Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

SicTransit

<< < (2/8) > >>

mry314:

--- Idézetet írta: SicTransit - 2010. Szeptember 27. - 23:06:37 ---- az első sírás nélküli fürdetés a csajszival   8)

--- Idézet vége ---

Grat, bár nálunk mindkét kölyök az első perctől inkább mosolygott, mikor a vízbe tettem őket, inkább a kiszállásnál megy a sírás/harc...
Ja, meg amikor a nagyobbik fürdik (2 éves múlt), akkor úszik az egész fürdőszoba... ;D

SicTransit:
Nagy büszkeséggel mutatom be a Bubba féle projekt legújabb darabját:

Sic's custom stand:





Az alapötletet természetesen a fórum adta, a formába ha jól emlékszem egy mühle tartó kapcsán szerettem bele, Bubba pedig jól megcsinálta!  :borz2:

A képeken elrejtettünk egy müller-es alap borz pamacsot és egy Ed féle borotvát, a helyes megfejtők között vidak-féle használt feathert sorsolunk ki! :) Viccet félretéve, a pamacs valamint a "zsilett" is nagy-nagy megelégedésemre szolgál.

SicTransit:


Sajnos az öreg nem mesélte el, min csúsztatta a zsilettet, de valamiért úgy gondolom, barbon-os volt. Maga a borotva egy  M-3 kódú, tehát 1967-es Gillette Slim Adjustable arany színben. Vélhetően a gravitáció áldozata lett, mert az egyik oldala "lekonyul", azzal gyakorlatilag lehetetlen borotválkozni, de a másik jól használható. Olvastam reparálásról leírást, csak sajnos én nem vagyok olyan ügyes kezű.

SicTransit:


Végül pedig egy érdekes összefüggést fedeztem föl a LORD pengék és az AMIGO krémek között, avagy Egyiptom a bolgárok Mexikója... (A pengék Egyiptomban készülnek a kérmek pedig Bulgáriában... :))

Ha valaki szeretné kipróbálni a low-end borotvakrémeket (150 Ft volt darabja), személyes budapesti átadással szívesen megosztom vele! Nekem még nem volt időm kipróbálni őket, most Palmolive - Barbon - Speick forgót használok.

SicTransit:
A régóta keresett Fekete Szépség az enyém, ma meg is volt vele az első teszt! Full fém, amilyet kerestem, és tökéletes állapotban van. Sehol egy matt folt vagy lepattogzás!  :borz2:





A Badger & Blade-en ütöttem le, és csóka még küldött hozzá egy ajándék nyitottfésűs Old Type szerű borotvát is, ismerős ez valakinek? Rendberakom, megtisztítom és legközelebb ezt fogom kipróbálni!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése