Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 503849 alkalommal)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #2610 Dátum: 2014. Július 10. - 14:19:48 »
Felkeltettétek az érdeklődésem a szappan iránt. : futyul:
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2611 Dátum: 2014. Július 10. - 15:27:39 »
Azt mondjátok hogy drága szappan. Tény. De az is hogy TOBS is ennyi a fatégellyel, Harris meg még drágább is. Ez meg csak egy porcelain tartóval érkezik excluzive csomagolva.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2612 Dátum: 2014. Július 10. - 16:24:32 »
Azt mondjátok hogy drága szappan. Tény. De az is hogy TOBS is ennyi a fatégellyel, Harris meg még drágább is. Ez meg csak egy porcelain tartóval érkezik excluzive csomagolva.
Valszeg mások a preferenciáim, de nekem negatívum hogy ennyire be van csomagolva valami. Rengeteg jó tégelyem és hasonló cuccom halmozódott már fel (szappan volt bennük, kiüresedtek), innentől minél jobban csomagolt egy szappan, annál több lomot/hulladékot termelek csak vele, egyik se jó. Max akkor vennék ilyesmit, ha első pár krémem/szappanom venném, utána csak utántöltőt. Utántöltő ára ebből pedig tényleg vállalható.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Szappan, krém
« Válasz #2613 Dátum: 2014. Július 10. - 19:30:16 »
Azt mondjátok hogy drága szappan. Tény. De az is hogy TOBS is ennyi a fatégellyel, Harris meg még drágább is. Ez meg csak egy porcelain tartóval érkezik excluzive csomagolva.

Nem értelek, erről beszélek, 6,50 + posta, egyszerű utántöltő, de a csecse doboz jár hozzá!  ;D
Sheffield-England

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2614 Dátum: 2014. Július 10. - 19:37:19 »
Azt mondjátok hogy drága szappan. Tény. De az is hogy TOBS is ennyi a fatégellyel, Harris meg még drágább is. Ez meg csak egy porcelain tartóval érkezik excluzive csomagolva.

Nem értelek, erről beszélek, 6,50 + posta, egyszerű utántöltő, de a csecse doboz jár hozzá!  ;D
Arra gondoltam hogy a porcelãn tégellyel együtt is olcsóbb egynémely fatartós angolnál. Amugy nem 6.50 a refill.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Szappan, krém
« Válasz #2615 Dátum: 2014. Július 10. - 21:44:17 »
 :offtopik:
Szőrmók nyilván visszaigényli az áfát.  ;)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2616 Dátum: 2014. Július 11. - 12:48:18 »
A "drága szappan" témához általánosságban: ma az áruházban kíváncsiságból megnéztem a flakonos műhabokat, 600-1300 között szóródnak, ami durván 2-4 euró. Ha a minőségtől, illattól, és a borotválkozási élménytől el is tekintek, pusztán azt nézem hogy hányszor tudok megborotválkozni egy szappannal, akkor hirtelen nem is tudom hogy pl egy MWF szappan vagy akármelyik hasonló honnantól lenne "drága", mert olyan borzasztó lassan fogy.

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Szappan, krém
« Válasz #2617 Dátum: 2014. Július 11. - 17:59:20 »
:offtopik:
Szőrmók nyilván visszaigényli az áfát.  ;)

Esetleg cégesre veszi?!:-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2618 Dátum: 2014. Július 11. - 18:15:29 »
De attól még nekünk nem annyi. :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Szappan, krém
« Válasz #2619 Dátum: 2014. Július 11. - 18:29:07 »
A szappan ára 6,50 a Connaught-on, van rajta adó és postaköltség, 11,40-ért jön haza összesen. Én tavaly rendeltem, nem biztos, hogy a Connaught-tól, de 7font + posta áron nem ítéltem drágának, főleg, ha kezdőmókus koma szemével nézem, hogy tengernyi adag van benne.  :futyul:
Sheffield-England

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Szappan, krém
« Válasz #2620 Dátum: 2014. Július 12. - 08:37:23 »
Nem értelek. A szappan ára szerintem 7,8 GBP + posta.
A 6,5 GBP nem EU vámterületen kívülre él csak?

Persze így sem drága. De az ára a connaughtól pontosan akkor mennyi?

Én bedobom a szappant a kosárba, ott 6,50-et számol a szappanra, s külön részletezi a többi költséget.
Sheffield-England

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2621 Dátum: 2014. Július 12. - 08:53:41 »
De attól még 7.80 a tényleges összeg.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Szappan, krém
« Válasz #2622 Dátum: 2014. Július 12. - 12:53:10 »
Glicerines szappan valóban jó borotválkozásra? sima glicerines szappanról beszélek.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2623 Dátum: 2014. Július 12. - 13:57:18 »
Glicerines szappan valóban jó borotválkozásra? sima glicerines szappanról beszélek.
Nem jó, csak meg lehet vele borotválkozni ha nagyon muszáj. Bár nyilván minden attól függ, hol kezdődik az amit vki jónak tart. A kérdésre kb az a válasz, mint arra hogy "ehető-e a tulipánhagyma", szokásos szempontok szerint nem, de az 1944-es holland éhínség idején megették.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Szappan, krém
« Válasz #2624 Dátum: 2014. Július 12. - 14:00:29 »
Glicerines szappan valóban jó borotválkozásra? sima glicerines szappanról beszélek.

Azóta sem sikerült borotvakrémet venni? Egy hónapja tusfürdővel akartál. Adok neked, írjál p.ü.-t.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici