Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 456392 alkalommal)

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2295 Dátum: 2014. November 02. - 12:10:08 »
Ápoltak. Nektek elhitték ottho, hogy a Balatoni szappan ingyen jött?..
:fetreng:
"K.rvára megy a pénz. Mondogatta apám és anyám is. Csak más hangsúllyal."
 :fetreng:
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Cutter

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2296 Dátum: 2014. November 12. - 16:25:18 »
Sziasztok!

Egy cimborám hatására csöppentem a késes borotvák világába, és mostanra jutottam oda, hogy én ezt bizony nagyon szeretném elkezdeni kitanulni.  :borotva2:
Voltak / vannak aggodalmaim (kissé remeg a kezem, 1-2 anyajegy), nagyjából mindenki hülyének nézett akárcsak az előző "kollégánál", de azt majd inkább én szeretném eldönteni, hogy megháborodtam e vagy sem. (Nyilván nem  :borz2:)

Elhatározásból - tett, közeledik a névnap, belengettem, hogy én kést szeretnék, és mivel már egy ideje beszüntettem a borotválkozást (elég borzasztó képet fest  :borosta:) menyasszonyom kötélnek állt, azzal a feltétellel, ha végre megborotválkozok.  :crazy:

Üdvözlettel
Gergő

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2297 Dátum: 2014. November 12. - 16:35:11 »
Úgy érted, sosem próbáltad, és hosszú szakállnak fogsz nekiesni késsel? Nem DE-vel, hanem késsel?


Nem elérhető Cutter

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2298 Dátum: 2014. November 12. - 16:36:34 »
Nem, azért az nyilván nem lenne okos ötlet... Előtte majd még utoljára leszedem sponsored by Mach 3  :futyul:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2299 Dátum: 2014. November 12. - 16:46:25 »
Azért én pár hónapod DE-nék elötte.

Nagyon érdekes a kés, seg is tudok vele borotválkozni, de nekem pl nem lett  barát.

A redőnyösök egy sokkal másabb, megbocsajtóbb borotvák.

A DE s a bárdok, azonnal büntetnek egy erősebb nOmás, rossz szög vagy oldalra mozduló kéz esetén


De nem te leszel az első ki azonnal késezik.


Sok sikert, de ne szegje kedved par deci vér!  ;)
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2300 Dátum: 2014. November 12. - 17:58:13 »
Nem, azért az nyilván nem lenne okos ötlet... Előtte majd még utoljára leszedem sponsored by Mach 3  :futyul:

Mach3 hogy szed le szakállt? Vagy előtte még elektromos szakállnyíró, szintén utoljára? Elég körülményesnek tűnik : )
Szerintem is bevethetnél DE-t pár hétre. Vagy legalább pár alkalomra. Már csak azért is, nehogy kedved szegje egy esetleges sikertelenség. Azt az ezrest megéri, ami kerülne egy Lord.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2301 Dátum: 2014. November 12. - 18:14:42 »
Nem, azért az nyilván nem lenne okos ötlet... Előtte majd még utoljára leszedem sponsored by Mach 3  :futyul:

Mach3 hogy szed le szakállt? Vagy előtte még elektromos szakállnyíró, szintén utoljára? Elég körülményesnek tűnik : )
Szerintem is bevethetnél DE-t pár hétre. Vagy legalább pár alkalomra. Már csak azért is, nehogy kedved szegje egy esetleges sikertelenség. Azt az ezrest megéri, ami kerülne egy Lord.
Először is üdv a fórumon, Cutter!
Roti:
Mach 3 sehogy. Mondjuk én is egyből késsel kezdtem. Az első pár borotválkozásnál nem volt gond. Amikor azt hittem, hogy megy ez, mint a karikacsapás, akkor történtek a nehezen de szépen gyógyuló balesetek. :)
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető Cutter

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2302 Dátum: 2014. November 12. - 18:57:49 »
Szerencsére lassan nő (előny volt a seregben is, hogy csak 2 naponta kellett sima arcot produkálni, mondjuk nem is tudtam volna gyakrabban, elég érzékeny a bőröm...  :boldog:) így még nem tudtam olyan sokáig növeszteni, hogy ne szedné le... :)

Lelkileg rá vagyok készülve, hogy vér fog folyni, ha nem is elsőre, de legkésőbb amikor - ahogy Gianni is mondta - már azt hiszem nyeregben vagyok.


A DE -vel csak az az egy bajom van, hogy sajnos egyáltalán nem vonz, nem érzem azt, még ha szép is a "műszer", fú nekem kell egy ilyen.  :-\


Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2303 Dátum: 2014. November 12. - 19:37:46 »
Nagyapám borbélymester volt, volt egy mondása:


Érzékeny bőr? Egy lóf**zt! Meg kell tanulni kezelni azt a ku**a borotvát! Ha nem adsz időt az előkészítésre, bas**atod a nyakadat fiam!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2304 Dátum: 2014. November 12. - 19:47:29 »
Üdv a klubban!   :bor:

Ha a kés vonz, hát hajrá!  ;) Nem fogod megbánni, lehet, hogy egyből ráál a kezed... Ha nem, akkor is idővel belejössz majd.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2305 Dátum: 2014. November 12. - 21:12:05 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2306 Dátum: 2014. November 12. - 21:34:38 »
Üdv! A kés jó választás  :2thumbup:  Én is azzal kezdtem középsuliban borotválkozni, menni fog!  :hat:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2307 Dátum: 2014. November 12. - 23:31:46 »
 :+1:
vagyunk páran akik egyből késre váltottak a reluxáról, nem olyan elvetemült dolog az  ;)
... a nyúlon túl?

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2308 Dátum: 2014. November 12. - 23:42:02 »
Szia, Gergő!

Érezd jól magad közöttünk! :handshake:
Ha úgyis a kés a célod, mehet az előjáték nélkül is szerintem. ;) Mondhatni, én rögtön késsel kezdtem, ráadásul életlennel(azt még akkor nem tudtam), aztán mégis itt vagyok. :D


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2309 Dátum: 2014. November 13. - 01:47:36 »
üdvözlet itt :-) 
Nem para késsel kezdeni! Én is arra váltottam a reluxáról. És a DE-t még azóta sem próbáltam :-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici