Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők

Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények

<< < (3/42) > >>

fonthunter (†2014):
Éreztem, hogy most kell megkérdeznem!  ;D
Bizony bevált, nagyon kellemes illata van, jó habot ad! Egyszóval megérte!
A tartót megoldottam egy zöld nagy bögrével, viszont a legutóbbi Trumper limes pucéran van, annak most van úton felém ez a fémtartó:
http://www.dick.biz/dick/product/709197/detail.jsf

Egy darabig kínlódtunk edrose-zal - neki is kellett volna valami szép esztergált fa - aztán ô is megoldotta másként.

cotag:
Hasznalt mar valaki Trumpers West Indian Limes cologne-t? Esetleg valaki sample pack-jeben nem volt?

edrose:
Részemről sajna mindkét válasz negatív... Megnéztem, de ilyen sample-m nincsen.
A Truefitt & Hill West Indian-je van meg, de még nem próbáltam.

Pietro:
Legnagyobb előszeretettel az Art of Shaving termékeit használom. Elő-olaj, szappan(ok) és krémek, balzsamok és parfum. Méregdrágák de (méreg)jók!  ;) Második helyre (vagy holtversenyben) a L'Occitane termékeit sorolnám. Cade szappan és krém, borotvaolaj, aftershave balzsamok és parfum (a szappanuk és krémjük nem zsíralapú, hanem növényi, de szintén szuper... és szintén borsos az áruk...

toxin:
Gondolom ez az a L'Occitane szappan amiről szó van. Valaki meg tudná mondani, hogy kb mekkora az átmérője a szappannak? Nem szeretnék most még egy méregdrága tálért kiadni sok pénzt. Vagy esetleg valakinek ötlete hol tudnék hozzá olcsón valami tálat szerválni? Láttam a pamacs&penge blogon az IKEA-s tálakat, de sajnos a közelünkben (Kecskemét) nincs IKEA :(

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése