Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok márkák szerint

HJM pamacsok

<< < (2/9) > >>

cbandi:
Kezdésnek volt egy sörtém meg egy borzom (mindkettő 21mm-es). Általában egy 30mm-es borzot használok és amikor nemrég elővettem a két régi pamacsot, a borzot nyaraláshoz barbonnal és figaróval, a sörtét meg nosztalgiából, meglepődtem hogy milyen jó kis pamacsok. Jól működtek és jó élményt is adtak, persze nem az a luxus mint a nagy silvertip.
Szerintem kezdésnek tökéletes és később is jó néha elővenni.  :2thumbup:

tothzoltan:
Az általunk 3 bandként azonosítani próbált FS köteg számomra olyan puha, mint a Black Mühle, de van gerince. A 28mmes 3 banddel tökéletesen elégedett vagyok.

mad.just mad.:
Úgy látom, érdemes volt megnyitni ezt a HJM szálat, legalább le lehet valahol írni a Frank Shaving élményeket, tapasztalatokat... :P

Miki a mágus:
Nekem a kedvenc pamacsom egy hjm sörte.  :whoops:  Nincs tapasztalatom drága borz pamacsokkal. Vettem a kíváncsiságból egy balea borzot.  :jajne: Nem minősíteném, mert jót egyáltalán nem tudnék írni róla. Szóval az eddigi "noname", meg régi, meg olcsó pamacsok után ez a szintén olcsó hjm sörte amolyan megváltás. Tetszik hogy van tartása, nem "ázik el és ragad össze". Persze vigyázok is rá  ;D

Viszkislacy:
Tegnap lottem magamnak egy muehle utazo pamacs vedotokot. Ha megjon lovok rola kepet. Gyakran utazok es joljon.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése