Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pengék márkák szerint

Timor

<< < (2/10) > >>

Betyarka:
Én a Feather nél fedeztem fel eme tároló nyilást.

Rotbart:
Kissé túlárazottnak tűnik a Fedör 70.- vagy az Iridium 100 Ft-jához képest...

mad.just mad.:
Hétvégén "Timoroztam", EJ89 és Merkur 38C vasakkal. Több nem fért bele, csak két nap a hétvége :)
Az egyetlen gondom vele az ára - lehetne 30-40 forinttal olcsóbb darabja. Szóval: nekem bejött. Szépen szedi a szőrt, a hangja is jó visszacsatolást ad. A bőröm megmaradt.
Az ára miatt nem lesz egy mindennapi társ, pedig jóban lennénk...

Feri:
Nemzetközi fórumokon az egyik legkíméletesebb, szenzitív pengének tituálják a Timort. Kipróbálnám. Nekem a Merkur bejön, jól vag, nem okoz irritációt, de ez - ha igaz, amit írnak - nagyjából ugyanezt tudja, olcsóbbért. Minden Douglas-ben kapható? A honlapjukon nincs fenn...

mad.just mad.:

--- Idézetet írta: Feri - 2013. Február 05. - 23:37:12 ---Nemzetközi fórumokon az egyik legkíméletesebb, szenzitív pengének tituálják a Timort. Kipróbálnám. Nekem a Merkur bejön, jól vag, nem okoz irritációt, de ez - ha igaz, amit írnak - nagyjából ugyanezt tudja, olcsóbbért. Minden Douglas-ben kapható? A honlapjukon nincs fenn...

--- Idézet vége ---

Budapesti boltokban van, Allee-ban kb. két hete jártam, ott/akkor volt. Üvegszekrénybe zárták, pamacsokkal, borotvákkal, és egyéb "top item"-mel együtt.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése