Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Weber borotvák

(1/4) > >>

ultra:

--- Idézetet írta: bgakos - 2013. December 15. - 17:28:36 ---Ultra, leírnád a véleményed/tapasztalatod a Weber borotvádről itt?

--- Idézet vége ---






ultra:
Kezdetnek par kep. Tudtommal a legolcsobb stainless steel borotva ma a piacon ,az Ikon Shave Craft 101 mellett. Ilyen egyszeru dobozban jon , egy csomag Astra pengevel. Csak az Amazonon keresztul rendelheto, ha jol emlekszem 78 $ kompletten. Utolso ket kepen a Merkur 34c mellett, leginkabb erre hasonlit , es ha valakinek az bevalt akkor szerintem ez a Weber-rel is garantalt . Folyt. kov.

ultra:
Szoval 2010 ota vannak a piacon, ez tulajdonkeppen a 2. generacios borotvajuk, az elso prototipus nem volt tul sikeres de arrol nem igazan van infom. A 2. az ugyanaz mint ez a Weber Polished Head csak ket kulonbozo burkolat kerult a fejekre.
3 fele markolattal jottek kezdetben es 55 $-ba kerult akkor. Volt a hullamos markolat amit ma mar nem csinalnak, ill. a classic es a bulldog amivel most aruljak. Az enyemen bulldog van , rovidebb es vastagabb mint a classic. Abba nem merulnek bele ,hogy pontosan milyen eljarassal keszul maga a fej, akit ez erdekel majd rakeres. Mindenesetre stainless steel,es ma mar csak a csiszolt fejjel aruljak. Az also oldalak viszont nincsenek kidolgozva, gondolom koltsegkimelo okokbol ,de szerintem ez semmit nem von le az ertekebol. Nekem kifejezetten tetszik. Mint emlitettem ranezesre 34C , borotvalkozas kozben is ugyanezt az erzest kelti sot mintha a fejet is arrol mintaztak volna. Pengebol is kb. ugyanannyi latszik ki. Szamomra egy totalisan kozepes agresszivitasu borotva, rendkivul hatekony , rogvest kezre all , ha egy szoval kellene jellemeznem akkor ubersima.

ultra:

--- Idézetet írta: fehege - 2013. December 15. - 20:21:26 ---A nyele teljesen iKon klónnak néz ki. Recézés helye, kivitele, meg minden.

Ez is 85 mm hosszú és 75 g? (Gondolom az átmérő is egyezik, ha ezek a méretek igen.)

--- Idézet vége ---
Az is , ugyanaz mint az Ikon, nem veletlen a Bulldog nevvalasztas sem. De ez 62,5 g es 76mm. Atmero egyezik, szemre.

bgakos:
Köszi a beszámolót, nagyon szimpatikus darab.
Postázzák hozzánk is?


--- Idézetet írta: ultra - 2013. December 15. - 18:01:45 ---Kezdetnek par kep. Tudtommal a legolcsobb stainless steel borotva ma a piacon ,az Ikon Shave Craft 101 mellett. Ilyen egyszeru dobozban jon , egy csomag Astra pengevel. Csak az Amazonon keresztul rendelheto, ha jol emlekszem 78 $ kompletten.
--- Idézet vége ---

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése