Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pengék márkák szerint

Personna

(1/18) > >>

edrose:
 ;)

kiro:
Irhatnatok ide is valamit, kivancsi vagyok ra probalta e valaki. Super Barber? Medical Prep? Platinum Chrome? Red? Izraeli? Melyik jo melyik nem?

Qka:

--- Idézetet írta: kiro - 2012. November 30. - 22:21:11 ---Irhatnatok ide is valamit, kivancsi vagyok ra probalta e valaki. Super Barber? Medical Prep? Platinum Chrome? Red? Izraeli? Melyik jo melyik nem?

--- Idézet vége ---

Én az Personna Red-et viszonylag gyakran használom. Egyik kedvenc pengém. Ha jól tudom Bgakos is hasonlóan vélekedik erről a pengéről. Szerintem tartós (10-12 alkalom nálam összejön ezzel a pengével), abszolút nem okoz nálam irritációt (pl. a Feather, amely a másik nagy kedvenc, bizonyos borotvákban kellemetlen is tud lenni). Egyszóval én maximálisan ajánlani tudom ezt a pengét.

bgakos:
Personna Red és Medical változatokat használtam, mindkettő nagy kedvencem  :borz1:
Úgy emlékszem van 3. fajta Personna is itthon, de szerintem nem próbáltam még.

SicTransit:
Engem is Ákos szórt meg Personna pengékkel, van itthon Piros, kék, és a Crystal néven futó izraeli verzió is, ebből még csak a pirosat próbáltam, azt viszont több készülékben is. Mindegyikben nagyon jól muzsikált, én is a meglehetősen tartós pengék közé sorolom, 10+ alkalmat teljesített minden készülékben. Kellemes élgeometria jellemzi (számomra).

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése