Szerző Téma: Fürdőszobáink  (Megtekintve 91068 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #90 Dátum: 2012. Január 02. - 20:55:32 »
Szép a nyele annak a késnek....

ott a körömcsipesz mellett:)

ÖÖöööö.... Csak halkan súgnám meg, az nem az enyém, még ha úgy is tűnik!  ::)(Aszonypajtást is megtalálta ez a svájci cég -Flexifront, vagy mi a bánat, az a patronos, amit egyszer régen itt is megírtam-, neki meg tetszett a beretva, csak eltörte a saját nyelét, én meg lepasszoltam neki az én nyelemet)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #91 Dátum: 2012. Január 11. - 08:05:55 »
És tényleg.  :sör: Ósönben holmerre? Konyhai részleg?

A tetős a camponai konyhaboltból származó kőkerámia, Ed fa tartójának tetejével...
...a többi a madaras-teszkóban volt 130 Ft körül pár hónapja.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #92 Dátum: 2012. Január 11. - 09:35:44 »
És tényleg.  :sör: Ósönben holmerre? Konyhai részleg?
NEM!
Campona -> mozibejárat melletti konyhafelszerelés bolt
A madarasban csak időleges volt a dolog...
Biztosan sok hasonló boltban vannak ilyen edénykék.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Gabesz

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #93 Dátum: 2012. Február 18. - 14:34:27 »
Egyik oldal:

Másik oldal:


Most akkor minden egyértelmű.
:-)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #94 Dátum: 2012. Február 18. - 15:24:12 »
A klasszikus viccet idézve:
Hajó hajó hajó, ha jól látom, az egy vitoria bechhoffen daxer, kicsi. Nekem is van egy ilyen bár az elején nem fogott meg, manapság az esetek nagy részében ezt használom. A többi milyen pamacs?

Nem elérhető Gabesz

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #95 Dátum: 2012. Február 18. - 15:35:15 »
1001 Kefe Bt. által gyártottak. A világos fa markolatos régóta megvan. Nekem ez a tökéletes pamacs a 3 napnál idősebb borostámnak, mert masszírozza az arcomat. A Victoria Bechhofen DAXER a mindennapi pamacsom, mert nem szúrja szét az arcomat, de nem is olyan gyenge (mint ahogy én elképzelem az úri, drága pamacsokat) mint egy prémium pamacs. A sötét fa markolatos pamacs a legújabb beszerzésem. Mintha a sörte köteg egy kissé kevesebb lenne a másikkal összehasonlítva (ez is lett volna a cél) és mintha-mintha egy kissé már puhább is lenne, de lehet, hogy ez csak egy téves gondolat a részemről. A Cél az lenne, hogy ez a sötétebb markolatos pamacs a 1-2 napos borostámnak kellő rugalmasságot érje el. Úgyhogy most puhítgatom minden női vegyszarral. És ha ez teljesülne, én köszönöm szépem, de megvagyok pamacsilag 100 évre.

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #96 Dátum: 2012. Február 18. - 15:35:27 »
Victoria mellett a török paci.
Ha a szemem nem csal  ;)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #97 Dátum: 2012. Február 18. - 15:57:11 »
Gabesz!
A kis victoriáról én is ugyanígy... puha, mégis elég gerinces; masszíroz, de nem szúr. Az egész pont jó. Az piszkál, hogy milyen lehet egy tömöttebb és nagyobb átmérőjű (mondjuk 23-25mm) de ugyanilyen szálhosszúságú sertés pamacs. Ezért nézegetem az omegákat és a semogue-kat.

Segíts kicsit: ha világos a 3-naposnál idősebb borostáé, a sötétet meg az 1-2 naposoknak fogod használni, akkor a daxer kimarad? Vagy rosszul értem?

1001 Kefe Bt. által gyártottak. A világos fa markolatos régóta megvan. Nekem ez a tökéletes pamacs a 3 napnál idősebb borostámnak, mert masszírozza az arcomat. A Victoria Bechhofen DAXER a mindennapi pamacsom, mert nem szúrja szét az arcomat, de nem is olyan gyenge (mint ahogy én elképzelem az úri, drága pamacsokat) mint egy prémium pamacs. A sötét fa markolatos pamacs a legújabb beszerzésem. Mintha a sörte köteg egy kissé kevesebb lenne a másikkal összehasonlítva (ez is lett volna a cél) és mintha-mintha egy kissé már puhább is lenne, de lehet, hogy ez csak egy téves gondolat a részemről. A Cél az lenne, hogy ez a sötétebb markolatos pamacs a 1-2 napos borostámnak kellő rugalmasságot érje el. Úgyhogy most puhítgatom minden női vegyszarral. És ha ez teljesülne, én köszönöm szépem, de megvagyok pamacsilag 100 évre.

Nem elérhető Gabesz

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #98 Dátum: 2012. Február 18. - 16:08:08 »
Rosszul fogalmaztam.
A DAXER a gyengédsége végett a 0-1 napos borostámnak lesz.
A megpuhítani szándékozott sötét nyelű az 1-2 napos tüskéimnek lenne, feltéve, ha a sörte erejét le tudom venni kicsit.
Végül a világos nyelű a vakolatot és a 2-3 napnál öregebb és erősebb borostáimat lenne hivatott kezelni.

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #99 Dátum: 2012. Február 18. - 16:15:06 »
Ok, köszönöm!

Ha nem vagyok indiszkrét, mivel puhítasz? Nekem egy elég erős szőrű pamacs (nem használom, mert annyira erősnek és bökősnek érzem) ami elég rossz vétel volt (hjm sörte, extrametálból) Szóval talán meg tudom én is puhítani, hogy a többnapos borostának jó legyen.


Nem elérhető Gabesz

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #100 Dátum: 2012. Február 18. - 16:23:16 »
1., Innen el leszünk rakva szerintem (nincs is ezzel semmi bajom!)
2., Válasz a kérdésedre:
Most még a szagot gyilkolom, szóval mindenféle (Arko, Barbon, Wilkinson kék tégelyes) krémet és szappant összekeverve áztatom a pamacsot a habban. Ha eltűnne a dögszag, akkor az asszony hajápoló szerei között fogok orvul garázdálkodni, mint pl jojobás és provitamios lófxxx készítmények, de a testápolói között és testolajainál és szét fogok nézni. De csak nagyon titkosan, mert nem szabad megtudnia, különben a másik szobában fogok aludni, és nem kapok vacsorát! ;-)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #101 Dátum: 2012. Március 31. - 18:39:52 »
A sztori úgy kezdődött, hogy miután elhatalmasodott rajtam a borotválkozós mánia, szép lassan a lányoknak nem lett helyük a fürdőszobai szekrényben.
Elpanaszolták egy családi összejövetelen, ahol a húgom megjegyezte, hogy van egy felesleges polca. Büntetésből kitaszítottá váltam és a sarokba kellett költöznöm az új polcra  :fetreng:

A helyem:

HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #102 Dátum: 2012. Március 31. - 18:48:32 »
Nem olyan nagy büntetés ez! Jobb nem is kell! Még elférne ez-az ;)
Sheffield-England

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #103 Dátum: 2012. Március 31. - 18:54:50 »
Nyáron majd csinálok egy szekrényt magamnak, szép lassan kezdem tervezgetni  :idea:

Nem olyan nagy büntetés ez! Jobb nem is kell! Még elférne ez-az ;)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Fürdőszobáink
« Válasz #104 Dátum: 2012. Július 26. - 10:50:08 »
Nekem sikerült (pacifista rafinált módon) kitúrnom a feleségem cuccait a mosdópolcról, így most az lett végre a pamacs/AS/ASB polcom.

A krémek, szappanok, pengék máshol vannak (a mosdó alatti fiókban), azokra kellene még 3 ilyen polc :D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici