Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Rockwell borotvák

<< < (3/30) > >>

holian:

--- Idézetet írta: astra501 - 2017. Július 06. - 14:59:57 ---Jelentem a sas leszállt  :hurra: Sajnos tegnap este borotválkoztam, így a tesztelésre legkorábban holnap kerülhet sor :)

--- Idézet vége ---

A szállítás hány dollárra jött ki? (ha nem vagyok indiszkrét)

astra501:
20 dollár volt a szállítás. DHL GM Packet Plus.

holian:

--- Idézetet írta: astra501 - 2017. Július 07. - 19:19:37 ---20 dollár volt a szállítás. DHL GM Packet Plus.

--- Idézet vége ---

Köszi szépen a választ!
És kb. hány nap alatt ért ide, s kiderült hogy miért és mennyire lett komoly a kopás. amit említettél?
Tudom, sok a kérdés, de erősen gondolkodom egy gunmetalban....

astra501:
A csomagot 23-án adták fel és 6-án ért ide. Hamarabb is megérkezhetett volna, mert 2-án már Pesten volt, aztán visszament Frankfurtba.  :D

A kopás nem durva egyáltalán, nem is a kopás a jó szó rá igazából. Normál fényviszonyok között nem is látszik, legalábbis nehezen észrevehető még nekem is, pedig én tudom mit és hol keressek. Gyenge fénynél látszik legjobban, mivel félig leengedett redőnyöknél bontottam ki én is csak ezért szúrtam ki. Megpróbálom lefotózni, de szerintem esélytelen. Elképzelhető, hogy valóban nem a doboz polírozta fel, hanem a bevonat felvitelénél lehetett valami hiba. A felületen nincs egyeletlenség, csak optikai probléma. :)

A gunmetalt fogtam be, ami nem néz ki rosszul valóban, de nem olyan sötét mint amire én számítottam. Egy hátránya van azért. Ezen sokkal jobban meglátszanak a borotválkozás maradványai, szóval minden egyes használat után tisztogatásra szorul :)

astra501:
Ilyen a két színváltozat egymás mellett:



Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése