Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Martin de Candre

<< < (10/10)

Bubu:
Annyira xar,hogy nem is működik. :(

bgakos:
Itt nézed?

mano66:
Én innen rendeltem https://www.anticatura.com/collections/all/martin-de-candre?sort_by=title-ascending. 7.85 Euró a szállítás.
Az Agrumes jött. Holnap teszt. A illata nagyon citromos. A legjobb, hogy a feleségem megszagolta.-" Nagyon jó az illata, de TE allergiás vagy a citrus félék illatára."  :jajne: Na basszus ezt elfelejtettem. Majd meglátjuk holnap.

mano66:
Meg volt a teszt. Hat húzás a pamaccsal a szappanon. Olyan habot produkált, hogy teljesen meglepett. Eddigi legjobb borotválkozásomon vagyok túl. Már az első körben is majdnem BBS az arcom. A Rockwell 6S, zöld Astra pengével nagyon siklott az arcon. A második kört csak megszokásból kellet. Hab még egy vagy kettő körre is elég lett volna. Pont vérzés még egy darab sem. Illata nem tolakodó, de nagyon jó, kellemes. Citrom és bergamon amit kiéreztem. Semmi allergiás reakció. amitől féltem.
Az ára húzós, de megérte. Nálam mindig lesz ebből a borotva szappanból a polcon. Mivel nagyon kevés kell belőle jó ideig elég (200g) lesz egy dobozzal.
Látom egy kicsit elfeledett ez a márka pedig ami jó az jó. Elkell ismerni. :2thumbup:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése