Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 460045 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2565 Dátum: 2015. Március 16. - 22:13:03 »
Üdv!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2566 Dátum: 2015. Március 16. - 22:59:21 »
Üdv NaBh!
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2567 Dátum: 2015. Március 16. - 23:00:43 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2568 Dátum: 2015. Március 17. - 05:46:46 »
Szevasz!

Soha ne mond, hogy soha!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2569 Dátum: 2015. Március 17. - 06:08:44 »
Üdv!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2570 Dátum: 2015. Március 17. - 06:11:23 »
Üdv NaBh!
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető sharki13

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2571 Dátum: 2015. Március 20. - 21:59:29 »
Üdvözlet mindenkinek!

Mit is mondhatnék, engem is megfertőzött a manapság már szinte elfelejtett, minőségi borotválkozás utáni elfojthatatlan vágy. Bár már lassan 20 éve ismerkedem az arcommal most jöttem rá, hogy el kell kezdenem késsel borotválkozni. Sajnos ebben a témában a kezdőknél is kezdőbb vagyok, de úgy látom hihetetlen jó a társaság! Köszönet előre is mindenkinek és külön Bowapexnek aki első kérésemre ismeretlenül is jó tanácsokkal (és hamarosan az első késemmel!!!! http://xn--borotvafrum-xeb.hu/Smileys/default/grin.gif ) látott el.
Magamról csak annyit, hogy egy pesti, 3 gyermekes (2 lány, egy fiú) tűzoltóként dolgozó átlagos ember vagyok. Szeretném ezt a tudást amit itt és magamtól megszerzek átadni a fiamnak is! Mivel még csak 6 éves van még időm nekem is tanulni! :)
Előre is elnézést kérek mindenkitől akit hülye kérdésekkel zaklatok!

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2572 Dátum: 2015. Március 20. - 22:42:49 »
Üdv sharki13 a csapatban! ..és amikor majd sikerül egy igazán jót késsel borotválkozni...   :bor:

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2573 Dátum: 2015. Március 21. - 05:47:42 »
Isten hozott sharki13  :hat:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2574 Dátum: 2015. Március 21. - 06:04:00 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2575 Dátum: 2015. Március 21. - 09:41:28 »
Üdv itt!  :bor:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2576 Dátum: 2015. Március 21. - 17:45:05 »
Üdv! Hamarosan találkozunk :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2577 Dátum: 2015. Március 21. - 19:03:09 »
Üdv sharki13!
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető Feles

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2578 Dátum: 2015. Március 26. - 17:43:43 »
Üdv!

Először is szeretném megköszönni cbandi és Richie kollégáknak a tanácsokat! :thanks:
A mai napon végre megérkezett első DE borotvám (némi pengével hozzá), így eljött az ideje bemutatkozásomnak.
Mit is mondjak...20 éves egyetemista kocka vagyok, a gépezésen (és tanuláson :uncsi:) kívül nagy ritkán az utcára is kiteszem a lábamat, hogy testmozgást végezzek.
Arcszőrzetemmel az utóbbi időben kezdtem el foglalkozni, ugyanis rájöttem, hogy az ápolatlan, csak a vakvilágba egyenletlenül növő borosta/szakáll igazából nem szép, de cserébe legalább ronda.
Az a vicc, hogy először az elektromos Braun borotvákkal kezdtem el szemezgetni, mert egyenletesre nyírt borostát akartam magamon hordani, ám ezt elvetettem, mivel még vannak foltok az arcom két oldalán. Ezt az ötletet majd újra előveszem, amint méltóztatik oda is nőni valami (remélem, nem kell sokat várnom, mert az arcom többi részén már aránylag szép, egyenletes a szőrzet). Így, ember tervez, Isten végez alapon vettem egy 360°-os keresd a hibát fordulatot és a klasszikus borotvákhoz fordultam, gondolván: ha már le kell, hogy borotváljam az arcomat, azt olyan borotvával tegyem, ami borotválásra alkalmas is.
Miközben DE és borotvakéses témában olvasgattam a neten, rátaláltam erre az oldalra "És Bumm! Így lett a Chocapic!" :crazy:
Szóval ez lenne a történetem, örülök, hogy a társaság részesévé válhattam! :handshake: Valószínűleg inkább passzív olvasó leszek errefelé (gyűjtögetve a tapasztalatot, mintsem megosztva azt, nem mintha így kezdőként lenne mit megosztanom  ::)), bár ki tudja, még fordítva is elsülhet majd. :fejtor:

Kezdő felszerelésem (egy basic borotvapamacs amit majd max lecserélek később+Figaro habzó már úton van):

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2579 Dátum: 2015. Március 26. - 17:53:01 »
Üdv  :hat:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici