Közösség > Boltok, webshopok, közös beszerzések

Bármilyen agyag edény, egyedi igény szerint IS! - Telefonszámmal UPGRADE!!!!!

<< < (3/17) > >>

pmol322:
Azért a kész termékekről képet, s áraikat rakjátok majd fel!

tankraid:
Én máris támadok egy elég összetett cuccal! :P

yoee:
Maci, ezek nem habosításra szolgálnak, hanem a habos pamacs, illetve szappan+habos pamacs kombó borotválkozás közbeni tárolására.
Hogy miért?
Hát hogy ne hűljön ki a habos pamacs, hiszen minél melegebb (nyilván egy pontig csak), annál jobb.
És nem, nekem nincs ilyen cuccom, csak láttam a jutyúbon.
Én egy nagy bögrét (alacsony, jó 12-15cm az átmérője) és egy ikeás "tál" alakú üvegtálkát használok erre a célra:
Mindkettőt forró vízbe áztatom, hogy jól felmelegedjenek, majd a bögrét forró vízzel telerakom, az üres (de már meleg) üveg tálkát meg belerakom, így lesz belőle házi pamacsmelegítő, ami a második körben is (!) elég faxán melegen tartja a habos pamacsomat.

Remélem érthetően írtam!


--- Idézetet írta: MaciBacsi - 2014. Szeptember 15. - 09:05:54 ---És ezekkel mi a szitu? (miért ilyen a formájuk és ebben jobb-e habosítani)

--- Idézet vége ---

MaciBacsi:

--- Idézetet írta: yoee - 2014. Szeptember 15. - 15:32:52 ---Maci, ezek nem habosításra szolgálnak, hanem a habos pamacs, illetve szappan+habos pamacs kombó borotválkozás közbeni tárolására.
Hogy miért?

--- Idézet vége ---

Tiszta sor, köszi :) ezt is megtudtam.
Olyan kombó nincs véletlen, ami nem csak erre alkalmas, hanem habosításra is?

Gianni, még nem tudom, hogy rendelek-e, meg, hogy milyet, de gondolni fogok rád :)

Üdv:
Maci

Forri:
Ez a fajta tutira melegen tart mindent, habot, pamacsot, plusz habosításra is alkalmas:



http://www.georgetownpottery.com/store/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=GTP&Product_Code=SHAV0003&Category_Code=Shaving

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése