Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 861123 alkalommal)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #9195 Dátum: 2015. Február 07. - 12:00:42 »
Lehet arra is jó. Megelőzésre mindenképpen. Nem annyira van kint a belem.  :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Kávézó
« Válasz #9196 Dátum: 2015. Február 07. - 20:21:50 »
Egyébként nem az asztal magasságát kellene állítgatni, az lehetne fix, hanem valami kényelmes bárszéket kelllene mellépasszolni

Ez is opció lehetne, de csak akkor, ha akkora lábtartója lenne, hogy természetes helyzetben lehessenek rajta a talpaid. Ha magad alá kell húznod a lábad, annyi a térdednek...

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9197 Dátum: 2015. Február 07. - 22:40:44 »
Malac!
Milyen szép nagy tőgye van a csajnak! :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Kávézó
« Válasz #9198 Dátum: 2015. Február 07. - 22:50:26 »
Mi ez a lustulás emberek? Két aktív tagot látok, a másik Herpa. Azt hiszitek, mert szombat van, azért még nem kell fórumoznotok? :)
Én speciel pont egy órája másztam ki az ágyból.
Pedig nem voltam aktív, mert aludtam.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9199 Dátum: 2015. Február 07. - 23:02:10 »
Az utolso derek beallasom ota egy hagyonyos, sima egyszeru, full kemeny fa széken ulok. Elotte labda, meg a dremer (vagy mi a tosz) parna volt - az tuskes felfujos ize. A sima szek sokkal jobb.

Uszkve 10 éve lett egy fain gerincsérvem, régebben állandóan problémám volt vele, még az Amerikai úton is feküdtem miatta és egy műtét reményében néhány hetet.
2 hónapig lábra sem tudtam állni, csak a százlábúval közlekedtem.
Miután felépültem én is kipróbáltam az össze s létező vackot: ékpárna, az a felfújható fakírűlés, labda, stb. Nagyjából mindegyiken szenvedés volt ülni. A hátam továbbra is vacakolt.
Elkerültem gyógytornászhoz, ahová kb 2 hónapig jártam. Mivel nem volt olcsó, ezért miután az időszak alatt elsajátítottam a különböző gyakorlatokat, felhagytam a felesleges pénzkidobással és jómagam, otthon tornásztam.
Illetve hogy pontos legyek, tornászom! Ugyanis a gyógytornász óta eltelt kb 6 év, de azóta nem hagytam ki egy napot sem. Reggel fél órás torna. Amíg ezt nem nyomom le, addig nem csinálok mást. Így megy ez hétvégén, ünnepnap, sőt, még ha beteg vagyok akkor is. A reggeli rutin része lett. Mondjuk így bő egy óra, mire menetkész állapotba kerülök, de megéri, mert azóta komoly derékbeállásom nem volt. Persze néha szokta jelezni a sérv (pláne így február-március tájékán), hogy magától nem forrt be, szurkálgat, incselkedik, de vigyázok magamra, nem hajolok, nem emelek nehezet, stb.
Szóval szerintem ennyit a párnákról.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9200 Dátum: 2015. Február 07. - 23:10:22 »
Mi ez a lustulás emberek? Két aktív tagot látok, a másik Herpa. Azt hiszitek, mert szombat van, azért még nem kell fórumoznotok? :)
Én speciel pont egy órája másztam ki az ágyból.
Pedig nem voltam aktív, mert aludtam.
Érdekes. Reggel a sajátom mellett a te neved láttam, mint az utolsó 15 percben aktív.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #9201 Dátum: 2015. Február 08. - 08:57:35 »
Igen.  Kéne csinálni a tornát. Egyértelmű. De gyarló vagyok és amíg 2-3-5 évente van issue... Az korábbi becsípődés kapcsán én is jártam tornára. Aztán persze otthon maradt nem csináltam. És azóta sem.
Ellenben újabban gyakorlatilag nem dohányzom.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Kávézó
« Válasz #9202 Dátum: 2015. Február 08. - 09:21:16 »
Nekem háznál van a gyógytornász, a feleségem. Amikor valami bajom van, és közlöm vele, hogy itt fáj vagy ott fáj, nyilván az az első kérdés, hogy mióta. Na azt a nézést nem kívánom senkinek, amit akkor kapok, amikor közlöm, hogy úgy kb. egy hete kezdte...  :)

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Kávézó
« Válasz #9203 Dátum: 2015. Február 08. - 12:14:44 »
Látom nem csak nekem vannak derék...problémáim   :censored:...januárban 2 hét táppénz volt a vége..meg 10 napos injekció kúra...pedig csak annyi történt ,hogy rossz mozdulattal álltam fel ülő helyzetből....de volt 6 vagy 7 éve amikor olyan szintet ütött meg a dolog,hogy nem tudtam az ágyban elfordulni...még szerencse,hogy kifele állt az ülő gumóm ...így az áthívott dokinéni szépen meg tudott bökni  :whoops:
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Kávézó
« Válasz #9204 Dátum: 2015. Február 08. - 12:49:44 »
Amikor az első ilyenem volt, emeléstől, akkor a probléma valós okára nemes egyszerűséggel azt mondta a feleségem, hogy "de hát neked nincsenek hátizmaid!". Mondjuk, akármennyit biciklizek, attól nyilván nem lesz, és a pingpongtól sem túl sok. Más sportot nem ismerek  :crazy:

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Kávézó
« Válasz #9205 Dátum: 2015. Február 08. - 14:41:24 »
Kettlebell, trx. Ez a kettő rendkívül jól erősíti a törzsizomzatot,akár rehabilitációs célra is jók, főleg a trx. Csak először jó edzőhöz kell fordulni, mert otthoni használattal lehet, hogy csak rontasz a helyzeten.
Emelésnél meg figyelni, hogy ne görbe háttal,hajolva, hanem leguggolva, combból emelni.
(szerintem)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9206 Dátum: 2015. Február 08. - 16:43:04 »
Ja! És persze el kell felejteni a zongoracipelést, cement kirakodást vagonból, kőműves mellett segédmunkálkodást és a többi, nagy fizikai igénybevételt.

Ha már szurkálni kell, akkor rég rossz. Persze kórházban én is kaptam '"rakétát", arasznyi tűvel, aztán az asztalról már a nővérek vettek le, mert a rakétának az egyik mellékhatása, hogy 3 óra hosszára gyakorlatilag lebénulnak a lábak, meg úgy a lenti részek nagyjából. Az ágyig tolószéken, ott beledobtak, adtak egy kacsát, aztán 3 óra múlva tán már a lábujjaimat tudtam is mozgatni. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Kávézó
« Válasz #9207 Dátum: 2015. Február 09. - 13:17:35 »
Angol, nem fordítom le.
http://dailym.ai/1DTihkO
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Kávézó
« Válasz #9208 Dátum: 2015. Február 10. - 15:41:00 »
VIG Shaving szintetikus köteget rendeltem 2 hete (még nem ért ide), nagyon jókat írnak róla:
http://www.aliexpress.com/store/group/Synthetic-knot/402657_254402544.html

Na, mi lett??

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Kávézó
« Válasz #9209 Dátum: 2015. Február 10. - 17:28:32 »
Engem úgy 15 évig kínzott rendszeresen a porckorongsérv. Volt sűrűn, hogy csak segítséggel tudtam felkelni, a mosdó fölé hajolni.

Voltam 2x gyógytornásznál, vettem egy nagy gymballt. Ultrahangos masszírozóval piros lóbalzsam a derékba, utána - miközben a labdán ülve mozgattam a derekam -, nyomattam neki az elektrostimulátort (lazító és fájdalomcsillapító programon).
Talán 5-10 alkalom után meguntam, viszont azóta - kb. 5 éve - semmi panasz. Annyi, hogy figyelek emeléskor a testtartásra. 
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici