Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Lord

<< < (272/273) > >>

tangozulu:

--- Idézetet írta: Warper - 2021. December 20. - 08:45:19 ---
--- Idézetet írta: astra501 - 2021. December 19. - 18:45:08 ---Rockwell 6S ... az acél és 100$ (+posta, vám, stb.) ... 5-6 fokozaton biztos tudja az R41-es szintet...

--- Idézet vége ---

+1 a Rockwellnek. És baromira nem érzékeny a pengékre, kb bármivel kényelmesen lehet használni.
A szállítás egyébként ingyenes (már ha közvetlenül rockwelléktől veszed. Az élettartam-garancia miatt szerintem érdemes onnan). Nemrég volt akciós, akkor 80 dollárért adták, most már visszament 100-ra. De szerintem így is megéri.

--- Idézet vége ---

 :thanks:

Ez a Rockwell nagyon szimpatikus a fix, de cserelheto alaplemezek miatt. Rovid ideig volt Parker Variantom, de visszavittem a boltba, mert feloldalas volt es enyhen kotyogott az egyik oldala. Egyszeruen nem biztam benne, hogy ha vadonatujan ilyen gyatra minosegu, akkkor a mozgo alkatreszek miatt evek mulva mennyire lesz megbizhato. Az elado szerint sajnos rengeteg Variantot kell visszavenniuk, de ez masik topic lenne.

A fo szempont nalam az alapossag. Nem lenne erdemes slant iranyba elmennem szerintetek?

Rotbart:
Egy próbát megér! Én mondjuk elfogult vagyok, az összes slantet szeretem, alaposak, kényelmesek. Spiccet nyírni némelyikkel nehézkes, de ez az utolsó szempont kb.

romsitsa:
Barbasol floating head, kis szerencsével kijön 100 USD könyékére. Lehet még a Matador, de annak spiáter az alaplemeze (az Aeterna teljesen réz), a LeCoq caged head, de a többség lemeze vas, a red dot FASAN, ami szvsz a legobb slant, csak a többsége műanyag.

Rotbart:
A fácán az egyetlen, aminek meg tudom bocsátani, hogy műanyag. Egyébként létezik fém szárral is.

Az általad felsorolt egzotikumokat viszont nem is ismerem :)

romsitsa:
Mindegyik stabilan fogja a pengét és az "átlaghoz" képest keskenyebb alaplemezek miatt az átlagnál jóval direktebbek.
A fémnyeles red dot a fehér holló kategória sajnos, már rég vadászom egy ideje, de csak a műanyag jött szembe.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése