Többé-kevésbé OFF > Minden, ami OFF

Kérések topikja

<< < (3/116) > >>

mad.just mad.:

--- Idézetet írta: Toportyan - 2013. November 06. - 14:27:37 ---
--- Idézetet írta: HartaiGyuri - 2013. Szeptember 15. - 14:57:55 ---Nem tudom jó helyre írok, gázspray kellene sűrgősen, anyós részére ami legális utcán hordani/szomszéd ellen/De ezt ne firtassuk. Postázni kellene, én meg kifizetem paypallel. Van esetleg valaki vadászbolt közelében és tudna segíteni? Csak posta jó, mert messze lakik, de Magyarországon. Sűrgős. :)

--- Idézet vége ---

Honnan tudjuk mink itt Pesten, mit legális az uccán hordani Izraelben? :fejtor:

--- Idézet vége ---
Itt nem arról van szó. Postázni kellene a szomszédot (vagy az utcát), mert az anyós vadászboltja közelében nincs jó posta, amit be lehetne fújni gázspray ellen. Mert Magyarország messze lakik, és PayPal-t nem lehet hordani legálisan.

Toportyan:
Akkor bocs, h beleszóltam, most már értem.

mad.just mad.:

--- Idézetet írta: Toportyan - 2013. November 06. - 17:02:55 ---Akkor bocs, h beleszóltam, most már értem.

--- Idézet vége ---
Semmi gond, legalább tisztáztuk. Érdemes volt. :crazy:

herberts:
Gépész,szerszámkészítő v.egyéb ügyeskezű Urak!
Van ez az alkatrész:
http://epitkezes-kert.vatera.hu/kert_mezogazdasag/kerti_mezogazdasagi_gepek/alkatresz_kiegeszito/fukasza_bozotvago_damilfej_automata_uj_1892357918.html
Ezen 10-es furat van.Nekem 8-as a csavarom ahová fel kéne tekerni.Hogy tudom ezt megoldani occsón és biztonságosan?

gregg:
Biztosan meg lehet valahogy buherálni, de én nem tenném. Gyorsan forog az a fűkasza, jobb a békesség. Szerintem vegyél hozzávalót, én azt tenném. Az is elképzelhető, hogy mire elkészül, drágább lesz a leves, mint a hús. :kv2:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése