Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Balatoni Szappan

<< < (2/74) > >>

tothzoltan:
Nekem is jött, de csak cetli. Postán vár a cucc.

Betyarka:
És hol neveztetek be tesztre?  :naughty:

herpa:

--- Idézetet írta: tothzoltan - 2014. Október 20. - 19:12:34 ---Nekem is jött, de csak cetli. Postán vár a cucc.

--- Idézet vége ---
Ha kézben lesz az áru, remélem, nem feledkezel meg a közelben lakó fórumtársakról. :futyul:

Rotbart:
Ma kaptam meg a csomagot, volt benne egy fenyőkátrányos pipereszappan is – na, ezzel meg vagyok véve, már egyetlen arcmosásra is érződik, hogy zseniális. Az Ichtyol pedig régi kedvencem (oroszoknál még mindig kapható), nagyon megörültem neki.

Konkrétan kátrányillatú mindkét a szappan, de annyira, hogy nőm azt kérdezte, ez mi ez, mentolos kátrány?

Nehéz habot csinálni belőle, nem is lett sok így első kísérletre. Seperc alatt összeesik, szinte semmi nem marad meg belőle, viszont hibátlanul meg tudtam vele borotválkozni. Lemosáskor érződik, hogy van benne anyag, a healing faktora pedig olyan, hogy csak most, írás közben vettem észre, hogy elfelejtettem arcszeszt használni utána (sosem volt lanolinos/faggyús szappanom, a Cinke-féle pedig ToZnál pihen, így lehet, hogy ez csak nekem újdonság).

A fejlesztés iránya a hab tartósságának növelése lehetne, egyébként nagyon tetszett – írom ezt tíz perccel az első és eddig egyetlen próba után. Ráadásul sokat nem is vacakoltam az előkészítéssel, a penge sem volt új. A borotva Rotbart : )

A sheavajasról is írok, ha kipróbáltam, addig is köszönöm szépen a mintákat!

selgir:
Benevezni: emilen :)

 Kérünk nevet címet és postázzuk a szappanokat. Fontos tudnivaló, hogy ezek a szappanok még bőven várnak fejlesztésre (ezért várjuk a javaslatokat-illat, állag, méret, habzás stb)!

Mindenki kap hagyományos módon főzött szappankát is (NEM borotvaszappan) próbaképpen, én ugyanis évekig ezzel borotválkoztam, szappanos kézzel kétszer körülkentem a képem, nekem bevált így is, és ez csupán a saját kíváncsiságom kielégítése, hogy mások hogy viszonyulnak hozzá :D  Ennek nincs ugyan habja, de mintha gyorsan puhítaná a szőrt...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése