Közösség > Kezdők, ide!

Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések

<< < (3/313) > >>

cotag:
Hat akkor az osszegezve a dolgot, mindegy, hogy csinalom, ugyis mindenki mas modszert hasznal. A lenyeg, hogy ovatosan  :o

Meg valami: a videokat nezve ugy tunik keses borotvalkozashoz altalaban surubb, kevesbe vizes habot hasznalnak. Jol latom vagy ez is csak izles dolga?

Egyebkent ma megvolt a masodik keses borotvalkozasom is, egeszen jo erdemennyel, imarron ket kezzel (felvaltva jobb-bal) hasznalva a kest. Idonkent meg el-elakad a penge, illetve a bajusz resznel szenvedek, ott kicsit kinoz a penge, de ez a DE-k nagy reszenel is igy van. Kezd tetszeni a dolog.

fonthunter (†2014):
Cotag, gratula! Csak így tovább!  :)
Én nem nagyon gondolkodtam a hab minôségén. Én is a dúsabb, sûrûbb habot szeretem, szerintem jobban tarja az állagát. De lehet, hogy ez is egyéni ügy.   ;) (Általában még az ecsetben maradt habot is fölhasználom.)

Gorila:
Én a kagylóba engedek vizet, és ott öblítem le... :) Tehát nem folyóvízben, azzal csak a legvégén, aztán törölközövel szárazra, úgy, hogy az élet ne érintsem.
Szerintem helytálló az összegzésed: mindegy, hogy hogy, csak óvatosan, hogy az él ne károsodjon.

mry314:
Cotag grat, csak így tovább!

A hab állaga szerintem is csak ízlés kérdése!

Szám Bácsi:

--- Idézetet írta: fonthunter - 2010. Január 09. - 17:04:31 ---(Általában még az ecsetben maradt habot is fölhasználom.)

--- Idézet vége ---

Ezt hogy érted? Az lenne a normális, hogy minden menet után új habot keverjünk? A Kentemben elég anyag marad a 2 menetre, még meg sem fortdult a fejemben, hogy új habra lenne szükség.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése