Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Valobra

(1/10) > >>

KunEmber:
Nos, mivel ennek még nem volt külön topicja, ezért nyitottam egyet :)

Fbp jóvoltából kipróbálhattam a Valobra mentolos szappanját, ami semmi negatívumot, de semmi pozitívumot sem tudott nekem adni. Szürke kis egér maradt.

Habzás jó, síkosítás jó, illata visszafogott mentolos, állaga majdnem már krém. Teljesen jó, ha szeretnél egy mentolos cuccot, de nem bírod :) Egyébként a tömör véleményem az, h aki mentolosat akar, vegyen Prorasot, Valobrából meg ha jó az illata, akkor mandulásat.





A képek tulajdonosa bgakos, helyük: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=779.msg28242#msg28242

SicTransit:
Ezzel nem értek egyet. Én pl. imádom a mentolt - rágóban, cukorkában. Akármilyen kereskedelmi erősség jöhet, szeretem. A Proraso-t a képemre kenve azonban konkrétan ömleni kezd a szememből a könny, sőt, be is vérzik, és 2-3 órán keresztül el nem múló égő bőrpírt okoz. Ugyanez a longball féle pre. Sőt, a Proraso sensitive pre is hasonló, csak enyhébb, de számomra még mindig nem kellemes.

A Nancy boy krém, vagy a tégelyes Proraso "szappan" viszont már számomra is jó, sőt, a legjobb nyári cuccos. Úgy gondolom, hasonló lehet a Valobra mentol is.


--- Idézetet írta: KunEmber - 2011. Október 14. - 09:10:50 ---Egyébként a tömör véleményem az, h aki mentolosat akar, vegyen Prorasot, Valobrából meg ha jó az illata, akkor mandulásat.

--- Idézet vége ---

KunEmber:
"Teljesen jó, ha szeretnél egy mentolos cuccot, de nem bírod"

bgakos:
Ma elővettem és kipróbáltam, teljesen jól működik, talán kicsit többet kell dolgozni a jó habért (MDC elkényeztetett :D ).
Helyesebb lett volna ráírni, hogy nyomokban mentolt tartalmaz, a "mentolos" szöveg helyett :D , de igazából ez nem hátrány.

bgakos:
Tegnap megjött a stift  :borz1: ,este rögtön ki is próbáltam: bevizeztem a a szappant, majd rögtön elkezdtem felvinni az arcomra, ami meglepően gyorsan ment.
Könnyen és gyorsan oldódik, másodpercek alatt kész lett a szappanozás és megkezdtem a munkát a pamaccsal (Semogue 830), ez sem tartott sokáig, 15-20 másodperc alatt vastag, jól fedő hab lett belőle, innen már történelem  :fetreng:
Nagyon jól megpuhította a szőrt, illata "sima" szappan illat, sajnos elég rossz a szaglásom, nem tudom mihez hasonlítani, gyengén érződik rajta a faggyú szappanok alapillata.
Egy dolgot sajnálok, hogy nem korábban vettem  :fenek:





Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése