Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok márkák szerint

Omega

<< < (26/26)

Serpenthelm:
Hm, túlzottan erős illatú szappanom-krémem nincs sajnos. Figaró, Barbon, Palmolive krém és Vergulde Hand szappan. Utóbbival próbáltam, egyébként nem volt rossz, de szoknom kell még a Balea szinti után. A szagát kicsit elvette, majd mosogatom még. :)

Ha a Professionalnak hosszabb a sörtéje, akkor nem bánom, nekem ez is elég hosszú, szerintem :D
Köszönöm! :)

astra501:
Nekem a Palmolive vette el a szagát, az Arkot és Barbust kiröhögte.

kezdőmókus:

--- Idézetet írta: Serpenthelm - 2019. Január 21. - 21:04:37 ---szoknom kell még a Balea szinti után

--- Idézet vége ---

Arra ügyelj hogy a sörte több szappant/krémet igényel, mint egy szintipamacs, plána mint a Balea, ami elég kicsi. Hozzávetőlegesen nekem 2-3x annyi szappant kell felszedni az Omega pamacsommal hogy szép habot kapjak, mint a Baleával (viszont tényleg akkor szép, sűrű habot ad). Nem is véletlenül pihen a polcon minden nem-szintipamacsom  ;)

Detre:
Nekem is az a benyomásom, hogy a disznó éhes.

Serpenthelm:
Nos, akkor a Palmolive ki lesz próbálva, az amúgy is olyan krém, ami tetszik. Valószínűleg kipróbálom belőle a szappant is, de ez ebben a topicban már off. :)

Nos igen, ez is új tapasztalat, valószínűleg tényleg ez volt a gondom. Habozott, előtte zuhanyzás is volt, de a kevés szappan miatt (valószínűleg, utólag gondolom) a második körben már nehezebben csúszott a borotva, másodjára jobb lesz. :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése