Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Single edge készülékek

<< < (74/75) > >>

Tanto:

Jó  ötlet  a  papírban  törés, de  találtam már profi felezett  pengét, meg is  rendeltem.
Remélem a jobbikat  rendeltem, Derby  Premium.

Tanto

astra501:
Én biztos először kipróbáltam volna a borotvát egy félbetört pengével, mielőtt rendelek egy csomag gyárilag felezettet, de nem vagyunk egyformák... a Derby Premium egész verziója sztem rendben van, a felest nem tudom...

Tanto:
Szia

Erre  most  nehéz  válaszolnom ... mert :

1.,  nemrég láttam (szerintem itt a fórumon küldtek el  You-s videóra valakit) , hogy  a  hab és  pamacs kérdését mennyire
      lelkesen lehet  megtárgyalni és  bemutatni. :thumbup: :2thumbup: :borz2: :bow:  meg  amit  akartok.
2.,  egy  felvetés  kapcsán  csak  egyetlen egy  oldalt  böngésztem át  és bizony   oda  meg vissza  vagyok,  hogy  a  borotválkozás
      fizikai  valóját  és  a  borotválkozás  mechanikáját  milyen részletesen  lehet  bemutatni  és  tárgyalni.
3.,  végre  sikerült  megtudnom, hogy  az  r41  és  az  r89  valószínűleg  miért  ad  más-más hatást  -
      hiszen  a  penge, a fej szélének  szögei  és  a  bőrt  benyomó képesség a bűnösek ... de  ezt  képpel és  szögekkel  mutatják
      be és  rajzon
      (ezt  egyébként  kérdeztem  a fórumon, de  a  válasz  az  volt, hogy , mert  mások.

Azért  nem próbálgatok tördelni,  hanem belevágok, mert  ezek nem azok a tételek,  amelyek  valamikor  kés  témában
egy  időre megállították  a  beszerzést,  illetve  ha nem válik  be  nekem pl.  a 20x5  csomag  zöld  Astra,  ugyanannyiért  szerintem 
el  fogom tudni  adni, de  elajándékozni  biztosan.
Ráadásul  szokatlanul  gyorsan  jönnek meg  a  rendeléseim,  egy  hétnél eddig egy  sem volt  több .... csak el ne  kiabáljam ... kezd
a  nem létező  polcom telni. (de még  versengeni  sem akarok  olyanokkal, mit  amit  a habos  videón látni  valakinél a polcon .....ha nem volt  ott
20-30  pamacs, akkor  egy  sem)

Elszaladt  ló  alattam  ezzel  a  sok  szöveggel,  bocs .... ennyi meg  egy  bambi.

Tanto




--- Idézetet írta: astra501 - 2022. Április 01. - 12:29:50 ---Én biztos először kipróbáltam volna a borotvát egy félbetört pengével, mielőtt rendelek egy csomag gyárilag felezettet, de nem vagyunk egyformák... a Derby Premium egész verziója sztem rendben van, a felest nem tudom...

--- Idézet vége ---

SicTransit:
OFF: Azt a videót belinkeled? Érdekel. Köszi!

Tanto:
Melyik ?
A  roskadó polc pamacsokkal  vagy  borotvaválás  mechanikája ?

Ez az  utóbbi
https://www.badgerandblade.com/forum/threads/name-some-blade-forward-de-razors-with-plenty-of-blade-feel.562283/page-5
valahol középen.

Tanto

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése