Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 284239 alkalommal)

Nem elérhető Szász László

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 101
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #510 Dátum: 2011. Június 20. - 17:55:43 »
Tetszetős,honnan lehet ilyet szerezni?
Szerintem sok olyan helyen kapható, ahol a hasonló árkategóriás Fabulonok és társaik.
Neten is láttam hirdetni, de azoknál a posta kérdéses, lehet csak futárral szállítanak.

Nem elérhető vico2k5

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #511 Dátum: 2011. Június 24. - 14:55:38 »
Üdvözletem!

Úgy tűnik, hogy nekem a DE borotválkozással nem igazán kompatibilis a Nivea AS-em, ezért feltenném a kérdést, hogy nagyon érzékeny bőrre milyen AS-t ajánlotok? Előnyt élvezne, ami azonnal (értsd: boltban, nem rendelve) beszerezhető, hogy minél gyorsabban használhassam  :borz1:
(Az esetleges "kompatibilitás" miatt írom, hogy Omega szappant és pamacsot használok)
Vico

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #512 Dátum: 2011. Június 24. - 15:03:26 »
Weleda nekem nagyon bevált, de majd a többiek is javasolnak.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető calabar

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #513 Dátum: 2011. Június 24. - 15:44:12 »
Üdvözletem!

Úgy tűnik, hogy nekem a DE borotválkozással nem igazán kompatibilis a Nivea AS-em, ezért feltenném a kérdést, hogy nagyon érzékeny bőrre milyen AS-t ajánlotok? Előnyt élvezne, ami azonnal (értsd: boltban, nem rendelve) beszerezhető, hogy minél gyorsabban használhassam  :borz1:
(Az esetleges "kompatibilitás" miatt írom, hogy Omega szappant és pamacsot használok)

Occitane-t próbáltál már? Bár az nyári időszakra nem annyira jó, kicsit túl zsíros. Vagy többen mondták már, patikai hidratálókrém, vizes alapú. Aztán majdcsak rendelsz valamit magadnak (-:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #514 Dátum: 2011. Június 24. - 15:44:19 »
Szintén Weleda, van egy 90%-os flaskám, ha érdekel. PÜ-ben egyeztessünk, ha érdekel.

Üdvözletem!

Úgy tűnik, hogy nekem a DE borotválkozással nem igazán kompatibilis a Nivea AS-em, ezért feltenném a kérdést, hogy nagyon érzékeny bőrre milyen AS-t ajánlotok? Előnyt élvezne, ami azonnal (értsd: boltban, nem rendelve) beszerezhető, hogy minél gyorsabban használhassam  :borz1:
(Az esetleges "kompatibilitás" miatt írom, hogy Omega szappant és pamacsot használok)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #515 Dátum: 2011. Június 24. - 15:49:07 »
Nekem megfelelő borotva, technika, és borotvakrém/szappan után már nem volt szükségem semmi aftercuccra. Mivel nincs sem kiszáradás, sem irritáció, se semmi, ezért feleslegesnek érzem hogy bármit is kenjek az arcomra. Amikor gyógyszert szedtem a bőrömre akkor majdhogynem egy erősebb dörzsöléssel lejött az arcom, de még akkor se nagyon volt szükségem balzsamra. Amikor elrontottam egy élezést, és nem volt az igazi a kés, na olyankor nem ártott :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Szász László

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 101
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #516 Dátum: 2011. Június 24. - 15:53:44 »
Kezdem egyre jobban így érezni én is. (A kiborotválásra nem vonatkozik.)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #517 Dátum: 2011. Június 24. - 15:56:14 »
Üdvözletem!

Úgy tűnik, hogy nekem a DE borotválkozással nem igazán kompatibilis a Nivea AS-em, ezért feltenném a kérdést, hogy nagyon érzékeny bőrre milyen AS-t ajánlotok? Előnyt élvezne, ami azonnal (értsd: boltban, nem rendelve) beszerezhető, hogy minél gyorsabban használhassam  :borz1:
(Az esetleges "kompatibilitás" miatt írom, hogy Omega szappant és pamacsot használok)

Szerintem ez nagyon egyén függő, meg az is kérdés, hogy érzékeny, vagy érzékeny és problémás is a bőröd. Nálam bevált a Clinique és a Weleda is.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #518 Dátum: 2011. Június 24. - 16:14:08 »
Érdeklődnék, hogy timsót milyen áron lehet beszerezni?

A kérdésre van egy válaszom is, Szegeden találtam egy üzletet, ahol 120grammos timsó, 440Ft-ba kerül, egyszerű fólia csomagolással.
Nem tudom jónak számít-e ez az ár, bár nekem bagatellnek tűnik, ahhoz képest, hogy milyen sokáig kitart(ahogy hallom).

Ha ez a legjobb ár, amit valaha hallottatok, akkor a megfelelő topicban, vagy privát üzenetben szívesen veszek fel rendeléseket, a kívánt postázási feltételekkel.

Várom a hozzáértő véleményeket!
Sheffield-England

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #519 Dátum: 2011. Június 24. - 16:28:03 »
Függ a minőségtől is. Timsóból ha valaki rendszeresen használja, és szereti is, akkor bőven belefér venni Bloc Osma-t. Én naponta használom a timsó tömböm, és ilyen sebesség mellett legalább 3-5 évre elég lesz, de lehet többre is.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #520 Dátum: 2011. Június 24. - 18:22:15 »
Ez ilyen áttetsző tömb , amit találtál Szőrmók?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #521 Dátum: 2011. Június 24. - 18:22:54 »
Jó, de te felcser vagy!  :fetreng:

...Én naponta használom a timsó tömböm...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #522 Dátum: 2011. Június 24. - 18:54:40 »
Ez ilyen áttetsző tömb , amit találtál Szőrmók?

Fehéres, szinte átlátszó, igen.
Sheffield-England

Nem elérhető vico2k5

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #523 Dátum: 2011. Június 30. - 16:45:14 »
Sziasztok!

Kipróbáltam a sokatok által javasolt (és SicTransit révén beszerzett :sör: ) Weleda AS balzsamot! Az illata fantasztikus, és nem utolsó sorban kellemesen ápol és hűsít borotválkozás után. Kicsit hasonlított érzésre a Nivea fehér AS balzsamára, de annak az illata meg sem közelíti a Weleda-ét. Jah, és a nyakam egyáltalán nem pattogzott ki!  :borz2:
Szóval nekem bevált,  ha fogok a továbbiakban AS-eket próbálgatni, mindenképp hasonló vonalon folytatom a keresést!
Vico

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #524 Dátum: 2011. Június 30. - 18:41:54 »
Örülök, hogy bevált!

Kövezzetek meg: Én szerettem a Nívea balzsamokat, a normált is, és a szenzitívet is. Ha valamim el fog fogyni a készletből (vagy látok egy ellenállhatatlan ajánlatot  :crazy:), újra ki fogom próbálni.

Sziasztok!

Kipróbáltam a sokatok által javasolt (és SicTransit révén beszerzett :sör: ) Weleda AS balzsamot! Az illata fantasztikus, és nem utolsó sorban kellemesen ápol és hűsít borotválkozás után. Kicsit hasonlított érzésre a Nivea fehér AS balzsamára, de annak az illata meg sem közelíti a Weleda-ét. Jah, és a nyakam egyáltalán nem pattogzott ki!  :borz2:
Szóval nekem bevált,  ha fogok a továbbiakban AS-eket próbálgatni, mindenképp hasonló vonalon folytatom a keresést!

God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici