát, hát és hát!

Öt alkalom s nem több. Már első körben kezdett ma húzni, de egy húzással később, már tépett. De kibírtam.

Holnaptól Rapira Platinum Lux.

--- Idézet vége ---
Az jobb lesz. Kék Astra -féle.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése