Szerző Téma: Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...  (Megtekintve 156146 alkalommal)

Nem elérhető Karim

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #105 Dátum: 2011. Május 07. - 23:27:05 »
Sziasztok!

A múlt héten vettem egy Fa - Extreme Cool (body&hair) tusfürdőt. Nagyon erőteljes benne a mentol,pedig eskü nem eszem  ;D Ezt még elhasználom,ha már megvettem,de többet nem fogok ilyet venni,mert nem igazán tetszik. Kicsit jobbat vártam,hiszen dezodorból is Fa-t használok, aminek Energy zone a neve,és narancssárga színű a címkéje. Az bevált,de ez a tusfürdő sajnos...  :-\
"Ne hagyd, hogy elvegyék az álmaidat, csak hogy a középszerűségnél maradj."

Nem elérhető parlagisas

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #106 Dátum: 2011. Május 30. - 00:03:34 »

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #107 Dátum: 2011. Szeptember 01. - 23:35:25 »


Itt a hozzászólások között figyeltem fel erre a sószappan dologra, és köszönet érte mert ennél jobban még semmi nem vált be izzadság ellen :)
Egész napos mászkálás + 4 órás buszút (légkondi nélkül) és semmi testszag, tényleg nagyon jó. 900 forint volt, és szerintem sokáig nem fog elfogyni.

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #108 Dátum: 2011. Szeptember 05. - 20:58:22 »
Itt a hozzászólások között figyeltem fel erre a sószappan dologra, és köszönet érte mert ennél jobban még semmi nem vált be izzadság ellen :)
Egész napos mászkálás + 4 órás buszút (légkondi nélkül) és semmi testszag, tényleg nagyon jó. 900 forint volt, és szerintem sokáig nem fog elfogyni.

Arra ügyelj, hogy egy idő után "karcos" lesz. A tömbben vannak keményebb részecskék, amelyek előjönnek, ha a körülöttük lévő puhább só kikopik. Ez elég rendesen dörzsöli a hónaljat, ezért javaslom, ha érzed, hogy "karcosodik", aqkkor csiszolóvászonnal pár mozdulat és megint szép sima lesz.

Kiváló dolog, egyébként! Valaki le is tesztelte egy Balaton-bringatúra alkalmával  ;D, sajnos nem ugrik be az Éltárs neve  ::)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #109 Dátum: 2011. November 22. - 18:50:53 »
Azon az oldalon, ahol edrose a házi bay rum receptjét találta, még sok érdekes, a régivágású férfiasságot elősegíteni kívánó írás található. Az egyikben a top-akárhány férfias illatot részletezi. Sok egyéb mellett az eredeti Old Spice-ot, mint olyat is felsorolja. Amerikai oldalról lévén szó, ez náluk kb. olyan, mint ahogy mi mondjuk a Barbon vagy Pitralon illatára tekintünk. Mindenesetre, ha már ennyire nosztalgikus, gondoltam, akkor kipróbálom (leéltem 26 évet, és az Old Spice reklámdömping ellenére nem volt hozzá szerencsém). Meg is vettem az Original illatú tusfürdőt. Az összetételében az illóolajok geraniol és citronellol, semmi extra, nekem bejött. Erre tessék: 40-es éveiben járó kollégám kölcsönkért belőle, és kifakadt, hogy ez 1 az 1-ben Krasznaja Moszkva! Puff... Ezt vajon az Old Spice-nál is tudják?  :fetreng:

FBP

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #110 Dátum: 2011. November 22. - 22:04:52 »
Jelentem, a kollégád egy...(na jó, nem írok csúnyát itt). Az OS originalban és a Krásznályá Mászkvában semmi közös nincs! Bár én még csak 37 vagyok, de emlékeim nekem is vannak  :crazy:

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #111 Dátum: 2011. November 22. - 23:37:18 »
Édesanyámmal is megszagoltattam, ő is azt mondta, hogy azért nem ugyanaz, de jellegében hasonló, tehát viszonylag tömény, nehéz, fűszeres.

FBP

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #112 Dátum: 2011. November 23. - 06:35:05 »
Édesanyámmal is megszagoltattam, ő is azt mondta, hogy azért nem ugyanaz, de jellegében hasonló, tehát viszonylag tömény, nehéz, fűszeres.
"jellegében" igen, mert mindkettő egyféle illat  :evil: :crazy: de a KM valami nagyon más. Édesanyám a Városi Tanácsnál dolgozott (fiatalabbak kedvéért ez ma az az épület, amire Önkormányzat, vagy PolgárJenő Hivatal van írva) Na ott régen az elvtársnői rangban szolgálók kötelezően KM-t használtak  :borosta:
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 23. - 06:47:42 írta fbp »

FBP

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #113 Dátum: 2011. November 23. - 06:40:22 »
Ha már OS a téma: hol lehet még kapni az OS original változatú AS-ét? Nem találok sehol, mindenhol azok az új "illatok" vannak.

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #114 Dátum: 2011. November 23. - 10:06:53 »
Én volt hogy találkoztam vele 100 forintos boltban. De már egy ideje nem láttam.

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #115 Dátum: 2011. November 23. - 20:24:06 »
Én az osztrákoktól szereztem AS-t.
Tusfürdő, stift, AS original található a polcomon, nagyon bejön. 
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

FBP

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #116 Dátum: 2011. November 23. - 20:36:24 »
Én az osztrákoktól szereztem AS-t.
Tusfürdő, stift, AS original található a polcomon, nagyon bejön. 
Én mostanság nem járok arra  :(
Valaki?

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #117 Dátum: 2011. November 24. - 14:48:26 »
Ha már OS a téma: hol lehet még kapni az OS original változatú AS-ét? Nem találok sehol, mindenhol azok az új "illatok" vannak.

Melóból hazafelé az útbaeső boltban akadt meg a szemem az OS original AS-én,szép fehér tejüveg flaskában van. Egy darab van még belőle a polcon.Átszámolva kb. 2000 Ft. Érdekel?

FBP

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #118 Dátum: 2011. November 24. - 15:09:13 »
Ha már OS a téma: hol lehet még kapni az OS original változatú AS-ét? Nem találok sehol, mindenhol azok az új "illatok" vannak.

Melóból hazafelé az útbaeső boltban akadt meg a szemem az OS original AS-én,szép fehér tejüveg flaskában van. Egy darab van még belőle a polcon.Átszámolva kb. 2000 Ft. Érdekel?
Igen, érdekel! Lécci-lécci  ;D
Borotvatalira megoldható (elvileg)?
De ugye nem a szenzitív?

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #119 Dátum: 2011. November 24. - 17:22:39 »
Szurke kupakos, kek hajos?
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici