Közösség > Gyűjtés, gyűjtemények, galériák

Pietro portálja

(1/3) > >>

Pietro:
Sziasztok,
felposztolom az eddigi beszerzett str8-es cuccokat - Razorbug-nak hála :D  (cirka 4 hét termése  :borz2:)



Fentről lefelé:

Wacker - Jahresmesser 2009: szénacél, 6/8, full hollow 1/1, spanyolfej, csontnyél, "eneklő" penge
Dovo Black Star: szénacél, 5/8, full hollow 1/1, kerek fej, fanyél (elsőélező: mry  ;)!!)
Thiers-Issard "Le Petit Français": szénacél, 4/8, feles hollow ground 1/2, műa. nyél
Beazonosíthatatlan szovjet borotvakés 1962-ből, azt hiszem (a céges sofőrünk papájáé volt, nekem ajándékozta, tisztítattatni kellett és élezni): szénacél (?? kicsit rozsdás volt amikor megkaptam), 3/8, szerintem 1/1 full hollow, műa. nyél

+ DOVO szíj (lenvászon és bőr), paszták és parafin-olaj a tároláshoz

Már csak 2 dolgot szeretnék és meglesz a lelki békém: egy damaszkuszi és egy középnyugati amerikai farmer által évekig használt 2.5-3 colos szíj. Ezekből a második tűnik valószínűbbnek  ;D

fonthunter (†2014):
Pietro, gratula!!! Szép kis csapat!  :borz2:
...nem fogsz te itt megállni!  ;)  :borotva:

mry314:
Hehe, megevett Téged is a Razorbug/elkaptad a RAD-ot... Innen már csak lejjebb van! ;D :borz2:

Pietro:
Köszi fiúk,
fonti: mondasz valamit  :D  ;) szerintem is, innen csak "lefelé" vezet az út, ahogy Imre szaktárs mondotta...   Razor Acquisition Disorder rulez!  :crazy:   ...már valamennyire kitapasztaltam, amikor a DE-fazisban voltam. Ott is sikerült felhalmozni csomó ezt-azt, majd azokról is csinálok csoportképet

cotag:
Pietro, szepen belehuztal  ;D

A Wacker gyonyoru!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése