Modern borotválkozás > Készülékek

Gillette - Sensor (Excel)

<< < (2/5) > >>

vidak:
én is ezzel kezdtem, aztán lett M3. Nem volt vele semmi különösebb baj...

Zsolbe:
Még megvan itthon, 1 használatlan fejjel, de ahhoz most már extrém nagy világfelfordulás kellene, hogy használjam is  ;D. Első pengésem volt, évekig használtam, először a 2, majd a 3 pengés változatát. Hónapokig bírta egyetlen fejjel (igaz, heti 1-2 borotválkozással), de már akkor is drágálltam hozzá a fejet. Amikor hozzám került egy eldobós Wilkinson (Sword Extreme 3, a zöld-fekete nyeles), akkor került nagyon hátra a fürdőszobaszekrényben, amióta pedig a DE van használatban, 1x vettem elő emlékeztetőnek, de két húzás után tettem is le, annyira nem találtam már vele a technikát.

SicTransit:
Bakker, öregnek érzem magam, én a Contour Plus-szal kezdtem borotválkozni  ::), miután apám kajsza Gillette Slim Aristocrat-jével szerteszéjjel vágtam magam.

Utána jött a Sensor (Excel), ami komfortosabb volt, és irtó menő, csomagban adtak hozzá mini borotvagélt is, azzal gizdáztam osztálykiránduláson... Mini tükörfelület is volt a tartón, de azt sosem próbáltam. Nem volt rossz ez sem, de a Mach3 azért 1 nagyságrenddel jobb volt.

vidak:

--- Idézetet írta: SicTransit - 2011. December 02. - 23:22:33 ---Mini tükörfelület is volt a tartón, de azt sosem próbáltam.

--- Idézet vége ---

Hát igen elszántnak kell ahhoz lenni hogy azzal valaki megborotválkozzon, kisimított bocicsokifólia jobb képet adott mint az :D

Bubu:
Sic,nem vagy egyedül,én is Contourral kezdtem,még a krémezőcsík nélkülivel.Néhány napja megtaláltam,még van 8 pengém hozzá,így kipróbáltam.
Annyira nem volt borzalmas,de szerintem jó sokáig be fog tartani. ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése