Szerző Téma: Taylor of Old Bond Street  (Megtekintve 65511 alkalommal)

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #195 Dátum: 2014. Június 08. - 00:10:33 »
A krém még ok, de egy szappanban nem tudom mi romlana meg:-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #196 Dátum: 2014. Június 08. - 06:05:39 »
A krém még ok, de egy szappanban nem tudom mi romlana meg:-)
Ott az illatanyag párologhat el. Vagy beavasodik ha nagyon bio.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #197 Dátum: 2014. Június 08. - 07:44:58 »
Én  is úgy  tippelem hogy simán kibir jopar évet de az tény hogy pl.  Krém az kicsit be tud száradni szappant mar nem hiszem h bármi baja lenne főleg annak amelyik fóliàzva van....

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #198 Dátum: 2014. Június 08. - 07:48:09 »
Én  is úgy  tippelem hogy simán kibir jopar évet de az tény hogy pl.  Krém az kicsit be tud száradni szappant mar nem hiszem h bármi baja lenne főleg annak amelyik fóliàzva van....
Főleg hogy rengeteg vintage szappan bukkan fel és használják is. Kiindulva az ezeréves amo szappanból amit találtam, és kb semmi baja. Illatra talán kicsit halovány. Mindenesetre leparkoltam két CE szappant a fiókban, sztem jó darabig elő sem kerülnek, míg krém-röneszanszomat élem:) Majd kiderül mi baja lett.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #199 Dátum: 2014. Június 08. - 11:44:07 »
Bennem is felmerült már, hogy nem kellene-e hosszabb kihagyás esetén pl. hűtőbe rakni a krémet.
Ez hasznos gondolat. Az én tapasztalatom az, hogy egyes krémek és lágyszappanok hajlamosak elveszteni az illatukat — mechanikai tulajdonságaik megmaradnak, "romlott" állaguk nem lesz, csak az illat nagy része elmegy. Egy Cella lágyszappant hagytam így elromlani, bántam, azóta amit nem használok egy hónapig az megy a hűtőbe, és ami nem tubusos azt berakom egy simítózáras tasakba, főleg azért mert nem akarom hogy a kaja átvegye az illatokat.

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #200 Dátum: 2014. Június 08. - 12:44:57 »
Pedig milyen jó lehet szantál illatú kolbászt enni vagy jó kis füstölt kolbász illatú habot pamacsolni az arcon. :-)

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #201 Dátum: 2014. Június 08. - 15:51:25 »
Taylor of Old Bond Street Eton College



Egy férfias illat, amelyben a narancs és a mandarin mellett citrusos illatjegyek dominálnak. Halovány virágszerű aroma is felsejlik a meleg tónusú pacsuli mellől. Citromolajat és pacsuliolajat tartalmaz.

A nemzedékek óta mocskosul gazdag angol ficsúrok magániskolája az Eton, ahol egy féléves díj majd' 4.5 millió forint. Az illata ennek is intenzív, meg sem tudnám különböztetni szerintem hab formában, hogy most egy kolonyt szagolok vagy kikevert habot. Kifejezetten nyári illat, elég üde, citrusos jellegű, de mindemellett némileg édeskés is. Érdekes, hogy mikor elkezdtem a habot kikeverni, mikor még kevés víz volt hozzáadva, nagyon erős citrom illata volt, minden mást elnyomott, de ahogy adagoltam a vizet, úgy fedte fel az igazi kilétét.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #202 Dátum: 2014. Június 13. - 19:18:05 »
Taylor of Old Bond Street Mr Taylors



Egy friss, fűszerű aroma, melynek fejillata között levendulát és bergamottot, a szívillatok között gerániumot és páfrányt találunk, míg az alapillatok között az ámbrás cédrus, a bőr, a moha és a mósusz egészítik ki egymást.

Én ez nem tudom miféle illat, lehet megőrültem, de olyan mint a gesztenye vagy dió, nem tudom pontosan, de nagyon furcsa. Meglehetősen nehéz az illat, én nem hordanám nyáron. Mindezek mellett enyhén szekrényszagú is a termék.



Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #203 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 18:06:53 »
Egy szantalos TOB sticknek milyen az illata egy Mühle szantalos kremhez hasonlitva? A Mühle tetszett, de nem volt igazan intenziv. Viszont a kepemet csipte, szal elajandekozodott. De a szantal illat tetszik, kiprobalnam a TOB stickjet.

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #204 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 10:44:36 »
TOB stick-et nem próbáltam, viszont az AFTER SHAVE-t és szappant igen,továbbá az Edwin Jagger szappant és balzsamot is használtam. A Tobs szantál teljesen más illat világú mint az EJ és Mühle!
Vannak ázsiai boltok ahol fafaragásos bútort kiegészítőket, füstölőket árulnak,nos elöször ezek illatai ugrottak be nekem a Tobs szantált szimatolva.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #205 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 12:36:44 »
Egy szantalos TOB sticknek milyen az illata egy Mühle szantalos kremhez hasonlitva? A Mühle tetszett, de nem volt igazan intenziv. Viszont a kepemet csipte, szal elajandekozodott. De a szantal illat tetszik, kiprobalnam a TOB stickjet.
Csak borotvakrémet próbáltam, annak jó illata van, finom, fűszeres, "meleg" illat, még lemosás után is érződik vmennyire.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #206 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 17:05:31 »
TOB stick-et nem próbáltam, viszont az AFTER SHAVE-t és szappant igen,továbbá az Edwin Jagger szappant és balzsamot is használtam. A Tobs szantál teljesen más illat világú mint az EJ és Mühle!
Vannak ázsiai boltok ahol fafaragásos bútort kiegészítőket, füstölőket árulnak,nos elöször ezek illatai ugrottak be nekem a Tobs szantált szimatolva.
Huhh, koszi! Akkor jo, hogy vegul nem rendeltem:) Pedig mar bent volt a "kosarban":) Az azsiai fustolok illataival engem kergetni lehet. Vmi olyasmi illatot keresnek mint a Muhle szantalos kremje. Az illata nagyon jo volt, de nem birta a kepem. Esetleg Harris?

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #207 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 17:06:14 »
Egy szantalos TOB sticknek milyen az illata egy Mühle szantalos kremhez hasonlitva? A Mühle tetszett, de nem volt igazan intenziv. Viszont a kepemet csipte, szal elajandekozodott. De a szantal illat tetszik, kiprobalnam a TOB stickjet.
Csak borotvakrémet próbáltam, annak jó illata van, finom, fűszeres, "meleg" illat, még lemosás után is érződik vmennyire.
Koszi! Ha ennyire keleties-edes, akkor szerintem kihagyom.

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #208 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 19:56:52 »
...vagy ha már Tobs... Jermyn Streetet próbáltad már?
Nem szantál igaz, de lehet bejönne az illata.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #209 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 10:50:00 »
...vagy ha már Tobs... Jermyn Streetet próbáltad már?
Nem szantál igaz, de lehet bejönne az illata.
Nem megm Ezidaig a TOBS kimaradt. Igaz a tobbi angol marka is ezidaig:) Ami kesik nem mulik:)
Milyen illat ez a Jermyn street?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici