Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 338447 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1860 Dátum: 2015. Május 03. - 13:21:50 »
Nekem nem jott be... Szurt, hullott, stb...


Az enyém hálistennek nem hullott, illetve nem is szúrta az arcomat.

Bár járok Müllerben, de nekem szemet se szúrt.  :thumbup:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1861 Dátum: 2015. Május 03. - 15:37:24 »
Sziasztok!

HJM pamacsokról mi a vélemény/tapasztalat? Ma voltam Müllerben és megtapogattam egy borzot, olyan 3000 Ft körüli ára volt. Nagyon kellemes tapintása volt, majdnem elcsábultam, de gondoltam először megkérdezlek Benneteket  :2thumbup:
Egy best fine badgerem van, semmi gondom vele. Puha, jó sok habot felvesz, olyan mintha nagyobb köteg lenne, pedig csak 21 mm-es.
Ugyanilyen, csak hjm van ráírva:
(szerintem)

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1862 Dátum: 2015. Május 03. - 18:15:36 »
Sziasztok!

HJM pamacsokról mi a vélemény/tapasztalat? Ma voltam Müllerben és megtapogattam egy borzot, olyan 3000 Ft körüli ára volt. Nagyon kellemes tapintása volt, majdnem elcsábultam, de gondoltam először megkérdezlek Benneteket  :2thumbup:

Nálam is tökéletesen működik.
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető Pappne

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1863 Dátum: 2015. Május 06. - 09:04:47 »
Jó napot kedves Urak! Segitsegüket szeretném kérni. Drága Férjuramnak nagyon közeleg a szülinapja és valami eszelőssel szeretném meglepni Őt. Így kitaláltam, h megtanulok borotválni+.... No de azon kivül, h zöldfülü vagyok a témában nő révén, rengeteg kérdésem merült fel. Ráadásul fórumozni is először fórumozok.
Kérdéseim:
Hogy fogom a borotvát? Honnan hova hogy huzok? Nem a Jobbikfelemen gyakorolnek...min gyakoroljak? Honnan tudom milyen a bőre és mi jó rá- hogyan válasszak kencefencéket? Borz vagy milyen pamacs? Milyen kezdő borotva és egyebek? Hogy csinalok forró törölközőt? Arcmasszázs (felpuhitadhoz)menni fog :)
Árkategória: közép, onnan meg ahogy fejlődöm.
Egyenlőre ennyi kérdés kezdetnek persze. (Nézegetem a videókat, esetleg valaki élőben bemutatná?!)
Köszönöm! Kellemes napot !
Pné


Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1864 Dátum: 2015. Május 06. - 09:21:52 »
Jó napot kedves Urak! Segitsegüket szeretném kérni. Drága Férjuramnak nagyon közeleg a szülinapja és valami eszelőssel szeretném meglepni Őt. Így kitaláltam, h megtanulok borotválni+.... No de azon kivül, h zöldfülü vagyok a témában nő révén, rengeteg kérdésem merült fel. Ráadásul fórumozni is először fórumozok.
Kérdéseim:
Hogy fogom a borotvát? Honnan hova hogy huzok? Nem a Jobbikfelemen gyakorolnek...min gyakoroljak? Honnan tudom milyen a bőre és mi jó rá- hogyan válasszak kencefencéket? Borz vagy milyen pamacs? Milyen kezdő borotva és egyebek? Hogy csinalok forró törölközőt? Arcmasszázs (felpuhitadhoz)menni fog :)
Árkategória: közép, onnan meg ahogy fejlődöm.
Egyenlőre ennyi kérdés kezdetnek persze. (Nézegetem a videókat, esetleg valaki élőben bemutatná?!)
Köszönöm! Kellemes napot !
Pné

Papp Úrnak nagy meglepetésben lesz része!

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1865 Dátum: 2015. Május 06. - 10:00:04 »
Aki a férjén nem akar gyakorolni, az gyakoroljon a szeretőjén. ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1866 Dátum: 2015. Május 06. - 10:05:43 »
Én vennék egy nagy csomag lufit és hajrá! :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1867 Dátum: 2015. Május 06. - 10:21:43 »
Én vennék egy nagy csomag lufit és hajrá! :)
Vagy csak egy lufit, mert férjből is csak egy van.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1868 Dátum: 2015. Május 06. - 10:26:28 »
Állítólag tényleg lufin gyakorolnak először, nem vicc.
Cseppembert kéne megkérdezni, nemrég vizsgázott fodrászatilag, és abban volt borotválás is. Ráadásul nő – bár nem biztos, hogy más arca borotválásának ügyében ennek van jelentősége : ))
Ő az: http://borotvaforum.hu/index.php?action=profile;u=20181

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1869 Dátum: 2015. Május 06. - 11:21:19 »
...lufira hat a timsó?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1870 Dátum: 2015. Május 06. - 11:24:59 »
Az is kérdés hogy DE vagy kés amivel borotválna?
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Pappne

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1871 Dátum: 2015. Május 06. - 19:25:17 »
Nagyon hálásan köszönöm a válaszokat! Az én Férjemből csak egy van. Igy rajta nem gyakorlok, én Őt kényeztetni szeretném. Meg ez életreszóló dolog(remélem nem forditva sül el).
DE-t nem szeretnék használni csak kést. Akkor beszerzem :) gyakorlok lufin és beszámolok.
Kellemes estét Uraim és Hölgyeim!

Nem elérhető cseppember

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1872 Dátum: 2015. Május 06. - 21:27:08 »
Állítólag tényleg lufin gyakorolnak először, nem vicc.
Cseppembert kéne megkérdezni, nemrég vizsgázott fodrászatilag, és abban volt borotválás is. Ráadásul nő – bár nem biztos, hogy más arca borotválásának ügyében ennek van jelentősége : ))
Ő az: http://borotvaforum.hu/index.php?action=profile;u=20181

Sziasztok, én soha nem gyakorlotam lufin, el sem tudom képzelni a kivitelezést, a lába közé fogja?  :hurra: azt itt is megírom, hogy késsel kezdeni elég bátor dolog lenne sztem.. és ha lehetek őszinte, ahhoz hogy ez valóban kényeztetés legyen és ne vérfürdő, sztem kell minimum x+10 gyakorlóarc vkivel együtt aki bemutatja, ill. korrigálja a dolgot, legalább az elején.. Különben meg más borotválni vszínűleg sokkal nehezebb..  :thanks:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1873 Dátum: 2015. Május 06. - 21:31:33 »
Lufi tényleg nem a legjobb a késhez. De simán el tudom képzelni elsőre a kést, nem olyan mágia ám. Sokan itt is azzal kezdték és még élnek. Sőt azt mondanám az elején könnyebb mert figyelsz nagyon. Ahogy mész bele úgy kaszabolsz. ;D
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1874 Dátum: 2015. Május 06. - 21:46:37 »
Lehet, hogy olyan lesz, mint amikor az egyszeri erdélyi asszony az adomány-teából itókát főzött a férjének még az átkosban...
de a férje még idejében észrevette, hogy az dohánylé. Azt hitte, meg akarja ölni az asszony.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici