Szerző Téma: Arko  (Megtekintve 120776 alkalommal)

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Arko
« Válasz #90 Dátum: 2013. Január 10. - 16:40:07 »
szerintem Betyárka nem arra gondolt, hogy mindenki minden szappant-krémet 90%-ban arcon habosít, hanem az arkó rudat. És ott szerintem bőven hihető a 90%.

Nekem ugyan arkó stickem nincs, de a wilki sticket eszembe nem jutna tálkában habosítani... pedig amúgy kb mindent tálkában habosítok

Igaz ami igaz.  :D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető daróc

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 223
  • ARKO-t tartósan használó, tapasztalttal bíró
Re:Arko
« Válasz #91 Dátum: 2013. Január 16. - 05:59:09 »
szerintem Betyárka nem arra gondolt, hogy mindenki minden szappant-krémet 90%-ban arcon habosít, hanem az arkó rudat. És ott szerintem bőven hihető a 90%.

Nekem ugyan arkó stickem nincs, de a wilki sticket eszembe nem jutna tálkában habosítani... pedig amúgy kb mindent tálkában habosítok
sacc
De nem a % a téma, hanem a módszer és az pedig a kombinált módszer (habosítás van de nem tálban ) Mert krémes jellegű kell
Még a Figaró borotvakrémnél is
A nem túl levegős hab miatt, a krémes jelleg végett
Én ezt általánosan mindegyikre képzelem
Bár tapasztalatom csak az említett kettőre van: Arko stick és habzó borotvakrémek
...Bár a munkádon más keres - dolgozni csak pontosan, szépen,
 ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes

Nem elérhető sweeney

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Arko
« Válasz #92 Dátum: 2013. Január 29. - 16:59:26 »
Mai nap sikerült beszereznem egy Arko Regular borotvakrémet.  Az illata elsőre egy kicsit furcsa, de majd hozzászokok :D
Ami nekem még furcsább az az állaga. Ennek ilyen folyékonyabbnak  kell lenni, vagy csak selejteset vettem? :D
Majd este letesztelem, hogy milyen vele borotválkozni.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Arko
« Válasz #93 Dátum: 2013. Január 29. - 18:16:37 »
sweeney- igen kicsit "hígabb", mint a nagy átlag. Azonban, ha megfagy ( amire mostanában jó esély volt a hideg raktárakban, kamionban ) akkor a jég kikristályosodik benne, majd a víz kicsapódik belőle és felborul a krém állaga. Ettől még használható, de a termék már csak 95%-os, ugyanis megvan arra is az esély, hogy ugyanebben a raktárban nyáron meg felforrt az "agyvize" ami már enyhe kémiai reakciót is eredményezhetett és akkor már csak 90%-os. Mindkét esetre sem kell megijedni, kivéve, ha "szaga" is van a krémnek, csak ez esetben esett baja a krémnek, de ehhez jó pár év és extrém kondíciók kellenek.     

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Arko
« Válasz #94 Dátum: 2013. Január 30. - 09:10:17 »
Böngészve ezt a topikot beugrott, hogy nagyanyámék által frissen vásárolt házban volt egy spájzban dohosodó kredenc. Az egyik fiókjában volt egy ilyen rolnis valami. Nem tudom felidézni a feliratokat, de lehet, hogy ez volt az? Az átható mosószer szag megvan csak nehezen tudom elválasztani a dohos fa szagától, de arra tisztán emlékszem, hogy amikor kihúztam a fiókot, beterítette a fél házat...
Nagyon felcsigáztatok. A vaterán látok egyet, de vidéken lehet ilyet kapni valahol, vagy máshol a neten? A fővárosban ritkán járok hála annak a Magasságosnak, aki a maga képmására engem is megteremtett!

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Arko
« Válasz #95 Dátum: 2013. Január 30. - 09:20:29 »
régen nem hiszem, hogy bejutott volna ide az arko termék. amúgy százforintos boltban lehet kapni kemény 150 Ft körül.
Én még nagyobb háztartási boltban is láttam már.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Arko
« Válasz #96 Dátum: 2013. Január 30. - 09:22:09 »
A vaterán látok egyet, de vidéken lehet ilyet kapni valahol, vagy máshol a neten?
Hát a vidék elég tág fogalom, esetleg ha leírod hogy merre szoktál járni vidéken akkor hátha valaki tud segíteni.  Elég olcsó termékről van szó, százforintos boltok, hasonló helyek tartanak ilyet.

SZVSZ engem is felcsigázott amit írtak róla, de utólag a ráfordított időt elvesztegetettnek ítélem (a pénzt nem, borzasztó olcsó).  Ha nem lehetne mást kapni akkor használnám az Arko-t is, de annyi kiváló szappan van, olyanok is amikben kevesebb gyanús összetevő található és kifinomult, finom illatuk van, hogy az Arkot 1 használat után kihajítottam.  Kicsit hülyén éreztem magam, hogy ezután én még jártam is.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Arko
« Válasz #97 Dátum: 2013. Január 30. - 09:48:27 »
Hát azt tudom, hogy a ház előző tulaja volt Tengizben vagy Tunéziában valahol. Mindkét helyre jártak innen, bár sztem keletről jött ide mindenféle cucc.

Én fordítva látom, pont az olcsósága miatt nem gond, ha nem jön be.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Arko
« Válasz #98 Dátum: 2013. Január 30. - 10:16:02 »
Anyámat ráuszítottam a százforintos boltra, úgyis szeret ilyen helyeken turizni. Kösz a tippet :-)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Arko
« Válasz #99 Dátum: 2013. Január 30. - 14:46:28 »
az Arkot 1 használat után kihajítottam.
Én is...
...csak lesek, mikor itt dicséritek.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Arko
« Válasz #100 Dátum: 2013. Január 30. - 17:39:24 »
Én is dobtam az Arkot  ;D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető daróc

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 223
  • ARKO-t tartósan használó, tapasztalttal bíró
Re:Arko
« Válasz #101 Dátum: 2013. Január 31. - 05:25:46 »
Nem dobtam ki nincs más kínálat itt
A célját ellátja
...Bár a munkádon más keres - dolgozni csak pontosan, szépen,
 ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Arko
« Válasz #102 Dátum: 2013. Február 07. - 13:13:44 »
Be kell valljam, tegnap nem kis fenntartásokkal kipróbáltam az Arko rúdszappant - mindenképpen pozitív csalódás!  :borz2:
A szaga olyan amilyen, de a talin korábban igencsak ellenszenvesnek bizonyult szag most valahogy szelídebb volt - mosószernek mosószer, de szelíd, kellemes mosószer, megkockáztatom, még a Wilkinson szappanénál is szimpatikusabb. A habra nincs panasz: nem hű-de-jó (mint mondjuk a lanolinos cuccok), kicsit "megfogja" a borotvát, viszont nagyon jól kipárnáz, nem képez pelyhet, és nem is szárít, sőt, kifejezetten jól érzi magát utána az arcom (határozottan jobban, mint mondjuk a hasonlóan faggyú alapú Vitos után, persze a La Toja és az MWF hidratálásának azért nem megy a közelébe). Az illat mondjuk viszonylag tartós, és bezavar az AS-be (saját bay rumomat alig éreztem utána  :-X), de még egyszer mondom: egyáltalán nem vészes.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Arko
« Válasz #103 Dátum: 2013. Február 07. - 14:08:09 »
Nekem 1 használat után egy hétig érződött az Arko szaga a pamacson (ha használat előtt szárazon beleszagoltam), pedig igyekeztem nagyon kimosni, és utána mindennap használtam más krémekkel és szappanokkal.  A pamacs egyébként szintetikus, nem tudom hogy a borzzal mit csinál, nem mertem kipróbálni.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Arko
« Válasz #104 Dátum: 2013. Február 07. - 14:36:36 »
Ja, hát az ecsetek nagy illatkonzervátorok...  ::)
Amit írtál, akkor nagyobb szó, ha az 1 hetes időtartamnak csak az elején használtál 1x Arko-t, utána meg többször mást (általában nem azonnal, de lecserélik egymást az illatok az ecsetben).

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici