Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Martin de Candre

<< < (2/10) > >>

cotag:

--- Idézetet írta: Qka - 2011. Március 21. - 19:23:50 ---
Az illatmentesre tippeltem volna.  ;D


--- Idézet vége ---

Igen, ezen sokat agyaltam. Mivel a legtobb review az eredeti formulat dicseri, az illatmentesrol meg eleg keves szo esik, igy megkockaztattam a levendula-mentol verziot. Raadasul az unscented is csak annyit jelent, hogy nincs benne hozzaadott illatanyag, de sajat illata nagyon is van es hat... khm... nem nagyon dicserik a forumokon ezt a sajat illatot  :D

Qka:

--- Idézetet írta: cotag - 2011. Március 21. - 19:28:50 ---
--- Idézetet írta: Qka - 2011. Március 21. - 19:23:50 ---
Az illatmentesre tippeltem volna.  ;D


--- Idézet vége ---

Igen, ezen sokat agyaltam. Mivel a legtobb review az eredeti formulat dicseri, az illatmentesrol meg eleg keves szo esik, igy megkockaztattam a levendula-mentol verziot. Raadasul az unscented is csak annyit jelent, hogy nincs benne hozzaadott illatanyag, de sajat illata nagyon is van es hat... khm... nem nagyon dicserik a forumokon ezt a sajat illatot  :D

--- Idézet vége ---

Ha nem jön be a levendula-mentol, akkor így vakon is vevő vagyok rá.

cotag:

--- Idézetet írta: Qka - 2011. Március 21. - 19:31:15 ---Ha nem jön be a levendula-mentol, akkor így vakon is vevő vagyok rá.

--- Idézet vége ---

Megbeszéltük  :)

bgakos:
Olyan, mint a Castle Forbes, viszont soha nem jár le :D


--- Idézetet írta: cotag - 2011. Március 21. - 19:21:55 ---A sima verziot, ami a levedula/mentol verzio.

Hat igen az ara gonosz, de ez egy hatalmas szappan es tobben allitjak, hogy felev folyamatosan hasznalat mellett is alig latszik a hasznalat nyoma. Szoval ez viszonylagos, felteve, hogy tenyleg olyan jo, ahogy mondjak...

--- Idézet vége ---

bgakos:
Érdekes videók ;)

http://www.youtube.com/watch?v=TxjOBsZR4aU&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=kcqg2Rfab7M&feature=player_embedded

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése