Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 503474 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2760 Dátum: 2014. November 16. - 18:39:17 »
Pur hab tarós, bar viszonylag nehéz vele borotválkozni. De ellenben tökéletesen epillál.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2761 Dátum: 2014. November 16. - 19:34:13 »
Emellett lehet a hab "szép" és tartós, ez mégse feltétlenül garantálja hogy jól működik. Pl én gyönyörű, tartós habot készítek tojásfehérjéből amikor Pavlova-tortát sütök, mégse borotválkoznék vele.

Ha szappankészítő lennék, vennék egy elismert krémet, pl TOBS, borotválkoznék vele egy hónapig, és aztán azt céloznám meg szappanban. Akkor kizárva a zavaró tényezők közül az, hogy egy másik szappanból mit sikerült kihozni, a maximumot vagy valamit nem jól csináltam.
Nna ezért kérdeztem, hogy modjatok egy "etalon" boriszappant, hogy legyen mihez viszonyítani. Félek, hogy borotvakrém nagyon más, mint a szappan. krémem van, egy régi barbon, sztem a szappanom tud olyat mint az. De kiváncsi lennék egy igazi minőségi borotvaszappanra, hogy legyen hová tenni a lécet.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2762 Dátum: 2014. November 16. - 20:17:35 »
Nna ezért kérdeztem, hogy modjatok egy "etalon" boriszappant, hogy legyen mihez viszonyítani. Félek, hogy borotvakrém nagyon más, mint a szappan. krémem van, egy régi barbon, sztem a szappanom tud olyat mint az. De kiváncsi lennék egy igazi minőségi borotvaszappanra, hogy legyen hová tenni a lécet.
Nincs egységes kedvenc, miért is lenne, de nézd meg a top 3 témát, amit abban látsz az kiindulásnak nem rossz.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2763 Dátum: 2014. November 16. - 21:30:37 »
Nna ezért kérdeztem, hogy modjatok egy "etalon" boriszappant, hogy legyen mihez viszonyítani. Félek, hogy borotvakrém nagyon más, mint a szappan. krémem van, egy régi barbon, sztem a szappanom tud olyat mint az. De kiváncsi lennék egy igazi minőségi borotvaszappanra, hogy legyen hová tenni a lécet.
Nincs egységes kedvenc, miért is lenne, de nézd meg a top 3 témát, amit abban látsz az kiindulásnak nem rossz.
Ne bonyolítsd túl. vegyél egy cinke szappant és kész

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2764 Dátum: 2014. November 16. - 21:34:43 »
Példaúl!

S kűld el, s teszteljük mit alkottál!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2765 Dátum: 2014. November 16. - 21:48:56 »
:))

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Szappan, krém
« Válasz #2766 Dátum: 2014. November 17. - 08:33:22 »
Emellett lehet a hab "szép" és tartós, ez mégse feltétlenül garantálja hogy jól működik. Pl én gyönyörű, tartós habot készítek tojásfehérjéből amikor Pavlova-tortát sütök, mégse borotválkoznék vele.

Ha szappankészítő lennék, vennék egy elismert krémet, pl TOBS, borotválkoznék vele egy hónapig, és aztán azt céloznám meg szappanban. Akkor kizárva a zavaró tényezők közül az, hogy egy másik szappanból mit sikerült kihozni, a maximumot vagy valamit nem jól csináltam.
Nna ezért kérdeztem, hogy modjatok egy "etalon" boriszappant, hogy legyen mihez viszonyítani. Félek, hogy borotvakrém nagyon más, mint a szappan. krémem van, egy régi barbon, sztem a szappanom tud olyat mint az. De kiváncsi lennék egy igazi minőségi borotvaszappanra, hogy legyen hová tenni a lécet.
Ráadásul ha a Barbont túlszárnyalod, akkor vagy az a krém hibás (régi, sokat állt, stb.), vagy valamit rosszul csinálsz. Az egy nagyon jó krém, az említett Arko szappannál fényévekkel jobb habban is... szerintem.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2767 Dátum: 2014. November 17. - 14:33:26 »
"Ráadásul ha a Barbont túlszárnyalod, akkor vagy az a krém hibás (régi, sokat állt, stb.), vagy valamit rosszul csinálsz. Az egy nagyon jó krém, az említett Arko szappannál fényévekkel jobb habban is... szerintem."

Vagy jó a szappanom. hm? :wiggle:

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2768 Dátum: 2014. November 17. - 14:39:02 »
"Ráadásul ha a Barbont túlszárnyalod, akkor vagy az a krém hibás (régi, sokat állt, stb.), vagy valamit rosszul csinálsz. Az egy nagyon jó krém, az említett Arko szappannál fényévekkel jobb habban is... szerintem."

Vagy jó a szappanom. hm? :wiggle:

Akkor az brutál jó

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1492
Re:Szappan, krém
« Válasz #2769 Dátum: 2014. November 17. - 14:41:59 »
"Ráadásul ha a Barbont túlszárnyalod, akkor vagy az a krém hibás (régi, sokat állt, stb.), vagy valamit rosszul csinálsz. Az egy nagyon jó krém, az említett Arko szappannál fényévekkel jobb habban is... szerintem."

Vagy jó a szappanom. hm? :wiggle:
Most panaszkodni jöttél, vagy dicsekedni?  :naughty:
Gillette Tech 1951

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2770 Dátum: 2014. November 17. - 14:52:47 »
"Ráadásul ha a Barbont túlszárnyalod, akkor vagy az a krém hibás (régi, sokat állt, stb.), vagy valamit rosszul csinálsz. Az egy nagyon jó krém, az említett Arko szappannál fényévekkel jobb habban is... szerintem."

Vagy jó a szappanom. hm? :wiggle:

Postazz mintát, s megmondjuk a tutit!

Vagy cukor vagy vitriol.

Na?

Bevállalja?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2771 Dátum: 2014. November 17. - 15:07:15 »
"Ráadásul ha a Barbont túlszárnyalod, akkor vagy az a krém hibás (régi, sokat állt, stb.), vagy valamit rosszul csinálsz. Az egy nagyon jó krém, az említett Arko szappannál fényévekkel jobb habban is... szerintem."

Vagy jó a szappanom. hm? :wiggle:
Most panaszkodni jöttél, vagy dicsekedni?  :naughty:
egyiket se, tapasztalatot gyűjteni.

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2772 Dátum: 2014. November 17. - 18:41:43 »
Rendben, ha valakit érdekel, szivesen küldök mintát. privátban küldjétek el a címet. cserébe kíméletlen kritikát kérek! :naughty:köszi!

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Szappan, krém
« Válasz #2773 Dátum: 2014. November 17. - 18:45:19 »
Rendben, ha valakit érdekel, szivesen küldök mintát. privátban küldjétek el a címet. cserébe kíméletlen kritikát kérek! :naughty:köszi!

én címem megvan még? :P :D

Nem elérhető GERBAL

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 69
Re:Szappan, krém
« Válasz #2774 Dátum: 2014. November 17. - 19:47:03 »
nagyon vissza kellene keresni, inkább küld el légyszives, köszi!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici