Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 525362 alkalommal)

Nem elérhető Veni

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 193
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2955 Dátum: 2014. Június 05. - 16:29:45 »
Ezek nagyon szépek! :o 
http://blaireauxplisson.com/fr/39-brosse-a-barbe-fibres#s[9][]:54-174&s[12][]:92&ash[12][]:92&rg:&sid:1&h:leftColumn&ics:39&as4_base_selection:YToxOntpOjA7czoyOiI5MiI7fQ::

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2956 Dátum: 2014. Június 05. - 18:14:16 »
Még pár alkalom, jobban ráérzel a használatára és akkor jön a következő minőségi ugrás a habodnál  ;)

Van egy nem rossz borzom (hjm, szerintem finest köteg) tálkában elég jól működik, szeretem a habot, amit csinál. Pont egy ilyen semogu 1800-t vettem bgákostól, a ma reggeli borotválkozásnál szerintem sikerült eltalálnom a vízmennyiséget, úgyhogy nagyon jól sikerült.
Tömöttebb, mint a mülleres, vagy a hjm malac, azoktól jobb érzés pamacsolni az arcomat
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2957 Dátum: 2014. Június 06. - 13:20:32 »
Egy ilyenre rá kéne menni, ez egész jó áron van. Feltéve ha nem drága külön hozzá egy nyél. Vagy egy sajátot csináltatni.
Tényleg csinál itt vki nyelet, rendelésre?
http://www.ebay.com/itm/28MM-Pur-Tech-Fiber-Silvertip-Hair-Knot-for-Shaving-Brush-/271351000898?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f2dc7af42

A 28as FS szinti a sablon csubakka nyéllel 20k, azért az meg kicsit sok. Annyi lett mint a Muhle XL szinti, árban. Igy még olcsóbban ki is jönne, plusz egyedi lenne a kapaszkodó rajta.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető shaman

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 154
  • Talowship
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2958 Dátum: 2014. Június 06. - 18:55:35 »
A felszaporodott kulonfele illatu szappan es kremek valtogatasa miatt a pamacsom kezd kaoszillatu lenni. Vajon itt is ervenyes a pipaknal alkalmazott egy pipaba csak egyfele dohanyt szivunk torveny? Kulon pamacsot minden kremnek. :)

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2959 Dátum: 2014. Június 11. - 15:08:49 »
De szerintem nem küldenek ki embert, hogy ezt vizsgálja/felügyelje, és a kezünkre csapjon, ha netán mégis úgy pamacsolnánk... :D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2960 Dátum: 2014. Június 11. - 15:11:47 »
De szerintem nem küldenek ki embert, hogy ezt vizsgálja/felügyelje, és a kezünkre csapjon, ha netán mégis úgy pamacsolnánk... :D
A kétszáz font fölöttiekhez évi egy random kontroll jár Európaszerte.
 :fetreng:

Mellesleg arcon hogy másképp küldené az ember fia, hogy ne ãlljon össze pemzlivé azonnal? Nekem legalãbbis a körkörös+pemzlizés kombó a nyerő eddig.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2961 Dátum: 2014. Június 11. - 15:14:58 »
Én imádok körkörösen pamacsolni, masszírozni. :borz2: Tudom, állat vagyok!
Kicsit visszatérnék a témához. Ma került a kezembe egy Simpson borz pamacshoz mellékelt használati útmutató.
Szövegben és képes piktogrammal tíltja a körkörös arcon pamacsoló habképzést.

Én a neten láttam olyan mukit, aki majdnem tövig rányomta az arcara a pamacsot mikor habot képezett.

Nem állítom, hogy ez a helyes.

De ha valaki szereti sűrűn cserélni a pamacsát, annak csak ajánlani tudom a körköröst - lehetőleg minél kisebb rádiusszal - , s a nyomjuk az archoz erővelt!

Mert így amelyik sörtét nem hullajtkuk ki vagy nyomorítjuk idétlen pózba, azt bizonyosan eltörjük tőben!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2962 Dátum: 2014. Június 11. - 15:21:25 »
Én imádok körkörösen pamacsolni, masszírozni. :borz2: Tudom, állat vagyok!
Kicsit visszatérnék a témához. Ma került a kezembe egy Simpson borz pamacshoz mellékelt használati útmutató.
Szövegben és képes piktogrammal tíltja a körkörös arcon pamacsoló habképzést.
És hogyan kell a borotvaszappant a pamacsba juttatni? Ott is körkörösen mozgatja az ember.
(Az igaz, hogy nem borzzal körkörözök, hanem disznóval.)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
(szerintem)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2964 Dátum: 2014. Június 11. - 15:28:20 »
Én imádok körkörösen pamacsolni, masszírozni. :borz2: Tudom, állat vagyok!
Kicsit visszatérnék a témához. Ma került a kezembe egy Simpson borz pamacshoz mellékelt használati útmutató.
Szövegben és képes piktogrammal tíltja a körkörös arcon pamacsoló habképzést.
És hogyan kell a borotvaszappant a pamacsba juttatni? Ott is körkörösen mozgatja az ember.
(Az igaz, hogy nem borzzal körkörözök, hanem disznóval.)

Nem a pamacsot, a szappant mozgatod kör-körösen.  :borz2: :crazy: :crazy:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2965 Dátum: 2014. Június 11. - 15:31:43 »
Viccet félretéve, nagyapám a borbélyüzletében mindig legyezőszerű mozdulatra tanított, méghozzá mig a tálkában habosítok közben azzal a kezemmel miben a tégelyt tartom legyezésenként 15°- ot haladjak körbe az óra járásával ellentétesen.

Tegyem hozzá, hogy mindezen tudomány ellenére nincs 4 hónapja, hogy tálkában habosítok, elötte kizárólagosan arcon képeztem habot.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2966 Dátum: 2014. Június 11. - 15:36:06 »
Porzott?

Ezt hogyan kell érteni?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2967 Dátum: 2014. Június 11. - 15:37:18 »
Pmol322! Nagyapád ezek szerint tudta mit csinál. És becsülte a tárgyait.  :handshake:

Borbély mester volt az öreg.  :2thumbup:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2968 Dátum: 2014. Június 11. - 15:52:18 »
Majd ott feleslegesen körözve basztatjátok a pamaccsal.  :jajne:

 :fetreng: Ezen jót röhögtem. :D
(szerintem)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #2969 Dátum: 2014. Június 11. - 16:42:10 »
Én már csak azt nem értem, hogy akkor miért nem eleve stick az összes szappan? Valahogy csak ki kell szedni a tégelyből a pamaccsal... Tuti nem azért árulják tégellyel együtt, hogy utána kiüssük majd kézzel dörzsöljük arcra....
Egy kis víztől szerintem nem megy tönkre a szappan, ha utána van lehetősége megszáradni. Meg a pamacs se megy tönkre pár körzés alatt, amíg kiszedi az ember a megfelelő mennyiségű szappant. A lényeg szerintem itt is a mértéken van. 
Nem kell szarrá áztatni a szappant, a pamacsot meg nem kell tövig rányomva izomból küldeni az arcon. Bár úgy igen jó habot ad!  :crazy:  ;D
(szerintem)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici