Szerző Téma: Eldobható borotvák és -fejek  (Megtekintve 203173 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #120 Dátum: 2011. Június 14. - 15:47:10 »
FBP- igen elképzelhető, hogy tőlünk nyugatra már más a gyártás, de mostanában nem néztem. Régebben ha jól emlékszem volt német, osztrák majd lengyel gyártás. A csomagoláson a feliratokat érdemes nézni, ha magyar szót találsz rajta, az valószínű, hogy ugyanaz, mint amit itthon lehet kapni, de ez sem biztos.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #121 Dátum: 2011. Június 14. - 21:52:59 »
Csináljatok közös rendelést amerikai M3 pengéből :D Egyébként szervezzetek be egy amcsi ismerőst, 2$ postáért el tud küldeni egy csomag M3-at amit vesz a Walmartban.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

FBP

  • Vendég
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #122 Dátum: 2011. Június 14. - 21:57:38 »
Csináljatok közös rendelést amerikai M3 pengéből :D Egyébként szervezzetek be egy amcsi ismerőst, 2$ postáért el tud küldeni egy csomag M3-at amit vesz a Walmartban.
hát nekem 0 db ismerősöm van ámerikában...rokony sincs, mer' egyik ősöm sem gondolta úgy, hogy el kéne menni innen...há' rosszul gondolták, van ez így...most meg má nem lenne érdemes kimenni, hacsak nem azé' hogy jó M3-okat vásárolhassak a Walmartban, miközben a parkolóban járatom a v8-ast, mer' nehogymá meleg autóba kelljen beülnöm a 2-3 órás soppingolás után, a klíma meg csak úgy magától nem mén  :crazy:

Nem elérhető Adalbrecht

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #123 Dátum: 2011. Szeptember 06. - 16:44:15 »
Az alábbi borotvának mi lehet a pontos típusa? Úgy saccolom, olyan 10-15 éves modell lehet.
Vennék hozzá patront, de nem tudom milyen jó bele.


A válaszokat előre is köszönöm

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #124 Dátum: 2011. Szeptember 06. - 16:57:37 »
Gillette Atra/Contour/Vector

Az alábbi borotvának mi lehet a pontos típusa? Úgy saccolom, olyan 10-15 éves modell lehet.
Vennék hozzá patront, de nem tudom milyen jó bele.


A válaszokat előre is köszönöm
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #125 Dátum: 2011. Szeptember 06. - 18:50:36 »
Ez az u.n csápos rendszer. Egyre nehezebb hozzá fejet kapni, Contour Plus betétet talán még láttam nemrégiben, LORD-ból is jó rá az S631 végszükségben, ebben tudok segíteni. Egyébként nem 10-15 éves model, hanem jóval  régebbi, de ez ne szegje a kedved, nagyon jó kis készülék még a műanyag nyelű változat is.

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #126 Dátum: 2011. Szeptember 06. - 19:38:12 »
Ez az u.n csápos rendszer. Egyre nehezebb hozzá fejet kapni, Contour Plus betétet talán még láttam nemrégiben, LORD-ból is jó rá az S631 végszükségben, ebben tudok segíteni. Egyébként nem 10-15 éves model, hanem jóval  régebbi, de ez ne szegje a kedved, nagyon jó kis készülék még a műanyag nyelű változat is.
Még szerencse,hogy a Contourt nem a Microsoft gyártotta,mert akkor Billy simán beperelné a Lordot a nem jogtiszta fej miatt :crazy:
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #127 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 11:36:16 »
Csubi- Az a helyzet, hogy ez a csápos rendszer egy ipari minta oltalom alatt álló licensz, ezért valamikor kemény pénzt fizettek érte... Abban azért nem vagyok biztos, hogy ki-kinek, ugyanis, az oldaltöltős, illetve ez a csápos rendszer a Wilkin is megtalálható volt. Illetve még ez is lehet szövevényesebb, a rendszert simán más is oltalmazhatta. Mindenesetre ha bárki licensz nélkül gyártana, már rég nem gyártanák, egyből menne a pereskedés... és ez nemcsak Billyre és a Microsoftra igaz, a borotvagyártók köre is igen szűk, egymás lépéseit legalább annyira figyelik, mint mi. Úgyhogy ne élj abban a tudatban, hogy a nagyobb gyártók körében bármi nem lenne jogtiszta...  Szerintem még az élezés különböző lépéseire is licenszek vannak, nemhogy egy rendszerre! :crazy:

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #128 Dátum: 2011. Szeptember 07. - 11:44:45 »
Plusz ne felejtsük el, hogy a LORD a nemzetközi Superbrands-label büszke tulajdonosa, amit azért csak nem adnának oda egy jogi szempontból cikis cégnek. ;)

Nem elérhető Adalbrecht

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #129 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 14:22:40 »
Ez az u.n csápos rendszer. Egyre nehezebb hozzá fejet kapni, Contour Plus betétet talán még láttam nemrégiben, LORD-ból is jó rá az S631 végszükségben, ebben tudok segíteni. Egyébként nem 10-15 éves model, hanem jóval  régebbi, de ez ne szegje a kedved, nagyon jó kis készülék még a műanyag nyelű változat is.

Sikerült végre a Müllerben egy csomag sima Contour betétet találnom. Pont az utolsó csomagot vittem el.
Így betéttel lehet csak igazán látni, hogy milyen elegáns formája van más készülékekhez képest. 

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #130 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 16:55:08 »
Na ez furi. Sima Contour ( tehát nem PLUS?) nincs rajta krémezőcsík? Csak mert azt hittem, hogy azt már nem is gyártják. Ezek szerint újra.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #132 Dátum: 2012. Március 14. - 16:46:00 »
Mantic letesztelte az elofizeteses borotvat.

 sharpologist.com/2012/03/dollarshaveclub.html
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #133 Dátum: 2012. Március 14. - 17:15:34 »
Ez a marketing trükk csak azoknak az agglegényeknek ideális, akik nem mozdulnak ki otthonról... és azt hiszik, hogy ez a trendi.  Amúgy hülyeség az egész a vevő szempontjából, mert biztosan elkölti azt a pénzt is, amit esetleg nem költene el...  ;D Jelen esetben ez nem lízing, vagy tartós bérlet vagy részletfizetéses hitel, mint a kocsiknál, hanem egyfajta parasztvakítás, mivel maga az áru egy Private Label (sajátmárka), annak minden hátrányával. Az angolszász országokban azonban nem ritka az ilyen jellegű szolgáltatás. pl. jön minden reggel a tejesember és hozza a tejet, bicikliről meg dobálják be az ablakon az újságot. De borotvát? Csak hülyéknek...  :fetreng: :sör:

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #134 Dátum: 2012. November 13. - 23:21:59 »
Tudja valaki, hol lehetne cserélhető fejes Lord borotvát venni? Apósomnak kéne szereznem valamit és sajnos a DE nem opció :(
Kinéztem, hogy a 3 pengés LP1133P (Lord Premium3 készülék + 3 utántöltő) lenne talán a befutó
vagy esetleg a 2 pengés S635 (Lord Smart II készülék + utántöltő)

bármelyik modell konkrét fellelhetőségét (Budapesten belül) nagyon megköszönném  :sör:
... a nyúlon túl?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici