Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Barbus

(1/12) > >>

edrose:
.

rty42:
némi szakirodalom:
http://pamacsespenge.blog.hu/2011/02/02/servus_barbus

csaloe:
Csak egyetérteni tudok a "szakirodalomban" leirtakkal, mivel tegnap este kipróbáltam egy frissen szerzett Barbus bortvakrémet.
ami engem illet, az illata pont az amit elvárok egy ilyen terméktöl, kellemes, enyhe, tiszta illat...utána valóban felvihető bármilyen after shave, nem fogja összezavarni az illatát.
(ami fura, hogy pár éve volt egy Barbus after shave-em, potosabban voda po holeni-m  :), nagyon kellemes friss illattal rendelkezett, de semmiben sem hasonlitott a borotvakrém illatához....érdekes, hogy egy vonalhoz tartozó termékek illata eltérő)

aki teheti, próbálja ki

OBJoe:
Nekem is egyik kedvencem. A borotvatali óta használom nagy megelégedéssel, szerintem épp a képen szereplő darabot, mivel edrose-tól vettem a találkozón és csak egy próbányi mennyiség hiányzott belőle.  :borz2:

tritrek:

--- Idézetet írta: csaloe - 2011. Március 23. - 11:40:23 ---Csak egyetérteni tudok a "szakirodalomban" leirtakkal, mivel tegnap este kipróbáltam egy frissen szerzett Barbus bortvakrémet.
ami engem illet, az illata pont az amit elvárok egy ilyen terméktöl, kellemes, enyhe, tiszta illat...utána valóban felvihető bármilyen after shave, nem fogja összezavarni az illatát.
(ami fura, hogy pár éve volt egy Barbus after shave-em, potosabban voda po holeni-m  :), nagyon kellemes friss illattal rendelkezett, de semmiben sem hasonlitott a borotvakrém illatához....érdekes, hogy egy vonalhoz tartozó termékek illata eltérő)

aki teheti, próbálja ki

--- Idézet vége ---
Igen, az AS-nek jó illata van, a krémnek kevésbé  :crazy:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése