Szerző Téma: Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek  (Megtekintve 332081 alkalommal)

Nem elérhető arcfej

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1125 Dátum: 2015. Október 05. - 21:50:26 »
Hát úgy gondolom most, hogy kezdésnek nem vágnék bele a drága kategóriába. Eléggé újdonság lesz így is! DM-be is mentem, de nem láttam sehol pamacsot. Rossz helyen kerestem, vagy nincs mindegyikben esetleg? (Pesten vagyok amúgy)


Mullerben van hjm szappan, az sima aloe vera. Szinte szagtalan, s ami van az is hamar elillan.
Akkor asszem ki fogom ezt próbálni, ha addig nem érkezik jobb javaslat! :)

Köszi szépen a válaszokat!

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1126 Dátum: 2015. Október 05. - 22:55:52 »
Hát úgy gondolom most, hogy kezdésnek nem vágnék bele a drága kategóriába. Eléggé újdonság lesz így is! DM-be is mentem, de nem láttam sehol pamacsot. Rossz helyen kerestem, vagy nincs mindegyikben esetleg? (Pesten vagyok amúgy)

Allee-ban lévő DM-ben volt vagy 5 db szinti pamacs pár napja. Legalsó sor, tiszta por a csomagolás, mert a kutyának se kell. Amúgy általában alsó polcon vannak a pamacsok.
Így néz ki: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=16.msg147781#msg147781

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1127 Dátum: 2015. Október 05. - 22:59:47 »

Hát úgy gondolom most, hogy kezdésnek nem vágnék bele a drága kategóriába. Eléggé újdonság lesz így is! DM-be is mentem, de nem láttam sehol pamacsot. Rossz helyen kerestem, vagy nincs mindegyikben esetleg? (Pesten vagyok amúgy)


Mullerben van hjm szappan, az sima aloe vera. Szinte szagtalan, s ami van az is hamar elillan.
Akkor asszem ki fogom ezt próbálni, ha addig nem érkezik jobb javaslat! :)

Köszi szépen a válaszokat!
Csillagvárban is volt. Király pamacs!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető arcfej

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1128 Dátum: 2015. Október 06. - 00:06:32 »
a Blahán nem volt az alsó sorban se, egyedül egy Wilkinson szappant találtam, meg pár tubus krémet, a hagyományos eszközökből. Akkor szépen bejárom Pestet! :D Kössz az infókat!

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1129 Dátum: 2015. Október 11. - 15:46:13 »
Urak, üdv!
Vennék egy új alap DOVO-t. De azt is olvasom, hogy az extrametál-os nem shave ready, ezért inkább érdemes webshop-okból rendelni, mert azokat már ebbe az állapotba hozva árulják. Tehát honnan érdemes vásárolni ? (EU-s helyekre gondoltam, a vám miatt.)
Előre is köszönöm a válaszokat.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1130 Dátum: 2015. Október 11. - 16:05:07 »
Ez igy nem igaz. Sehol nem bonjak ki a gyari kest. Max ha te kèred és van ilyen szolgáltatás. De én nem hallottam róla. Ellenben itthon megélezik neked. Mármint itt.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1131 Dátum: 2015. Október 11. - 18:12:56 »
Azt hiszem a SuperiorShave-nél finishelik a gyári dovokat, legalábbis kérésre biztosan.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1132 Dátum: 2015. Október 11. - 18:14:32 »
Az Extrametálban nem azért nem shaveready egy Dovo, mert direkt tönkreteszik, hanem mert eleve gyengén élezve jön ki a Dovo gyárból. Ha webshopból rendelsz, az is ugyanolyan lesz, kivétel néhány hely, ahol külön pénzért használható állapotba hozzák neked.

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1133 Dátum: 2015. Október 11. - 18:45:35 »
OK. , értem, köszönöm. (Itt olvastam egyébként: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=130.15 ) Akkor veszek az EM-nál. Kit keressek majd meg élezés-ügyben?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1134 Dátum: 2015. Október 11. - 18:48:45 »
Gregg, jenessanyi, salmo.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1135 Dátum: 2015. Október 11. - 18:49:31 »
OK. , értem, köszönöm. (Itt olvastam egyébként: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=130.15 ) Akkor veszek az EM-nál. Kit keressek majd meg élezés-ügyben?

Azért azt tartsd szem előtt, többek tapasztalata az új Dovo késekkel, hogy gyatrább az acél és a kivitelezés minősége a tizenéves vasakkal szemben.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1136 Dátum: 2015. Október 11. - 19:00:54 »
Igen. Ezt szeretném én is megerősíteni. Tudom, hogy sokan szívesebben vesznek új dolgokat, de kés témában (is), ebben a kategóriában jobban járnál egy topiktárs által kínált idős, használt, de felújított borotvával. Ezekben még volt anyag, ég és föld a különbség a régiek javára.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1137 Dátum: 2015. Október 11. - 19:09:59 »
 :thanks:


Köszönöm, talán az egyik legkompetensebb fórumtárs válaszát!

Igen. Ezt szeretném én is megerősíteni. Tudom, hogy sokan szívesebben vesznek új dolgokat, de kés témában (is), ebben a kategóriában jobban járnál egy topiktárs által kínált idős, használt, de felújított borotvával. Ezekben még volt anyag, ég és föld a különbség a régiek javára.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1138 Dátum: 2015. Október 11. - 19:24:55 »
Urak, nagyon köszönöm a válaszokat. Nézni fogom az Elad topikot.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1139 Dátum: 2015. Október 11. - 22:02:49 »


...
Köszönöm, talán az egyik legkompetensebb fórumtárs válaszát!

Ez persze erős túlzás, de pont ezekből járt nálam néhány, amiből egyértelműen ez a tapasztalatom.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici